Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Połowa stycznia 2016 roku minęła


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Obserwując forum WM zauważyłem, że chyba udaliście się w sen zimowy ;) , życzę Wam dobrego Roku, realizacji wszystkich marzeń i planów połączonych z planowaniem dalekich podrózy w sezonie, a za mało jest śniegu na przesiadkę na skutery śnieżne ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przemku !

Co nie którzy już się obudzili ze snu zimowego ! Śniegu u nas nawaliło tyle ! że można było by niezłą sannę zrobić . Trzeba powoli przygotowywać rumaki do wiosny. Może by co zorganizować (zrobić powtórkę z przed 3 sezonów ? w Szelmencie ? ). Szymon co ty na to ? :question: I czemu się nie zgadzasz? :msn-wink::idea:

No to myślcie ! Boo Przemek nas zaskoczy :msn-wink::cool2:

Odnośnik do komentarza

Hmm dobre pytanie:) Sam jeszcze nie wiem,ale jeśli się uda to na Święta mam taką nadzieję :) Oólnie leci motocykl w garaż,czeka na swego pana hii:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzieć to my się dawno nie widzieliśmy ! (spotkaliśmy) . Ale może ktoś coś słyszał ? o naszym ? Czaro dzieju ? i jego czarującej Ada lajdzie ?

Budzić się !

Dam lizaka !! :msn-wink::laughing:

Odnośnik do komentarza

Brać W.M chyba jest w letargu zimowym:) Ogólnie napiszę wam tyle: usiadłbym i pośmigał troszkę,no jak czas i pogoda by pozwoliła;]

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie prawda! jak ja swoją siwuchę stawiam na stół, to nikt nie chce pić .Noo niestety - wychodzi na to że rzeczywiście jesteśmy sierotami.

Czarek wyrzekasz się swoich Burgmanijnych dzieci ? Ty nas wciągnąłeś do grupy i ty Nas prowadź dalej !

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Czaro jednym słowem się nas wyrzekł lub nie mówiąc nikomu podał się do dymisji. Szkoda tylko ,że nikt z regionu nic nie wie ?Maki nie jest żadnym opiekunem ale flaszkę może postawić

Odnośnik do komentarza

Proponuję zrobić wybory i region ruszy na nowo.

Ktoś musi dawać pomysły i być wulkanem pozytywnej energii.

Powinien to być człek, dla którego skutery nie są przygodą na 2 sezony ( prawdziwy pasjonat ) i taki, który potrafi i lubi budować dobre relacje między członkami grupy.

Taki właśnie powinien być opiekun :clapping: .

Sorki, że się wpitalam w Wasze sprawy, ale to tak po przyjacielsku :blush: .

Odnośnik do komentarza

Proponuję zrobić wybory i region ruszy na nowo.

Ktoś musi dawać pomysły i być wulkanem pozytywnej energii.

Powinien to być człek, dla którego skutery nie są przygodą na 2 sezony ( prawdziwy pasjonat ) i taki, który potrafi i lubi budować dobre relacje między członkami grupy.

Taki właśnie powinien być opiekun :clapping: .

Sorki, że się wpitalam w Wasze sprawy, ale to tak po przyjacielsku :blush: .

Bobas na opiekuna...!!!! :-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Postanowiłem i ja się odezwać, nie stety nie podjął bym sie takiej ważnej fukcji ponieważ realnie myśląc nie dał bym rady, nie stety ...(: , w latach 80-90-tych byłem Prezesem Klubu turystycznego "LKT Mazury - Mrągowo", a moim Szefem był Prezes LZS-u, wtedy planowalismy różne wyjazdy połączone z udziałem w rajdach i zlotach, jak weszły wolne soboty to w piątki po pracy ruszaliśmy w Polskę motorami, a z naszymi bagażami jechał kolega samochodem wioząc nasze bagaże, uczetniczło w tych wyjazdach 10 do 15, czasami nawet ok. 20 motocykli, wystarczyło nam, że wybieraliśmy kierunek wyjazdów do słownie - jechalismy tam, w którą stronę wiatr wiał. ;) miło wspominam te czasy, ... :) chyba dopada mnie nostalgia ..... :(

Odnośnik do komentarza

A może ktoś zostanie u Was samozwańczym opiekunem, a reszta go zaakceptuje ?

Ja dziś wiem, ze Burgmanię w regionach trzeba pielęgnować jak miłość w małżeństwie.

W przeciwnym razie wszystko po latach zaczyna się rozpadać.

Górę biorą życiowe problemy i brak tej pozytywnej energii, o której wspominałem.

A przecież nasza pasja pomaga nam uciekać od takich trudnych spraw.

Z drugiej też strony szkoda zostawić za sobą tyle lat spotkań,wspaniałych przygód i wartościowych ludzi.

Pomyślcie nad tym, bo lata lecą i trzeba pamiętać, że może Wam już nie być dane spotkać ich na Waszej życiowej drodze.

Życzę powodzenia :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A może ktoś zostanie u Was samozwańczym opiekunem, a reszta go zaakceptuje ?

Ja dziś wiem, ze Burgmanię w regionach trzeba pielęgnować jak miłość w małżeństwie.

W przeciwnym razie wszystko po latach zaczyna się rozpadać.

Górę biorą życiowe problemy i brak tej pozytywnej energii, o której wspominałem.

A przecież nasza pasja pomaga nam uciekać od takich trudnych spraw.

Z drugiej też strony szkoda zostawić za sobą tyle lat spotkań,wspaniałych przygód i wartościowych ludzi.

Pomyślcie nad tym, bo lata lecą i trzeba pamiętać, że może Wam już nie być dane spotkać ich na Waszej życiowej drodze.

Życzę powodzenia :clapping: .

Ot i mądrego poczytać. Bobasku masz rację!. Przyjedż ty Na te nasze Mazury, zbierz ekipę w kupę i wyjaśnij im to w oczy, bo Ja to już nerwów na nich nie mam .

Dwa razy z Barthezem organizowałem zakończenie lata! Chętnych ? organizatorzy+jaro .

Czaro jakoś rzucał hasło! i za miesiąc był odzew! a tu ! teraz nie chce być naszym Przewodniczącym, bo sympatyk - to ja rzucę zaraz ankietę Czaro na Klubowicza!

Czarek nie fochuj tylko bierz się za działalność!

Łubu du bu

To pisałem Ja - Maki członek MKS Mazur Ełk :clapping::msn-wink: i oczywiśćie Burgmanii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...