Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec - będzie wiosna !


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    32

  • FREDZIU

    26

  • upiór

    17

  • Adam Bart

    14

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Chciałem odwołać swoje słowa z lutego, że dziś bez względu na pogodę rozpoczynam sezon - sami widzicie ile napadało tego białego gó...a :frusty: !NOT .

A tak w ogóle to witam wszystkich w marcu :).

Odnośnik do komentarza
Wspominałem że Szaman jeszcze zły hi hi hi . :ninja:

Witam w marcu :fireman2: .

Małií , Ty wiesz dlaczego jest szaman zły, myślę że tak prędko Ci tego nie wybaczy :-), a My będziemy cierpieć :-)

Ha, ha, ale mu nagadalem :-)

Odnośnik do komentarza

Siedzę teraz w Zakopanem.

Mgła, temperatura na plusie i brak śniegu.

Padaka, ale to znak, ze pani wiosna czeka za zakrętem.

Odnośnik do komentarza

Cześć, pisz tu nam zaraz co knujesz ,obyś tylko nie zbłądziła :) co prawda pozbyłaś się Zacne i to było słuszne no dzięki Tobie mamy teraz ją w Bydgoszcz :(

Bobas jest minus to łyżwy i jazda :) zresztą żeby mieć łyżwy nie musi być na minusie :)

Odnośnik do komentarza

Jestem już doma.

Jutro ma być niezła pogoda.

Chyba trochę polatam skuterem.

Ktoś chętny na niedługą wspólną polatankę ?

Odnośnik do komentarza

Ale miło :clapping: Właśnie dziś wyjechałem pierwszy raz, po zimowej przerwie :clapping: Może lekko chłodno (+2), ale od czego się ma odzież i ogrzewanie?? No bajka, normalnie. Tego Wam i sobie życzę. Pozdrawiam :partytime:

P.S. Ma się rozumieć, że prędko, po pracy do domu nie wrócę bo zbiornik pełny i wystarcza na ponad 400km :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza

A co?? Nie ma? W poniedziałek byłem na działce bo Małżonka kazała :blush: i w trakcie wycinki niechcianych gałązek, oraz zakrojonych na szeroką skalę działań wywiadowczych, wykryłem olbrzymie ilości malutkich pączków tudzież już rozwijających się mikro listków. No jak to nie są oznaki wiosny to ja już nie wiem, co jest?? O przelotach w ogromnych ilościach ptactwa wszelakiego w kierunkach, w tę i nazad, nie wspomnę. To już Koledzy i nie przegapcie tego momentu.

Odnośnik do komentarza

No i gdzie ta wiosna, którą zapowiadały wszystkie media ?

Raz ja Tobie powiedział że na wiosnę jeszcze czas , ja bym chciał jeszcze na narty :confused: .

Odnośnik do komentarza

Kochani narazie cicho sza,:) jeden sprzecik obejrzany ale to nie to zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...