Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrow rocznie?


dr.big

Ile kilometrow rocznie udaje Ci sie nakrecic na kola skutera?  

83 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze jezdzimy nie dla nagrod, zreszta ciezko by bylo policzc ilosc kilometrow i rozwazyc range imprezy !wolf . Samo stanowienie o "oficjalnosci" moze byc trudne !guns ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    3

  • dacja

    2

  • Pleban

    2

  • zyzio

    2

Wydaje mi sie, ze jezdzimy nie dla nagrod, zreszta ciezko by bylo policzc ilosc kilometrow i rozwazyc range imprezy :ph34r: . Samo stanowienie o "oficjalnosci" moze byc trudne :) ...

O jejku jejku whist zaraz tam trudne zaraz tam nie jezdzimy dla nagrod, !wolf pomysl iel to osob moze sie dzieki temu ruszyc z domu w przyszlym sezonie !guns zawsze to jakas motywacja i nie beda patrzec na mnie i na kilku kolegow jak na wykolejencow ze nie normalni bo tyle jezdza ;)

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi sie, ze jezdzimy nie dla nagrod, zreszta ciezko by bylo policzc ilosc kilometrow i rozwazyc range imprezy :ph34r: . Samo stanowienie o "oficjalnosci" moze byc trudne :) ...

O jejku jejku whist zaraz tam trudne zaraz tam nie jezdzimy dla nagrod, !wolf pomysl iel to osob moze sie dzieki temu ruszyc z domu w przyszlym sezonie !guns zawsze to jakas motywacja i nie beda patrzec na mnie i na kilku kolegow jak na wykolejencow ze nie normalni bo tyle jezdza ;)

pozdr

majon

My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!! My chcemy nagród!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A pierwszym sponsorem niniejszych nagród będzie .......... Dragon!

Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !Bravo dla sponsora !

!guns

Odnośnik do komentarza

Skoro wywołujecie do tablicy to trzeba co? odpowiedzieć.

Wyszło w tym sezonie około 12 tysięcy. Aż sam się dziwię bo wydaje mi się że tak mało w tym roku pojeĽdziłem.

Na wynik składaj? się głównie wyjazdy weekendowe i to główne na mniejsze lub większe spotkania z Wami bracia w "zboczeniu".

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!czary czytaj?c, wnioskuję że zima ciężka i długa będzie !guns , skoro pierwsze ?niegi spowodowały takie toki my?lowe !tut

ale humorki-rumorki tak trzymać !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na przestrzeni ostatnich lat mogę wyliczyć ?redni? ok 20 tkm. rocznie. Pamiętam, że w roku 2003 potrafiłem na jednym skuterze w dwa miesi?ce trzepn?ć 10 tkm a póĽniej do końca sezonu nawet i 20 czyli sumuj?c rocznie wychodziło mi 30 tkm w siodle.

Przez ostatni sezon zrobiłem pewnie te 20 tkm jednak sumuj?c ł?czne przebiegi z własnych skuterów a także testowych.

Tak było do tej pory a jak będzie w roku 2007 czas pokaże, jednak nie zanosi się na jakie? rekordy... !czary

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

...wychodzi jakie? 400/dziennie, hoho chyba się wypiszę z tego klubu bo

wychodzi nato że za cieńki bolek jestem !tut !happybth

pawel883

Odnośnik do komentarza
Witam!

Ja w sezonie robię zwykle około 20000km. Ubiegły był rekordowy, bo na Elyseo 100 przez 2 miesi?ce trzepn?łem 26000km.

Pozdrawiam

Marcin

hm... to oznacza, że ?rednio codziennie (przez 60 dni) robiłe? 433 km... jak to możliwe????

Odnośnik do komentarza
Witam!

Ja w sezonie robię zwykle około 20000km. Ubiegły był rekordowy, bo na Elyseo 100 przez 2 miesi?ce trzepn?łem 26000km.

