Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile kilometrow rocznie?


dr.big

Ile kilometrow rocznie udaje Ci sie nakrecic na kola skutera?  

83 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nastepna anketa w stylu... "ile" !piwko .

Ile kilosow robisz skuterem w ciagu calego roku. Jest jest to jazda sezonowa czy caloroczna? Glownie wypady za miasto czy dojazdy do huty?

PS. Zostalem ograniczony mozliwosciami ankiety (max. 10 odpowiedzi :) ).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    3

  • dr.big

    2

  • dacja

    2

  • zyzio

    2

czesc

motorkami przemieszczam sie dosłownie wszedzie ...

praca , szkoła , wypady weekendy , zloty..... nawet do sklepu :)

Przebieg powyzej 20tys jest normalk? (zsumownay z paru 2oo) w wiekszosci na skuterku

Dzi? było zimno i mokroo brrrr :)

Odnośnik do komentarza

A ja robię skutem mało kilosków. Do pracy muszę jeĽdzić autem (ciężarówka), na zakupy weekendowe - autem - na wczasy z rodzink? - autem.

Skuter traktuję w zwi?zku z powyższym jako hobby wakacyjno-weekendowe, wsiadam na niego aby się odprężyć i przewietrzyć podczas przejażdżki "wkoło komina" , jakiej? wycieczki ze znajomymi z Poznania czy wyjazdu na zlocik.

W tym sezonie - do?ć długim bo od kwietnia do teraz praktycznie - zrobiłem jakie? 5ty? km, z czego na zlotach - Rynia - Stegna - Firlej - ok. 2700. Reszta - lokalnie w sandałkach i t-shircie.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie musze pisac ktora opcje wybralem :P:D:P

20% przebiegu w celach zawodowych, 70% wiadomo turystyka a 10% sam nie wiem po co czasmai szwedam sie noca bez celu po oklicy.

A moze mala liste

Ile razy bylem w Lublinie nie zlicze

W Slawatyczach tez nie pamietam

o Krakowie nie wspomne

Zakopane Tatry

Pieniny

Slowacja

Beskid

Bieszczady

Mazury

Slask

Zachodnia granica

nie wymienie wszystkiego bo naprawde nie pamietam ale chyba zaczne notowac od przyszlego sezonu a to juz nie dlugo.

Bigu Ty to masz pomysly.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

W tym roku ( pierwszym na 200 )

od 17 kwietnia mam na szafce 9400

codziennie jezdze do "Huty" okolo 30km tam-spowrotem

bylem w Stegnie ( przed zlotem) i Firlej tez odwiedzilem , rowniez raz bliskie mazury ( Piecki , Spychowo , Ruciane )

:D

Odnośnik do komentarza

Cały sezon (marzec-listopad) przejeżdziłem tylko :P SR50 DITECH i wyszło ok 7000km :P

Atlanta 500 marzec - 16 czerwiec'05 kiedy To zakończyła swój żywot :D !bicz :P :P :P:P było 5800km

Arrecife 500 od 24 sierpień - dzi? :P 2400km !V

Mam nadzieję, że nadchodz?cy sezon bez przeszkód przejeżdżę cały, wtedy będę mógł co? więcej o przebiegu sezonowym powiedzieć :P !TAZ

Pozdr.

APTO :D

Odnośnik do komentarza

strzalka

moja vespa jest wolem roboczym,

lato, zima, deszcz, snieg, jezdzi moja mala, chyba ze bateria padnie: Vespa co 2 lata nowa bateria°!

ale mowie wam: lepiej latem niz zima. po dziennych podrozach zimowych pewne czesci ciala sie kurcza, pomimo odpowiedniego ubrania.

:P

pa arek

ps zima polecam futerko na siedzenie - jest milej :D:P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja w 1 sezonie na 2oo przejechalem chyba 5000 km. Glownie jezdzilem sluzbowo, jako ze pracuje pod Warszawa i prawie codziennie jest w niej cos do zalatwienia, Yp-ka okazala sie pojazdem nr 1. Az sie buzka smieje na wspomnienie goracego lata i zapomnienie co to znacza korki. :D

A zloty to: Grotniki, Rynia i Firlej (niestety tylko niedzielny poranek) :P

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja... Wybrałem opcję 16-20(tysi)... Obrazuje Ona moje przebiegi od 2004 roku...

