Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie... Niezmiennie od 2009 roku w C66/Amcia Pub


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

mnie udupili na imprezie firmowej którą organizujemy na Żoliborzu... tak wiec bawcie sie dobrze a ja będę słuchał w tym czasie Lady Pank Live ;-(

Odnośnik do komentarza

heh.. to żaden problem - tyle że impreza niestety zamknięta ;-( typowe branżowe "badziewie".

Studio Tęcza, przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie – wjazd od ul. Anny German przez szlaban (niestety ten szlaban...)

Odnośnik do komentarza

heh.. to żaden problem - tyle że impreza niestety zamknięta ;-( typowe branżowe "badziewie".

Studio Tęcza, przy ul. Rydygiera 8 w Warszawie – wjazd od ul. Anny German przez szlaban (niestety ten szlaban...)

Hehe po pierwsze imprezę zamknięta zawsze można otworzyć to naprawdę mały problem.

Po drugie zawsze możemy zrobić wjazd ze szlabanem :).

Odnośnik do komentarza

czemu na forum nie ma funkcji - "like" ? ;)lajk-623x217.jpg

Bo to po pierwsze bardzo stary skrypt IP.board dawno nie aktualizowany, w nowszych wersjach jest opcja polubienia posta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

kazak, ja bym Ci radził żebyś tam uprzedził że "sekta" przyjedzie i trzeba ją grzecznie wpuścić... na "badziewie" :)

Czekamy na hasło do otwarcia szlabanu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

mnie udupili na imprezie firmowej którą organizujemy na Żoliborzu... tak wiec bawcie sie dobrze a ja będę słuchał w tym czasie Lady Pank Live ;-(

Kazak, ja też lubię Lady Pank. No to co ekipa ? Wbijamy się !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wczorajszy dość liczny spot odbył się z udziałem,,, m.in dawno nie widzianych osobników... co cieszy. Była też wizytacja zza miedzy ;)

Było dość rześko, aktywnie i... technicznie. Na spot dotarły materiały promo 12 Zlotu Maxi Skuterów (dzięki arturas).

Media ruszają :)

8c2ff26c6b897cbd.jpg

776fc6f885601163.jpg

Ustaliliśmy także kilka szczegółów organizacyjnych odnośnie startującego właśnie Spotkania Wiosennego w Ryni.

THX za spota i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spota.

Rzeczywiście było rześko, ale wesoło.

Nawet jakieś photo udało mi się zrobić:

596b0f2326f2198a74e1dc66bcda9d4b.jpg

Jakaś lipa, poodpadały niektóre literki ;):)

Dzięki za spota i bawcie się dobrze w Ryni :)

rek.jpg

Trochę poodpadało....

Trochę się dokleiło.... :clapping:

5da89ae66ba847d326d13d3cc499e475.jpg

Odnośnik do komentarza

Bo może nie odtłuszczona szyba do końca. I było trzeba przycisnąć mocniej do szyby przygładzić czymś twardym i po woli ściągać papier transportowy. Pewnie wiecie ale wam powiem a co. No szkoda że nie mogłam być. ehh Może w weekend by się wybrała ale pomyśle. Kłopoty się piętrzą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Głowa do góry problemy są po to by je rozwiązywać a czasem nawet same się rozwiewają :D Wiem co mówię "czwarty stopień wtajemniczenia, nie?" :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...