Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie... Niezmiennie od 2009 roku w C66/Amcia Pub


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Janek, dzięki za łakocie ! Najlepsze życzonka :drunk: Uściskaj Basię ! Miło zobaczyć coraz liczniejszą grupę. Dzisiejsza ''akrobacja'' przy wyjeżdzie zakończyła się jedynie zarysowaniem sprzętu, ale daje do myślenia na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza

Janek, dzięki za łakocie ! Najlepsze życzonka :drunk: Uściskaj Basię ! Miło zobaczyć coraz liczniejszą grupę. Dzisiejsza ''akrobacja'' przy wyjeżdzie zakończyła się jedynie zarysowaniem sprzętu, ale daje do myślenia na początku sezonu.

z wartości artystyczne masz i tak u mnie 10! ;-) był telemark i prawie jaskółka - więc nie masz sie co przejmować.

dzięki wszystkim za miłego spota w licznym gronie a T-Maxom i Pgizi za dodatkową wycieczkę na Narodowy i oglądanie Discowozów. fakt - nie było praktycznie na co popatrzeć ;-) poza nowymi modelami adidasa na 2016/17 ;-)

A właśnie - najważniejsze - Janek, jeszcze raz 100wa i dziękuję uprzejmie za ptasie ;-) (mleczko, a nie niespodzianki jakich doznał Marycha) ;-)

Odnośnik do komentarza

Kazak , z tego wynika , że ujawnił się we mnie jakiś ukryty talent. :msn-wink:

Andrzej czego ja się dowiaduje podobno chciałeś mnie naśladować, ale cosik Ci nie wyszło... Pozdrawiam ( lepiej więcej nie próbuj )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponoć ''jaskółka'' całkiem dobrze wyszła , a i noty niezłe (pewnie za wartości artystyczne) Próbować ponownie nie zamierzam. Pozdrawiam - do zobaczyska !

Odnośnik do komentarza

Cześć pytanko takie mam, bo wybieram się jutro do was na spot, do której wy tam jesteście przeważnie? Ja będę troszkę mniejszym litrażem zaledwie 50.

Odnośnik do komentarza

Monia różnie jest. Latem gdzieś wszyscy ruszamy, a zimą raczej stacjonarnie na miejscu jesteśmy. Niestety nie zawsze jest tak samo i nic się nie da przewidzieć.

Odnośnik do komentarza

Różnie w zależności od rzuconego hasła. Czasami odwiedzamy Zygmunta, czasami pozdrawiamy lecących pasażerów, czasami jedziemy na rybkę nad Zegrze, lody na Puławskiej ......etc. Nowe miejscówki mile widziane...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już na bazie :)

Chociaż na spota przyjechałem obolały jak cholera to przy Was mi wszystko przeszło :)

Dzięki wiara!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...