Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczka do Oświęcimia ze zwiedzaniem Auschwitz-Birkenau i okolicy


PAW_KOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mamy taki plan, aby w terminie 22 - 25.04.2016 odwiedzić miastao Oświęcim.

Głównym naszym celem będzie zwiedzanie muzeum byłego nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau oraz innych ciekawych miejsc w okolicy. Znalazłem bardzo ciekawą kwaterę w pobliżu muzemu i myślę, że może warto by było z tej oferty skorzystać, chyba ,że ma ktoś inne lepsze propozycje. Wstępnie mamy deklaracje udziału Paździocha z rodziną oraz Volva i Marzeny. Zapraszam pozostałych do uczestnictwa oraz dyskusji.

Poniżej przydatne linki:

http://auschwitz.org/zwiedzanie/

http://www.noclegi.oswiecim.eu.org/

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PAW_KOR

    20

  • Julo

    11

  • Marzena

    7

  • Volvo

    3

Top użytkownicy w tym temacie

No to super. Grono wycieczkowiczów się rozrasta.

P.S

Piotrek wiem, że w tym czasie jest wyjazd do Ryni,ale my w regionie mamy swoją małą wycieczkę i wybór należy do kazdego z nas. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

hej, jak mnie jeszcze pamiętacie /PAW_KOR, paździoch/ mam 2 h do oświęcimia, więc jak czas pozwoli i można do łódzkiego grona się podłączyć, chętnie to zrobię ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To moze zmienimy ten termin. Jak dla mnie nie ma problemu. Czekam na propozycje.

Moze zmienic termin na 29.04-1.05. Bardzo prosze o opinię.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chętnie bym się też z wami spotkał ale ten termin wyraźnie kolidujący :confused:

Obserwuję temat. Jak będzie inny termin to jestem.

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze termin kolidujacy, ale 30.04 jest rozpoczecie sezonu w Licheniu na ktorym część osób cgce być i chyba jednak poprzestaniemy na pierwszej wersji. Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie termin obojętny, byle byśmy ustalili do 10 marca, bo wtedy muszę zanieść raport do grafików na kwiecień. Wydaję mi się, że 22-25 będzie luźniej, bo później zaczyna się majówka.

Odnośnik do komentarza

Wysłałem już zapytanie w sprawie noclegów.

Witam. Jestem po wstepnej rozmowie z właścicielem pensjonatu. W uzgidnionym terminie czyli 22-25.04 są wolne pokoje, tak więc chciałbym jak najszybciej zarezerwować nocleg.

Lista uczestników:

1.Ela + Pawkor

2.Marzena + Volvo

3.Paździoch ?

4.Julo

Proszę o odpowiedź do końca tygodnia. Jak byb była zła pogoda to jedziemy puszkami. Czekam na info i wysyłam maila z rezerwacją.

Ponadto trzeba też zarezerwowac wizyte w muzeum im szybciej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Wysłałem już zapytanie w sprawie noclegów.

Witam. Jestem po wstepnej rozmowie z właścicielem pensjonatu. W uzgidnionym terminie czyli 22-25.04 są wolne pokoje, tak więc chciałbym jak najszybciej zarezerwować nocleg.

Lista uczestników:

1.Ela + Pawkor

2.Marzena + Volvo

3.Paździoch ?

4.Julo + Justyna

Proszę o odpowiedź do końca tygodnia. Jak byb była zła pogoda to jedziemy puszkami. Czekam na info i wysyłam maila z rezerwacją.

Ponadto trzeba też zarezerwowac wizyte w muzeum im szybciej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym się też z wami spotkał ale ten termin wyraźnie kolidujący :confused:

Obserwuję temat. Jak będzie inny termin to jestem.

Ja również chętnie w innym terminie.

Odnośnik do komentarza

Witam. koszt zwiedzania muzemu KL Auchwitz - 20 PLN młodzież ucząca i studenci do 26 roku życia, pozostali 25 zł,

Uwaga cena od 1 mraca rośnie o 5PLN, a więc lepiej zarezerwować wcześniej.

Planowany tewrmin zwiedzania 23.04.2016 godz. do wyboru 10,11,lub 12. Czas zwiedzania 3,5 h.

Pozdrawiam

P.S

Dane do przelewu: PAWEŁ KORZYŃSKI ŁÓDŹ

mBANK : 77 1140 2004 0000 3802 6489 3848

z dopiskiem Oświęcim

Odnośnik do komentarza

Zarezerwowałem już bilety wstępu i zapłaciłem, bo inaczej nie da rady. Normalny 25 zł , a ulgowy 20.

Proszę o przelew.

Vovo, Marzena, Julo i Paździoch

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...