Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Połowa stycznia 2016 roku minęła


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W pełni popieram zdanie Makiego dotyczace naszego Prezesa, widzisz Czarek, że bez Ciebie się rozleniwiliśmy, wdzięczny Tobie za wszystko Przemek, drugiego takiego jak Ty dłuuugo u nas nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów i z ciekawością czytam co nowego na forum a tu wybory się szykują widzę . Maki pisze że niema Naczelnika i wszystko mchem zarasta ,a co ja mam powiedzieć w Olsztynie Bargacza ostatnio w październiku widziałem Mirdoba i Glacę też Wojtunio był może ze dwa razy na spotkaniu jest nowy kolo Wujek Biedak ale znam go tylko z forum bo osobiście nie miałem przyjemności poznać .Ot i tak to wygląda u mnie a wy narzekacie że nie możecie się zebrać ! Chiba to nasze pędzące życie że zaczyna brakować czasu dla przyjaciół i pasje ??? No ale wiosna idzie i może ciepły wiatr wwieje w nas więcej optymizmu i zapału !!!

Odnośnik do komentarza

Może dobrze zacząć od zrobienia naklejek Burgmanii z dodatkiem nazwy Waszego regionu, zamówić jakieś fajne imienne koszulki, czapki, zorganizować ognisko na otwarcie sezonu itd.... Wszyscy muszą się jakoś zaangażować. Nie można wymawiać się zawsze pracą, problemami i brakiem czasu. Według mnie takie wymówki świadczą tylko o braku zorganizowania danej osoby. Na wszystko w życiu musi być czas, a jak go nie masz to zrób tak, żeby był . Może Czaro zmęczył się tym, że zawsze on musiał wszystko organizować, a inni czekali tylko na gotowca. Nie twierdzę, że tak było, ale..... Bez szczerej rozmowy w cztery oczy nie rozwiążecie tego problemu. Pisanie nic tu nie da. No dobra już nie będę Wam pisał, bo jesteście dorośli i wiecie co trzeba robić. Zawsze możecie wpadać do sąsiadów na różne ogniska i inne rozpoczęcia sezonu :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Witajcie to i zabiorę głos w tej dyskusji :fireman2: .

Bobas dobrze prawi czasami w życiu jest pod górkę każdy z nas ma lepsze i gorsze dni :confused: .

Decyzje podejmujemy pod wpływem emocji które jak czas pokazuje niczemu dobremu w dalszym życiu nie służą a wręcz jest odwrotnie .

W każdym regionie powinna być osoba (Opiekun) który mimo wszystko stara się robić co w jego mocy aby spajać region ludzi ustawiać i organizować wszelkiego typu tematy z wiązane z życiem regionu a co za tym idzie upiększać i ulepszać kontakty .

Tylko mimo wszystko czasami jest to trudnym tematem , każdy z nas jest innym człowiekiem i inaczej patrzy na życie i ma inne podejście do pewnych spraw . Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze praca każdego z nas jedni pracują od poniedziałku do piątku , a inni czasami muszą pracować niedzielami i trudno jest wtedy pewne sprawy pogodzić .

Kochani jeśli mogę zasugerować .

Myślę z lekką nutką przekonania że Czaro to człowiek godny zaufania serdeczny i przyjacielski .

Nie raz pokazał że życie regionu nie jest mu obojętne co odczuć można było przy organizacji spotkań wszelkiego rodzaju choćby Ciusia przejazd przez Polskę (regiony) .

Moja skromna propozycja jest taka jeśli mogę rzecz jasna poczekajcie Panie Panowie do końca lutego , a po tym czasie z wielką siłą za atakować szanownego Kolegę na forum i telefonicznie aby mimo wszystko powrócił na zaszczytne miejsce jakim jest tytuł Opiekuna regionu .

Pozdrawiam upiorek :fireman2: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czaro to człowiek godny zaufania serdeczny i przyjacielski .

To, że ktoś jest przyjacielski czy zaufany, co oczywiście ważne, to w tym wypadku za mało.

Czaro69 jakiś czas temu poprosił oficjalnie o zdjęcie z niego obowiązku bycia Opiekunem Regionu oraz przeniesienie do grupy Sympatyków. Decyzja była jasna i przemyślana. Każdy ma do tego prawo i trzeba to uszanować.

Moja skromna propozycja jest taka jeśli mogę rzecz jasna poczekajcie Panie Panowie do końca lutego , a po tym czasie z wielką siłą za atakować szanownego Kolegę na forum i telefonicznie aby mimo wszystko powrócił na zaszczytne miejsce jakim jest tytuł Opiekuna regionu .

Nie uważam aby takie funkcje należało na kimś wymuszać.

Wracając do tematu... Fajnie, że region się budzi po zimie i fajnie, że zaraz wiosna :)

Do zobaczenia na szlaku.

Odnośnik do komentarza

No to musi się zebrać wierchuszka klubowiczów i coś postanowić w tej materii bo czytając co robią inne grupy w Polsce u nas totalny zastój a szkoda bo ludzie fajni i rejon piękny

Odnośnik do komentarza

Chiba to nasze pędzące życie że zaczyna brakować czasu dla przyjaciół i pasje ???

Rzekłeś Jacek... rzekłeś...

No to musi się zebrać wierchuszka klubowiczów i coś postanowić w tej materii bo czytając co robią inne grupy w Polsce u nas totalny zastój a szkoda bo ludzie fajni i rejon piękny

A w ogóle, to musimy się napić... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...