Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Route 66 VI Edycja 27-29 maj 2016


selmen

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro nam bardzo ale musimy zrezygnować z wyjazdu. Zamiast domku w Doktorce będziemy z doktorem w małym szpitalnym pokoiku.

Zwalniamy dwa miejsca w domku. KEFAS i Maniek.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • selmen

    32

  • EndriuBis

    12

  • kordziuk

    12

  • Saper

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Przykro nam bardzo ale musimy zrezygnować z wyjazdu. Zamiast domku w Doktorce będziemy z doktorem w małym szpitalnym pokoiku.

Zwalniamy dwa miejsca w domku. KEFAS i Maniek.

Mam nadzieję ze to nic poważnego. 3-majcie się. Dziś zwrócę opłatę za zlot.

Aktualna lista ma się następująco:

Domki (pt-sob):

Non Omnis:

1-3 Śledziu, Gosia, Ewa

4. Haze

Burgmania:

5-6 Campto+Laura (wpłata)

7-8 Ewik i Wrzonio (wpłata)

9 Kordziuk (wpłata)

10-11 Foczka+ Krzytro (wpłata)

12 Marcus (wpłata)

13 Justa (wpłata)

14-15 Robert+Kinga (wpłata)

16 EndriuBis (wpłata)

Yamaha Fj- Fjr:

17 Jola (wpłata)

18-19 Edyś + Kuba (wpłata)

20-21 Od Kuby

22 Slayer

23 Siemion (wpłata)

24-25 Gyver + Ewa (wpłata)

26-27 Owucelot + Agnieszka (wpłata)

28-29 Darecki + Iwona (wpłata)

30 Mors (wpłata)

31 BRAT (wpłata)

32 Parabiker (wpłata)

33 Kresek (wpłata)

34-35 Krzysiek + Agnieszka (wpłata)

Klub Chińskich Motocykli:

36 Wiekowy (wpłata)

37 Morph (wpłata-zaliczka)

38 Jacor (wpłata)

39 Walter (wpłata)

40 Budniu (wpłata)

Namioty (pt-sob):

Non Omnis:

1 Selmen (namiot-wpłata)

2. Sołtys (namiot)

3-4. Tadas+Basia (namiot)

5-6. Skorpion+córa (namiot)

7. Szybki (namiot)

8. Maggi (namiot-wplata)

9. Karmel (tylko sobota namiot)

Burgmania:

10 Putek (namiot-wpłata)

Klub Chińskich Motocykli:

11 Pedro 125 (namiot - )

Mam nadzieję, ze wszyscy co na niej są są zmotywowani do przyjazdu, bo jak jutro wpłace kasę w ośrodku to będzie problem ze zwrotem skladki w razie rezygnacji.

Pozdro

A z pogodą może tak źle nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Wtorek się jeszcze nie skończył, więc rzutem na taśmę proszę o wpis na listę:

Burgmania - Saper - opcja namiot

Kasa poszła przed chwilą.

Odnośnik do komentarza

Saper jakos Cie przygarniem do zobaczenia w pieknych okolicznosciach przyrody

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Selmen mógłbyś napisać o której startujecie w sobotę z doktorc,w którą stronę, bo chyba jestem na miejscu,w Białymstoku , to może dołączę do turlanka...

Odnośnik do komentarza

Wyjazd w sobotę o 12 z ośrodka, zapraszam. Wkrótce zamieszczę szczegółową trasę.

Modyfikacja listy:

Domki (pt-sob):

Non Omnis:

1-3 Śledziu, Gosia, Ewa

4. Haze

Burgmania:

5-6 Campto+Laura (wpłata)

7-8 Ewik i Wrzonio (wpłata)

9 Kordziuk (wpłata)

10-11 Foczka+ Krzytro (wpłata)

12 Marcus (wpłata)

13 Justa (wpłata)

14-15 Robert+Kinga (wpłata)

16 EndriuBis (wpłata)

Yamaha Fj- Fjr:

17 Jola (wpłata)

18-19 Edyś + Kuba (wpłata)

20-21 Od Kuby

22 Slayer (wpłata)

23 Siemion (wpłata)

24-25 Gyver + Ewa (wpłata)

26-27 Owucelot + Agnieszka (wpłata)