Jeżdżę kiedy mogę(nie patrz?c zbytnio na to czy jest sucho, czy leje). Aktualnie do tego czasu przejechałem na 2 sprzetach (Burgi+SV) trochę ponad 17000km... Aktualnie SV jest zmuszona do stania i czekania na PEWNˇ czę?ć... Jak tylko ja zdobędę, znów będę jeĽdził... Zima to nie problem... Ważne aby było bez ?niegu i lodu na drodze...(choć akurat zim? za bardzo nie wyjeżdżam ze względu na sól na drogach).

Ogólnie 2oo traktuje jako ?rodek uniwersalny... Mogę nim dojeżdżać do pracy(i szkoły) sprawnie, szybko i przyjemnie... Po pracy mogę sobie zrobić nim wycieczkę bardzo odprężaj?c?...

W czasie wolnym mogę pojeĽdzić rekreacyjnie a jak trzeba to trochę można adrenalinki dostarczyć...

Jednym słowem 2oo nic nigdy Mi nie zast?pi...

Pozdrawiam, Kuba :D vel. Wypłosz :P

Odnośnik do komentarza

Niestety przez okr?gły rok ( silnik w aucie mi zardzewieje cholera od ?rodka) i to nie koniecznie tym, czym bym chciał. Pięćdziesi?tki s? może i fajne, ale ile można kurde!!! :D:P

PS Za mało robi się maxi i to"ich" wina :P

Odnośnik do komentarza

10 000 Scarabeo - głównie turystycznie

3 000 C1 - miasto

1 000 zabytki - "niedzielnie"

w sumie 14 000 :D

pozdr...

ortos

ps.

Scarabeo "męczyłem" od 1 czerwca, więc taki krótki sezon :P

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to pytanie jest zbyt trudne ... nie pamiętam dokładnie ile Ypeczka miała na liczniku na pocz?tku sezonu a ile dokładnie ma teraz !bicz

Ot cała JA , sprawami mało ważnymi staram się nie zajmować :P

Skuterem poruszam się weekendowo, jest to dla mnie rekraacja , hobby itp. Sporadycznie bywało, że w pi?tek jezdziłam skuterkiem do pracy.

Jednak jak tak sobie pomy?lę to z tych weekendowych wyjazdów uzbiera się rocznie co? ponad 12 tys km rocznie ( wyliczyłam to gdyż pamiętam, że 4 razy zmieniałam olej w Ypce a zaraz powinnam zmieniać znowu :P

Wychodzi na to, że moje weekendy s? nierozerwalnie zwi?zane ze skuterem i podoba mi się TO :D

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy sezon skuterowy (nie licz?c 50-ki) czyli od kwietnia do teraz póki co zamyka się w liczbie 7tys km. Ok 2,5tys w trasie reszta w mie?cie. Szczę?liwie - odpukać - nie zaliczyłem żadnej gleby parkingowej, szlifa ani nic z tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Zaczełam sezon w połowie marca i jeszcze mam zamiar pojeĽdzić :lol:

A w chwili obecnej nakulane mam jakies 17 tys...i stale rosnie

Jeżdze głównie po mie?cie ,ale równiez dużo km. wleciało gdy pojechali?my do Czech ,na Chorwacje,zloty ogólnopolskie -Stegna,Firlej,Grodniki itp...oraz kilka bliższych wypadów w granicach po 300km.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W minionym roku w 4 m-ce na 50-tce 7 tys. km. W tym roku od kwietnia na Drinku ponad 12 tys. km - prawie wszystko nakręcone w weekendy i w trasie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie udało mi się przejeĽdzić całego sezonu na jednym sprzęcie, ale sumuj?c ten:

Na YP 250 8500 km od 1 kwietnia do końca czerwca.

Potem miesi?c przerwy i

YP 400 do pocz?tku sierpnia (Rajd ?więtokrzyski) do traz (obawiam się, że to koniec, bo wła?nie nawaliło sniegu po kolana) 7000 km.

Zaliczyłem wszystkie zloty poza Stegn?. Sporo jeżdżę w weekendy. No i do roboty kiedy nie pada jakie? 80 km dziennie.

Odnośnik do komentarza

Od czerwca przejechałem trochę ponad 6 tys. Mam nadzieję, że jeszcze sezonu nie zakończyłem a dzisiejszy i jutrzejszy dzień, to jedynie mała przerwa ... !pomidor

Odnośnik do komentarza

glownie w czasie wakacji na wsi lub po miescie.... poniewaz jest to 50 ccm, wiec nie widze sensu zapuszczania sie w odlegle zakatki kraju i jechac tam 12 godzin..... tzn moze to byc fajna przygoda, ale jak na razie jednostki rodzicielskie maja duzo do gadania !guns

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...