Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tylko lubelskie śpi a zimy niema .


janr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sylwek5392

    38

  • toMMasz

    23

  • janr

    17

  • Marcus

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko po co ten alarm? Dziś jechałem autem i tak patrząc na temperaturę 3st C pomyślałem właśnie ze jeszcze tak z 10st w górę i trzeba by maszynę wyciągnąć z garażu

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie gotowy. Choć opony już nowiutkie założone, napęd wymieniony, ale jeszcze kilka drobiazgów zostało do zrobienia. Ale podobno ma się robić cieplej.

Odnośnik do komentarza

W sobotę żałowałem, że skut śpi w igloo... Ale poniedziałek i dziś rano - fuj! Ojca ani matki nikomu nie zabiłem, żeby kulać się w takiej okoliczności przyrody! Wprawdzie nie tęsknię do śniegu w maju, jak bywało kiedyś, ale realny czas na jazdę to chyba okolice marca...

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od pogody. Czsami marzec jest pięknym. Miejmy nadzielę że i w tym roku tak będzie. A z drugiej strony do marca jeszcze tylko miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Panowie. Jestem tu nowy ale chciałbym zaproponować jakąś małą przejażdzkę jak pogoda pozwli Start możemy ustalić np. pod Areną Lublin w którąś sobotę lub niedzielę. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Cześć. Zwykle spotykamy się pod MC Donalds na Puławskiej. Ale przecież zawsze można ustalić gdzie i kiedy. Im nas więcej tym lepiej.

A tak na początek zajżyj do działu Serdeczności i przedstaw się na forum. Pozdrawiam. Sylwek.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Panowie. Jestem tu nowy ale chciałbym zaproponować jakąś małą przejażdzkę jak pogoda pozwli Start możemy ustalić np. pod Areną Lublin w którąś sobotę lub niedzielę. Co wy na to?

Cześć, Niutek! Sylwek mnie uprzedził - MakDonald jest dobry bo jakaś kaffka przed jazdą a za Areną można się tylko odsączyć... Czekamy tylko na ciepło!

Odnośnik do komentarza

O kaffffka dobra jest przed śmiganiem. I miejscówka jest OK. Jest gdzie usiąść ppsiedzieć pogwarzyć i jak to mówią tatuaże pokażyć. He he.

Odnośnik do komentarza

Cześć. U mnie w skucie wszystkie płyny wymienione, aku gotowe. Tylko pogody brak na dobrą jazdę. Chyba tak jak powiedział Tomek, że ruszymy po Wielkanocy. Ale z pogodą nigdy n8e wiadomo, a może zrobi nam miłą niespodziankę?

Odnośnik do komentarza

Cześć.U mnie jeszcze olej w silniczku do wymiany ,i właśnie chyba dojdzie tylna guma co prawda zakołkowałem ale to nie jest tak jak powinno być, tak to jest po zakupie he he,Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja jak już Tomek powiedział wylezę z jamy po świętach. Czyli tak około 9-10 kwietnia bo wcześniej muszę sprawdzić czy jeszcze narty skręcają na stoku gdzieś w Italii. Liczę że bliżej połowy kwietnia będzie już wystarczająco ciepło. Jazda ma mi dawać radochę bez niepotrzebnej walki z wiatrem, deszczem czy o zgrozo śniegiem i mrozem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...