28-29 Darecki + Iwona (wpłata)

30 Mors (wpłata)

31 BRAT (wpłata)

32 Parabiker (wpłata)

33 Kresek (wpłata)

34-35 Krzysiek + Agnieszka (wpłata)

Klub Chińskich Motocykli:

36 Wiekowy (wpłata)

37 Morph (wpłata-zaliczka)

38 Jacor (wpłata)

39 Walter (wpłata)

40 Budniu (wpłata)

Namioty (pt-sob):

Non Omnis:

1 Selmen (namiot-wpłata)

2. Sołtys (namiot)

3-4. Tadas+Basia (namiot)

5-6. Skorpion+córa (namiot)

7. Szybki (namiot)

8. Maggi (namiot-wplata)

9. Karmel (tylko sobota namiot)

Burgmania:

10 Putek (namiot-wpłata)

11 Saper (namiot-wpłata)

Klub Chińskich Motocykli:

12 Pedro 125 (namiot-wpłata)

Odnośnik do komentarza

Czy jest ustalona jakaś godzina stawiennictwa? Czy o której się doturlamy to będzie dobrze?

Prognozy pogody szału nie robią.

Odnośnik do komentarza

No cieplo ma byc 23 na plusie co do godziny trudno okreslic ja w piatek w robocie ale chce wyjechac okolo 16 to pewnie na 19 sie doturlam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Z pogodą bardziej chodziło mi o to, że zapowiadają opady deszczu, temperatura mnie nie wzrusza. Może nie całą trasę będziemy mieli w deszczu, zobaczymy już niedługo.

Zamierzamy z EndriuBis-em wystartować z Rzeszowa w piątek około 8-mej rano.

Odnośnik do komentarza

Dla Warszawy i Białegostoku prognoza na piątek, sobotę i niedzielę nie jest zła - ciepło i tylko zachmurzenie umiarkowane.

Ale Rzeszów i Lublin to panie burze z deszczem. :( No trudno - będziemy się suszyć za Lublinem :)

Odnośnik do komentarza

Burze to zabawa z chmurą jechać szybciej czy też zwolnić a ciekwe też jest, w którą stronę będzie zakręt :clapping:

To będzięcie wcześniej, pewnie jak przyjadę to już będziecie przesuszeni :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Na razie w Białymstoku ładnie, choć wczoraj przeszła burza z gradobiciem. Miejmy nadzieję, ze źle nie będzie...

Plan jest taki:

Piątek:

18.00- 23.00- grill ognisko, integracja

Sobota:

12.00- wyjazd na rajd

Trasa:

https://goo.gl/maps/UhXCuMWYzFt

Po drodze tradycyjnie już odwiedzimy miejsce pamięci narodowej- tym razem w Olszewie, proszę więc o zabranie znicza jakby ktoś chciał zapalić przy pomniku.

17.00- 23.00- grill, ognisko, pogłębiona integracja

niedziela: wyjazdy wedle uznania i stanu trzeźwości

Szczegóły organizacyjne:

Pościel w domkach: tak

Czajniki w domkach: tak

Ręczniki w domkach: nie

Sztućce i naczynia w domkach: zorientuję się dziś jak przyjadę na miejsce jak to wygląda w każdym domku

Namioty: wszystko we własnym zakresie- jest wiata obok namiotowiska gdzie można posiedzieć i zrobić posiłek, będę miał grzałkę do gotowania wody dla chętnych

Posiłki: Mamy zapewnione 2 obiado- kolacje z grilla- w formie "szwedzkiego stołu". Raczej nikomu nie zabraknie. Oprócz tego kiełbasa na ognisko. Śniadania we własnym zakresie. Obiadu na trasie nie planowałem bo z doświadczenia lat ubiegłych wiem, że zaraz po obiedzie wraca sie do ośrodka i jest kolejne jedzenie więc szkoda czasu i kasy. Na upartego jak będą chętni, możemy stanąć gdzieś po drodze ale w zakresie czasowym 12-17 da się wytrzymać bez obiadu moim zdaniem.

