Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No to mamy luty 2016


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    26

  • michu

    17

  • upiór

    16

  • robson

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj odpaliłem sprzęta i zrobiłem 50 km . Pogoda super , 10 stopni na plusie i słoneczko . Uważam ,że zmiany w komarach co jakiś czas są potrzebne .

Odnośnik do komentarza

Czytam i oczom nie wierzę .Prezes zacnej marki zdradził ją przecież to koniec świata albo jakiś przewrót .Upiórku czy dobrze przemyślałeś swoją decyzję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To już nie będzie "zacnej" :surrender: ?

W regionie zostało pięć sztuk, w tym była Upiorkowa.

Jeszcze trochę, i zostaną jak te białe kruki, jak tu żyć Panie, jak żyć...

Odnośnik do komentarza

Witajcie .

Czy świat się kończy nie mi o tym decydować .

No i tak to się życie układa o czwartej rano spać nie mogłem walczyłem sam ze sobą do 11.00 w garażu byłem z 15 razy w głowie były wyjazdy dalsze i bliższe wiele razem km przejechanych wiele , wiele wspomnień , nawet dziś u Michała wspominaliśmy jeszcze fruwające rękawiczki pod Katowicami :fireman2: .

Wspomnień z ZACNĄ worek cały by napełnił dużo km przejechanych z Robsonem bo to z nim km nawijane były wspólnie w dużych ilościach i nie tylko .

Śmigała dzielnie od morza po góry i nie tylko życzę wszystkim takich maxi aby każda sztuka dała każdemu z was tyle radości i wspomnień .

Nowemu koledze życzę szerokości na ZACNEJ niech i jemu daje wiele szczęśliwych km , Janku szerokości dla ciebie i małżonki :fireman2: .

Świadom jestem zmiany czy na dobre czy nie czas pokaże :confused: .

Pozdrawiam serdecznie .

P.S.

Dodam jeszcze że rano nie było ciekawie .

Droga do bani :confused: mnóstwo piasku opony zimne place mokrego asfaltu tak więc ostrożności dla wszystkich jeszcze nie czas na ostrą jazdę .

Zaprawdę powiadam wam zima jeszcze powróci i to mocniejsza z większym mrozem :kwasny: hi hi hi :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
:msn-cry: Hmmmmm. Zmiany są potrzebne i naturalne. Zmiany są bo gdyby ich nie było świat i ludzie nie rozwijali by się, na pewno. Babcia zawsze mówiła, że lepsze jest wrogiem dobrego, ale zmiany są potrzebne. Upiorku, zrobiłeś wielki krok. Ciężko tak, ale zmiany są potrzebne. Nie wiem co planujesz, ale jesteś porządny i rozsądny facet i na pewno czymś nas zaskoczysz. Tego Tobie życzę. I nie martw się. Przecie nie oddałeś Zacnej na złom. Pozdrawiam :partytime: Idzie nowe.
Odnośnik do komentarza

A nie mówiłem że dojrzeje ,toś to w końcu synek,w końcu przeszedł na jasną stronę i podjął słuszną decyzję, wiem że ciężko ale to już było i nie wróci więcej (oby) :)

Teraz trzeba szukać porządnej sztuki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem napisać wiele ale, ....... :(

Nie....

ps. Upiorku, musiało boleć :stretcher: bo aż mnie zabolało.

ps 2. co z wami 3-5 .06 br? :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No cóż żal jest, na siłę wyższą się nie poradzi :(

Może uda się rozwiązać tą stratę w inny sposób ;)

Odnośnik do komentarza

Pinek niestety nie zawsze sprawdza się przysłowie,, chcieć znaczy móc " :(

Ale przyjdzie czas, że to sobie odbijemy :-D

Odnośnik do komentarza

A ja dziś wykulałem Królem 70 km.

Ale było zaj........... !!!

Jestem niewyżyty po tej zimie, która jeszcze trwa.

Obrotomierz był cały czas na czerwonym polu :clapping:

Odnośnik do komentarza

Robsonek, nie rób mi szlabanu, bo w łepetynę dostanę.

Żyję już mocno zbliżającym się sezonem i burgmanowymi zmianami w naszym regionie.

Zawsze wiedziałem, że zmiany w garażu dają dużo pozytywnej energii.

.... no i na nowo robią z nas dzieciaki, które dostają rozwolnienia na myśl planowanego wypadu , np. w góry :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale przyjdzie czas, że to sobie odbijemy :-D

I na to liczę :D

Jak nie to remont u Mirka i cisnę dalej :clapping: .

zastanów się ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj pinek bobasek to gość , jemu wystarczą tylko 2,oo i już życie jest ciekawe .

Jak to on powiada jechać i jechać .

Podziwiam go :clapping::fireman2: .

Pozdrów Panią smak ciasteczek mam do dziś :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

No i stało się. Koniec świata.

Myślałem że to żart, a tu proszę.

Upiór trza koniecznie zawieść do lekarza :-(

bdaf4af83438cdb621fddc98451ef2aa.jpg0e7bc455f35117c374a3c087e9923e87.jpge427e70fb04de60c71814f78a2cbbdb5.jpgc5577af9cedbfcadae24c2dd367e48c7.jpgf7dd626f120add8f5ec4f388f7cc80c1.jpg

Podczas jazdy próbnej , nowy sprzęt pożar bańkę oleju , ale spoko nic się nie stało Mały dostał w gratisie roczny zapas (beczka) ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...