Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2016.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Bobas fajnie, że wrzuciłeś ten filmik.

Pamiętam jako młody chłopak obejrzałem wszystkie filmy Chaplina w telewizji ( W Starym Kinie ).

Zawsze ubaw był po pachy chociaż filmy były nieme. Dzisiaj już nikt nie kręci takich filmów, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    21

  • upiór

    13

  • michu

    11

  • szamot

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie to klasyk,zgadzam sie nawet pozniejsze filmy z nim z glosami to juz nie to samo

A moze Flip i Flap :)

Niech odpali to bedziemy śmigać

Odnośnik do komentarza

On juz na wiosne wstawił ale nikt nie chce takiego wynalazku,nuda nic się nie psuje tylko paliwo trzeba lać,a że u nas większość jeździ na Królach to sam rozumiesz :)

Odnośnik do komentarza

Nudy na budy.

Nic się nie dzieje.

Jak tu do wiosny wytrzymać :blush: .

Moglibyśmy gdzieś się spotkać i jakąś flaszeczkę noworoczną razem wychylić.

Wczoraj przyodziałem Burka w nowe tablice GCH :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Antek ja tu widzę tylko jedną ładną Panią a te wynalazki obok to tylko jako tło dla Pani :fireman2: .

A Tatulek szuka bagnetu aby olej sprawdzić ten z dłonią do góry pokazuje że jest wszystko oki że Koza siana dostała i jest spokojna hi hi hi :clapping:

Odnośnik do komentarza

Oj tam zaraz paliwa no może ciut .

No to zima wraca :fireman2: ja właśnie się pakuję oj pakujemy o 4 rano wyjazd aby w Krakowie być około dziesiątej serwis sprzętu i na stoki .

Michale trzymaj tel przy sobie myślę że się wyrobię tradycja to tradycja .

Znaczy się z niedzieli na poniedziałek ale młody jeszcze jutro szkoła do 16 .

Jak to Młody powiada ładna nuta hi hi hi .

Odnośnik do komentarza

Pewnie w Królu bagnetu nie ma ,a sięgam po bańkę z benzyną bo w Zacnej albo paliwa brakuje albo prądu :)

W Królu bagnet się wyciąga i zaślepia, aby więcej oleju weszło na zapas ;)

A z tym spalaniem w Zacnej to nieaktualne... Wszystkie "chińskie" egzemplarze spalają dużo mniej...

2008052301.jpg

Co do prądu, coś w tym może być. Ale wystarczy, że na wiosnę nasmarujem wszystkie styki i będzie OK. :P

Odnośnik do komentarza

Witajcie jedno i drugie ale z przewagą na brak słońca :fireman2: hi hi hi .

Widoki w koło cudowne z każdej strony hałas armatek niesie się po całej dolinie wszystko wkoło oświetlone lampami na pomarańczowo stoki w bieli wyglądają zajefajnie .

P.S.

Wysokie Tatry jak i te okolice które razem Wszyscy na Maxi widzieliśmy w zimie po prostu to inny świat .

Właśnie dziś a właściwie wczoraj byliśmy tam na objazdówce , ta kolejka wąsko torowa jak kulała się pod górę z każdej strony nawet od dołu hi hi hi otoczona białym tym czymś białym po prostu widok nie samowity a z dworca kolejowego w Wysokich Tatrach widok na Słowację zapiera dech .

Tatulek Renata daje radę choć na wyjazd to nie tym samochodem napęd na cztery koła silnik no tu temat rzeka ale 2,0 benzyna pewnie byłby cacy no i koni też nie mało ze 150 było by fajnie .

Nie było co prawda aż tak ciężko ale ale napęd na cztery koła to myślę że jest podstawą :clapping: .

Sklep tam gdzie nabywaliśmy Bażanta jest już otwarty latem był zabity dechami .

Śniegu wiadomo im wyżej tym więcej droga do zakopca od wysokich tatr koło morskiego biała jak pieron ale z ronda w kierunku skoczni koło Murzazihle tak chyba się to pisze to kosmos ale przygoda się liczy licho nie było strach było się zatrzymać hi hi hi aby fotek na trzaskać .

Pozdrawiamy serdecznie .

Ekstra pozdrowienia dla Dziadka z gór przesyła wnuczek !piwko .

Odnośnik do komentarza

Małi,

gratuluję fajnego wyjazdu.

Ty to się chyba zakochałeś w naszych Tatrach, co ?

Ciekawe jakie będzie porównanie Bieszczad z Tatrami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...