Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No to mamy luty 2016


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie ręce opadają.......

Robert mówię Ci dobry był z niego herbatnik , szkoda chłopa...

Bobasek fajnie będzie się spotkać ze starymi kumplami mówię o Sławku :-D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    26

  • michu

    17

  • upiór

    16

  • robson

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Oj tam herbatnik czy pączek czy to takie ważne :fireman2: .

Porównamy zobaczymy co w tym temacie będzie lepsze :fireman2: .

Dzięki za życzenia kochani mam nadzieję że się nie pomyliłem z wyborem :confused::fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Witajcie :) co ja tu czytam Upiorek zmienił moto i to na jakie :) oj oj Witku :) ale gratuluję sprzętu niech cię wozi bezawaryjnie, ładny kolor. Jak się ociepli zapraszam do mnie. Pozdrawiam wszyskich cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Upiorek - SZACUN, kto jak kto ale ty myślałem że zostaniesz do końca przy zacnej marce. GRATULACJE nowego skuta.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Tak patrzę i czytam, co się tu wyprawia i myślę, że Upiorek idzie z prądem tego co się w kraju i na świecie (nie w CSW) wyprawia. Jest to poważny krok. Do tej pory, Witja był postrzegany jako niekwestionowany Prezes Zacnej Marki. A teraz,mam nadzieje, że to tylko fanaberia, zginie w tłumie. Pozdrawiam i życzę samej radości z użytkowania. Obyś dał radę zapracować na te remonty i dolewki. Swoją drogą, nie sądziłem :partytime:

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Tak patrzę i czytam, co się tu wyprawia i myślę, że Upiorek idzie z prądem tego co się w kraju i na świecie (nie w CSW) wyprawia. Jest to poważny krok. Do tej pory, Witja był postrzegany jako niekwestionowany Prezes Zacnej Marki. A teraz,mam nadzieje, że to tylko fanaberia, zginie w tłumie. Pozdrawiam i życzę samej radości z użytkowania. Obyś dał radę zapracować na te remonty i dolewki. Swoją drogą, nie sądziłem :partytime:

Wojtek człowiek się starzeje , czas na jakieś zmiany .

Sam maxi zamieniłeś na F16 hi hi hi .

Dzięki za życzenia powinno być wszystko dobrze .

Dolewki no może jakieś tyci tyci hi hi hi , tatulek obiecał że synka wspomoże w razie czego . :fireman2:

Odnośnik do komentarza

Nie mam nic za złe bo z jakiej racji?? Zmieniać jest rzeczą ludzką. I to pewnie dobre jest? Co do mojej zmiany to przeszedłem z lekkiego samolotu na spory lecz nie największy bombowiec choć o niezłych osiągach. Bawta się Ludziki bo to jedyna radocha jaka pozostaje po dniu codziennym.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem naszywkę herbu Kujaw.

Koszt 10 zł.

Moglibyśmy zrobić sobie kapelusze, no. w kolorze jednolitym Khaki i naszyć je od czoła.

Bieszczady i spływ kajakowy wymagają takiego gadżetu :clapping: .

http://allegro.pl/kapelusz-wojskowy-texar-us-army-boonie-jungle-xl-i5565073831.html

http://haftynaszywki...awskie_down.jpg

Odnośnik do komentarza

A takie kapelusze byłyby OK ?

Cena nie jest wysoka.

Można je kupić, a Ty Misiu mógłbyś zająć się wyszyciem logo u tej babki co ostatnio.

Co mówita ?

Odnośnik do komentarza

Racja. Kapelusze są fajne na spływ i w góry, ale poza tym byśmy wyglądali jak dziadki z zespołu country.

daszek przyda się na słońce.

To co, robimy czapki z daszkiem ?

Jeśli tak to proponuję poszukać jakieś zajefajne, żeby wyróżniały się w tłumie innych daszkowców :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Misiu,

ogarniesz temat w wolnej chwili ?

Będziemy Ci dźwięczni za pomoc :clapping: .

Super byłoby, gdyby czapki były na rozpoczęcie sezonu :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

-No, no patrzcie Witia wierzchem jedzie,

-Nie moze być na królu. :) :)

Gratki Witku i tak zacna marka gorą. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, ja jako Swierzak tez chcialbym sie dolaczyc do tego pomyslu,

Wszyscy są traktowani na równi. Chcesz, mówisz i masz.

Odnośnik do komentarza

-No, no patrzcie Witia wierzchem jedzie,

-Nie moze być na królu. :) :)

Gratki Witku i tak zacna marka gorą. ;)

Dzięki Wiesiu po prostu przyszedł czas na to co kilka lat temu miało być hi hi hi . :fireman2:

Człowiek się starzeje tak więc pod lekkim naciskiem mojego Tatusia stało się to faktem :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Wiesiu po prostu przyszedł czas na to co kilka lat temu miało być hi hi hi . :fireman2:

Człowiek się starzeje tak więc pod lekkim naciskiem mojego Tatusia stało się to faktem :fireman2: .

Jeśli pogoda dopisze, to postaram się zajechać zza autostradę i wyjaśnić koledze kilka kwestii :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli pogoda dopisze, to postaram się zajechać zza autostradę i wyjaśnić koledze kilka kwestii :)

Proszę bardzo pcha się kolega na kawę hi hi hi .

Tylko przez bramki proszę śmignąć :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Panowie,

na rozpoczęcie sezonu przywiozę naklejki i naszywki klubowe .

Można już odtłuścić lakier Waszych rumaków co by naklejeczki nie schodziły :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Byłem dzisiaj pogadać na temat czapek.

Mogą mieć czapki podobne jak burgmaniowe ,moim zdaniem lepsze gatunkowo.

Z haftem jest problem , ponieważ mamy dość skomplikowany wzór , gość twierdzi że by się zlał w jedną plamę .

Nie ma problemu jeśli chodzi o nadruk , cena czapki wraz z nadrukiem naszego wzoru 18 - 20 zł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...