Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec - będzie wiosna !


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    32

  • FREDZIU

    26

  • upiór

    17

  • Adam Bart

    14

Top użytkownicy w tym temacie

Burgmany ( Króle) dziś śmigały a Zacne jeszcze są w śnie zimowym hi hi hi . :fireman2:

Pogoda dopisała dzięki Bobasku za spotkanie , Marianek miło było choć ciut ale zawsze .

Odnośnik do komentarza

To już wiosna . T-max pcha się tam gdzie nie powinien , prawda Upiorku . Fajnie było Cię spotkać i Twój nowy motorek.

Odnośnik do komentarza

T-max to tajna sekta hi hi hi .

Spoko wszystko jest oki , Marianek my wszyscy ostatnio to śmigamy na tel na spontana myk myk telefon i wdrogę .

Tylko ten za autostrady śmiga regularnie do fabryki ale jak Król stanie u Niego w Garażu to dopiero poznasz kolegę hi hi hi , prawda Kolego .

Jak mnie pamięć nie myli hi hi hi stał u kolegi taki niebieski i powiem Ci że kolega był wtedy cakiem innym gościem .

Jeden tel i odliczałem czas aby się zameldował 35 min i suzuki stało przed garażem :fireman2: taki niebieski kolor pewnie wspominał Ci :fireman2: te czasy .

Teaz jak nabył te białe coś to powiem że chłopina stał się innym gościem hi hi hi . Robert zmieniam adres zamieszkania :photo::lol1: :lol1: :lol1: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnie chłopaki że sobie pośmigaliście, ja niestety uziemiony jestem w tym trudnym dla mnie okresie - niektórzy wiedzą w czym temat.

Mam nadzieję, że niebawem się spotkamy :).

A Marian miał takie ciśnienie, ze nie wytrzymał i bardzo dobrze, młody jest nie "wyjeżdżony" jeszcze ;).

A Temu zza autostrady na wspominki się zebrało, chociaż granatowego Burgmana dość dobrze wspominam :).

I od białej damy proszę się odstosunkować ;).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...