Pozdrawiam

Marcin

hm... to oznacza, że ?rednio codziennie (przez 60 dni) robiłe? 433 km... jak to możliwe????

Wła?nie tak samo się zastanawiałem nie miało tam być zamiast 2 miesięcy 2 lata ? !happybth Co? mi się wierzyć nie chce i kto? tutaj nieĽle oszukuje !OK !tut

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie ... tak z rozmachu napisałem 2 miesi?ce, a chciałem napisa? "przez sezon ... czyli w moim wypadku, od Czerwca do Wrze?nia ... A co do tych 400km. dziennie, to w moim wypadku możliwe !happybth Pracowałem wtedy jako kurier (na potrzeby rodziny) !tut Trasę Ostrowiec-Radom-Ostrowiec lub Ostrowiec-Kielce-Ostrowiec, robiłem ?rednio 2,3x dziennie. Dochodz? do tego rózne wypady itd.

Odnośnik do komentarza

Na moim liczniku sezon zamkn?ł się liczb? 9242km, a mialem nadzieję , że doci?gnę dyszki W sezonie burgiego używam prawie dzień w dzień ,ale dmuchn?ć w dwa miechy 26tysiaczy !happybth .A jaki balsam pod d.....ę ? !tut

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wybaczcie ... tak z rozmachu napisałem 2 miesi?ce, a chciałem napisa? "przez sezon ... czyli w moim wypadku, od Czerwca do Wrze?nia ... A co do tych 400km. dziennie, to w moim wypadku możliwe !OK Pracowałem wtedy jako kurier (na potrzeby rodziny) !tut Trasę Ostrowiec-Radom-Ostrowiec lub Ostrowiec-Kielce-Ostrowiec, robiłem ?rednio 2,3x dziennie. Dochodz? do tego rózne wypady itd.

Nawet i w cztery miesi?ce jest to mało realne... jako szesnastolatek musiałby? nie robić nic poza jeżdżeniem... o tym, ze na 100 ccm skuterze nie wspomne !happybth

Oj chyba kto? tu ma bujn? wyobraĽnie... albo uszkodzony licznik !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z reguły między 6-8 tys. km w sezonie wyjeżdże. Głównie rekreacyjnie, co spowodowane jest tym , że mam daleko na parking !tut . Może kiedys bedzie garazyk i jakies podworko to i przebegi wieksze beda !happybth

Odnośnik do komentarza
Nawet i w cztery miesi?ce jest to mało realne... jako szesnastolatek musiałby? nie robić nic poza jeżdżeniem... o tym, ze na 100 ccm skuterze nie wspomne !happybth

Oj chyba kto? tu ma bujn? wyobraĽnie... albo uszkodzony licznik !tut

Dokładnie masz racje ... wtedy (Elyseo był moim drugim skuterem) ... nie robiłem nic innego poza jeżdżeniem ... Rok szkolny zakończyłem dwa tygodnie wczesnie ze względu na dobre wyniki w nauce (poprostu nie chodziłem do szkoły) ...

Odnośnik do komentarza

Elysek ciężko tyle zrobić w całym roku/sezonie, a ty robisz to w 4 miechy tak jak powiedziałe? (chyba że następnym postem znów podwyższysz okres czasu, aż w końcu wyjdzie 50km dziennie !OK) Nie no nie realne i tyle napisz na prawde jak jest a nas tutaj nie CI***J !happybth

Ps. Łatwo jest kogo? oszukać, ale najtrudniej samego siebie (hasło które co chwilę słyszę, i musiałem je także tutaj przytoczyć) !tut

Odnośnik do komentarza

Nie oszukuję Was ... ani tym bardziej samego siebie ... obecnym sprzętem od pocz?tku lipca zrobiłem prawie 10000km, więc nie wiem dlaczego to dla Was tak dużo ..., paliwo sponsoruj? rodzice, więc ja jeżdżę ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...