Ostateczna modyfikacja listy uczestników:

Domki (pt-sob):

Non Omnis:

1-3 Śledziu, Gosia, Ewa

4. Haze

Burgmania:

5-6 Campto+Laura (wpłata)

7-8 Ewik i Wrzonio (wpłata)

9 Kordziuk (wpłata)

10-11 Foczka+ Krzytro (wpłata)

12 Marcus (wpłata)

13 Justa (wpłata)

14-15 Robert+Kinga (wpłata)

16 EndriuBis (wpłata)

Yamaha Fj- Fjr:

17 Jola (wpłata)

18-19 Edyś + Kuba (wpłata)

20-21 Irena + Andrzej (wpłata)

22 Slayer (wpłata)

23 Siemion (wpłata)

24-25 Gyver + Ewa (wpłata)

26-27 Owucelot + Agnieszka (wpłata)

28-29 Darecki + Iwona (wpłata)

30 Mors (wpłata)

31 BRAT (wpłata)

32 Parabiker (wpłata)

33 Kresek (wpłata)

34-35 Krzysiek + Agnieszka (wpłata)

Klub Chińskich Motocykli:

36-37 Wiekowy+syn (wpłata za 1 os)

38 Morph (wpłata-zaliczka)

39 Jacor (wpłata)

40 Walter (wpłata)

Namioty (pt-sob):

Non Omnis:

1 Selmen (namiot-wpłata)

2. Sołtys (namiot)

3. Tadas (namiot)

4-5. Skorpion+córa (namiot)

6. Szybki (namiot)

7. Maggi (namiot-wplata)

8. Karmel (tylko sobota namiot)

Burgmania:

9 Putek (namiot-wpłata)

10 Saper (namiot-wpłata)

Klub Chińskich Motocykli:

11 Pedro 125 (namiot-wpłata)

Parę osób już jest i browar się leje ;) No to tak...sztućców w domkach nie ma ale są jakieś talerze. Na terenie ośrodka jest bar czynny 11-19. Piwo z beczki w cenie 4,50- 5. Obiad 13 zł, hamburger 6, kebap 10,50. Biedy nie ma.

Odnośnik do komentarza

bd9ecff364c4c25c2f111312da5edbe3.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Zaczynamy

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

c9a62479372a3ac2a2636472a2ad9849.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No i kolejna impreza przeszła do historii.

Dziękuję Organizatorom, Klubowi Non Omnis i wszystkim Uczestnikom za super towarzystwo i salwy śmiechu, nie wiem jak to się dzieję, że zawsze jestem "uchachany po same pachy", fajnie było się spotkać, pogadać, że degustacji nie wspomnę.

Jadąc na tą imprezę moim największym zmartwieniem była pogoda, bo prognozy nie były obiecujące i miało padać, ale okazało się, że pogoda była dla nas łaskawa i obdarowała nas słońcem i upałami.

To co nam (mnie i EndriuBis-owi) nie wyszło, to droga powrotna na południowo-wschodnie rubieże Rzeczypospolitej, znaczy do domu, Endriu dojechał tylko do miejscowości Siemiatycze i skuter omówił dalszej z Nim kolaboracji. Pozostałą część drogi Andrzej i jego "mocykl" przemierzyli lawetą. Ja pomknąłem dalej na kołach mojego "moplika" i stratę w postaci zgubionego "tylnego pod lampowego plastiku, albo zadupka" zarejestrowałem dopiero w Rzeszowie "rozkulbaczając mocykla". Muszę to szybko ogarnąć i uzupełnić brak, bo za cztery dni Burgmania i nie pasuje "roznegliżowanym" skuterem przybyć.

Dzięki Wszystkim i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Impreza the best i to saczenie do godzin porannych i pogaduchy i poranne dmuchanko w przedmiot martwy podejmujacy decyzje kto jedzie a kto nie musi wszystkim nowo poznanym pozytywnie zakreconym dziekuje za mile spedzone chwile w super towarzystwie Andrzej napisz cus co Cie spotkalo w drodze powrotnej

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak, kolejna impreza przeszła do historii :)

Wielkie ukłony dla organizatorów Klubowi Non Omnis za zorganizowanie spotkania w tak klimatycznym miejscu. Akumulatory naładowane pozytywną energią. Wszystkim uczestnikom podziękowania za doborowe towarzystwo i świetną zabawę. Nie chciało nam się wyjeżdżać i jako prawie ostatni opuściliśmy ośrodek w towarzystwie Krzytra i Foczki. Bez przygód dotarliśmy trochę okrężną drogą do domu po 14.

