Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rajd Katyński (Zlot Gwiaździsty) Częstochowa 19.04.2015


maroch75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

http://mototour.pl/zloty-motocyklowe-kwiecien-2015/341-zlotgwaizdzisty

Wybiera się ktoś w niedzielę?

Jeśli są chętni to można by jechać zorganizowaną grupą tylko pozostają dwa pytania:

Gdzie się spotykamy?

Wbijamy się na paradę ok. godz. 10:00 czy też na samą mszę o 12:00?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

z doświadczenia z poprzednich lat jeśli tylko na Mszę to ok 10 na Błoniach byście musieli już być.... na paradę to ok 9 na Górce Przeprośnej...czy pojadę jeszcze nie wiem, ok piątku będę wiedział na 100%

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki serdeczne za info :)

Proponuję spotkać się tak jak w przypadku ORS w Katowicach przy McDonad's na Rozdzieńskiego naprzeciw IKEI

https://plus.google....out?gl=pl&hl=pl

Dojazd z Katowic teoretycznie powinien zająć ok. godziny więc z Katowic trzeba by wyjechać najpóźniej o 9:00 (zgodnie z sugestią robert1973) aby spokojnie dojechać i ustawić się na mszę.

Osobom, którym Katowice nie są po drodze (musiałyby się wracać) proponuję stację BZ w Siewierzu przy skrzyżowaniu dróg DK78 (Tarn-Góry - Zawiercie) oraz E75 na Łódź/Warszawę. Grupa startująca z Katowic mogłaby podjechać i razem jechalibyśmy razem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Patryk: Wiem o tym i dlatego staram się pozbierać nielicznych, którzy nie jadą do Rynii a mają czas i ochotę jechać do Częstochowy...

U mnie Rynia niestety odpadła - mam w pracy ustalony grafik kwartalny a nie bardzo mam się z kim zamienić :(

Trochę zdublowałem wątek Adama ale nie sprecyzował On daty wyjazdu i nie podał konkretów więc Ja się za to wziąłem ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Również mam nadzieję, że pogoda dopisze...Chociaż prawo Murphy'go mówi, że deszcz motocyklistów lubi :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szczerze mówiąc to chciałem się wbić na paradę i Mszę ale po rozmowie z Kartonem na ORS-ie zastanawiam się czy parady sobie nie odpuścić (przy dojeździe na Błonia ponoć sprzęgło dostaje w d...) ale Msza obowiązkowa. Zgodnie z sugetią robert1973 chcąc zdąrzyć na Mszę do 10:00 musielibyśmy się wyrobić. Jeśli nie będzie tornada, gradobicia, ulewy stulecia, burzy śnieżnej itp. to pomysł jest taki:

1. McDonald's na Rozdzieńskiego w Katowicach o 8:30

2. powitalne "piątki", kawa, pogaduchy, siku, papierosek wymiana nr. tel. etc...

3. 9:00 wyjazd z Katowic

4. 9:20 - 9:30 stacja benzynowa BZ, Będzińska 60, 42-470 Siewierz (skrzyżowanie DK78 i E75) - zbieramy pozostałych chętnych jeśli się znajdą...

5. ok. 10:00 meldujemy się na Błoniach w Częstochowie

W razie "W" kontakt do mnie łapać przez mapę Burgmanii MAPA BURGMANII

Pozdrawiam i do zobaczenia

LwG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podczas dojazdu na klasztorne błonia pchają się bzykami powodując zagrożenie kolizji i cały czas trzeba uzywac hamulców przy okazji przypalając sprzegło

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Paradę odradzam...chyba że ktoś bardzo chce zobaczyć parę tyś moto w ruchu :) spalić "3l" benzyny na parę km i ciągle uważać na "inaczej jeżdżących", osobiście mnie to już nie bawi ale...... nie powiem fajnie było brać udział w paradzie....póki co odpuszczam może następnym razem

ps1 @liber wyłącz cs nikt Tu nie jest głuchy żebyś ciągle krzyczał

ps2 @maroch75

4. 9:20 - 9:30 stacja benzynowa BZ, Będzińska 60, 42-470 Siewierz (skrzyżowanie DK78 i E75) - zbieramy pozostałych chętnych jeśli się znajdą...

