Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tylko lubelskie śpi a zimy niema .


janr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sylwek5392

    38

  • toMMasz

    23

  • janr

    17

  • Marcus

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wczoraj taką traskę sobie spacerkiem pokonałem: Opole Lubelskie- Lipsko- Zwoleń- Puławy- Kazimierz Dolny- Opole Lubelskie. Pogoda super, widoczki Ok, Malagut spisał się baaaardzo dobrze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Sylwek nie żebym sie czepiał ale temat wrzuciłes wczoraj (w poniedziałek) rano o 8mej a nie w niedzielę. I dlatego sie zdziwiłem

To tak dla porzadku. Moje szczęście jeszcze śpi w ciepełku i pewnie dopiero wyruszę po 7mym kwietnia jak wrócę z Dolomitów.

Odnośnik do komentarza

Sylwek nie żebym sie czepiał ale temat wrzuciłes wczoraj (w poniedziałek) rano o 8mej a nie w niedzielę.

Oj tam po prostu nie przestawił Sylwek zegarka...

Odnośnik do komentarza

Wszystko się zgadza. Temat wrzuciłem w niedzielę około 18tej tylko edytowałem go w poniedziałek ze względu na brak odpowiedzi i dlatego pokazało to jako datę z niedzieli. Tomku z zegarkiem wszystko Ok. Poprostu gapciuchowatość i tyle.

Ale mimo to przejażdżka superświetowska.

Odnośnik do komentarza

A ja pozostanę chyba w cieniu Marcusa - o ile w jesieni chciałem jeździć do pierwszych śniegów, to wiosną czekam ciepła na drodze - w niedzielę przejechałem się kabrio i wrażenia jak z rajdu po Syberii...

Odnośnik do komentarza

Niema bardzo czym się chwalić około setki wyszło w poniedziałkowe popołudnie ,pająki wydmuchało z wydechów Pozdrowionka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

A o czym krzyczeć? Marcus śmiga na boazerii gdzieś po Marmoladzie a ja czekam na jeden element - zmontuję Burasa dopiero po niedzieli (w zimie prace garażowe nie wychodzą, bo klucze przymarzają do łap...)

Odnośnik do komentarza

A ja weekend pod zamosciem.u tesciow oczywiscie polecialem moto wracam jutro bo ma byc piekna pogoda. Wiec ja juz zaliczone okolo 300km ;)

P.S.

Jak by ktos chcial to mam do sprzedania swojego sprzeta wiecej info priv

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że to jie będzie jednak MAXI tylko Dragstar. Chyba że się mylę.

U mnie w tym sezonie zostaje to co było czyli skromne Malaguti 125.

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie tylko jest blokada z powodu braku prawka A. Zamiar zrobienia był fundusz był tylko brak czasu niestety.

Bardzo chętnie tylko jest blokada z powodu braku prawka A. Zamiar zrobienia był fundusz był tylko brak czasu niestety.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...