.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę, cudowne towarzystwo,ciepłą atmosferę,otwarte umysły, wytrzymałe wątroby,cierpliwość,radość,wspólne śpiewy do rana.Mam nadzieję ze nie długo spotkamy się znowu

pozdrawiamy Śledziu i Gosza

Odnośnik do komentarza

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Selmenowi, Śledziowi, Sołtysowi oraz pozostałym członkom Non Omnis za zorganizowanie wspaniałej imprezy. Pozostałym uczestnikom dzięki za pogaduchy i śmiechy. Oj działo się.

A i bym zapomniała o moich współspaczach - Kochani z Wami nie można się nudzić :)

Udało mi się zrobić dosłownie 4 zdjęcia :

e95edecf36e83ba22af22d772f51a046.jpg

e800f893f3394054d9bd487630fc016e.jpg

fa90263eabe162facc3fcd66b63f2abd.jpg

acc0c2d776db736c99e491db79f150ef.jpg

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza

Non Omnis wielkie dzięki za zorganizowanie kolejnego tak fantastycznego zlotu.

Współlokatorom za wieczorne harce ;-)

Reszcie uczestników za fajną atmosferę i kupy śmiechu - szczęka i brzuch nadal mnie bolą ;-)

Do zobaczenia na następnym zlocie.

Odnośnik do komentarza

Ja tekże przyłączam sie do podziękowań. Było fajnie.

074a20887786b741gen.jpg

IAndrzej napisz cus co Cie spotkalo w drodze powrotnej

Spotkała mnie zasłużona kara za chrapanie w nocy :)

0ebb320cb464bc99gen.jpg

Burgman odmówił wspólpracy, powiedział że dalej nie jedzie :( A co mu się stało - zobaczymy dzisiaj wieczorem.

Gorzej że zrobił to ponad 300 km od domu, a moje assistance płaci tylko za holowanie do 200 km :(

Lepiej nie pytajcie ile musiałem dopłacić za te brakujące 120 :(:frusty:

Odnośnik do komentarza

Podziękowania grupie Non Omnis za imprezę i reszcie uczestnikom za miła atmosferę. Saper żaróweczkę wymieniłem a cały czas myślałem że ten typ tak ma:) jak to dobrze czasami kogoś posłuchać:). Do zobaczenia za kilka dni

Odnośnik do komentarza

Putek, nic się nie martw. Burgmania ma to do siebie, że zawsze ktoś Ci "coś powie", czasem sarkastycznie, ale zawsze warto posłuchać i nie obrażać się. Mam nadzieję, że wsadziłeś żarówkę HS1 (przepisową), a nie H4.

My z EndriuBis-em walczymy z jego skuterem, jest goły jak "Święty Turecki", już wiemy, że sprzęgło do wymiany, nie zagadał rozrusznik, dzisiaj wieczorem może będzie wiadomo coś więcej.

Już wiadomo coś więcej, rozrusznik w skuterze EndriuBis-a w kompletnej rozsypce, nie ma co regenerować, Andrzej kupił inny, jak tylko przyjdzie, zakładamy i może uda się uruchomić silnik. Jeżeli silnik zagada, to jesteśmy wygrani, nowe sprzęgło i do przodu, będziemy testować.

Z mojej strony, to brakujący "plastikowy zadupek" zamówiony w Suzuki, będzie w środę, najpóźniej w czwartek, tanio nie było, ale myślałem, że będzie gorzej.

Jak się to mówi: Co nas nie zabije..., ale i tak było warto. Od piątku do niedzieli na kołach zrobiłem skuterem 980 km, ale warto było "doopę" ruszyć. Na następną imprezę też się wybiorę, tym bardziej, że EndriuBis powiedział "żubrów nie widziałem i muszę zobaczyć" tak, że do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Saper wiem ze Wam sie uda pozbierac sprzety do stanu umozliwiajacego przemierzenie niewielkiej jak dla was odleglosci i do zonaczenia na burgmanii to juz za dwa dni a co do zubrow ja przeciez nie opuszczalem osrodka wypoczynkowego tak milo bylo to za rok moze te zubry obaczym

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...