5. ok. 10:00 meldujemy się na Błoniach w Częstochowie

"życzę szczęścia" z tymi 30 min z Siewierza do Błoń......samo google pluje 40min a w tym dniu przez centrum można zgubić parę min a i panowie władza częściej stoją z suszarkami.... kolejna rada :) 20-30 min wcześniej ruszcie....jak będziecie wcześniej w Cz-wie można się dogadać z innymi regionami na spotkanie.. na Mc a jak nie to będziecie..... "na czas"

ps3 Panowie jak głosi stara maksyma "niema złej pogody....... są źle ubrani motocykliści"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

robert1973: "ok. 10:00" - nie jesteśmy na wyścigach i nie zamierzamy się spieszyć a skoro odpuszczamy paradę to nawet do 30 min. spóźnienia różnicy chyba nie robi . Tym bardziej, że przejazd parady głównej być może trochę się opóźni więc mamy szansę zdążyć przed nimi albo przynajmniej zobaczymy ich przejazd (jeśli się mylę to mnie popraw i przesunie się godzinę wyjazdu).

Generalnie chodzi o to aby największy tłum przejechał, nie wjechać na ostatni moment i w miarę w kulturalnie się ustawić.

Jeśli jest inaczej niż myślę to ewentualny wyjazd z Katowic o 30 minut wcześniej też nie stanowi problemu i ustawimy się na 8:00 a wyjazd o 8:30

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na Błonia musisz zdążyć przed paradą...a nawet przed wyjazdem parady z Górki ( Policja zaczyna regulować ruch) bo potem "po ptokach" część motocyklistów myśli podobnie i odpuszcza Paradę ( ok 40%)... wyjeżdzając z Siewierza o 9:30 poprostu nie zdążysz, sam piszesz " nie jesteśmy na wyścigach i nie zamierzamy się spieszyć " więc parę min wcześniej warto wyjechać, moje zdanie jest takie że na takie imprezy "lepiej przyjechać 10 min wcześniej niż 10 min za późno" ale to jest moje zdanie i możesz mieć inne :) generalnie " Twoja Wycieczka...Twoje zasady" :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ok... Wersja OSTATECZNA i tego się trzymajmy:

1. McDonald's na Rozdzieńskiego w Katowicach o 8:00

2. powitalne "piątki", kawa, pogaduchy, siku, papierosek wymiana nr. tel. etc...

3. 8:30 wyjazd z Katowic

4. 8:50 - 9:00 stacja benzynowa BZ, Będzińska 60, 42-470 Siewierz (skrzyżowanie DK78 i E75) - zbieramy pozostałych chętnych jeśli się znajdą...

5. przed g. 10:00 meldujemy się na Błoniach w Częstochowie

W razie "W" kontakt do mnie łapać przez mapę Burgmanii MAPA BURGMANII

Pozdrawiam i do zobaczenia

LwG

P.S.Może lepiej czasem posłuchać się bardziej doświadczonych.... Dzięki

Odnośnik do komentarza

Witaj jeśli nic się nie zmieni powinienem być :

4. 8:50 - 9:00 stacja benzynowa BZ, Będzińska 60, 42-470 Siewierz (skrzyżowanie DK78 i E75)

Ja ruszam ze Skoczowa na Bielsko Tychy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj jeśli nic się nie zmieni powinienem być :

4. 8:50 - 9:00 stacja benzynowa BZ, Będzińska 60, 42-470 Siewierz (skrzyżowanie DK78 i E75)

Ja ruszam ze Skoczowa na Bielsko Tychy

Pozdrawiam

Nic się nie zmieni - nie ma sensu być ani wcześniej ani później...

Wydaje mi się, że pora wyjazdu, międzylądowania i przyjazdu jest optymalna...

Pozostaje tylko modlić się o pogodę bo prognozy są nieciekawe :confused:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...