Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Akcja charytatywna PIONIZATOR ciąg dalszy...


Ewik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ewik

    26

  • Joasia70

    7

  • Jordan

    6

  • Piootr

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Michał brawo :clapping: :clapping: , pierwsze kroki zawsze są najtrudniejsze ale Ty uparciuch jesteś i dasz radę :)

Jak pamiętacie dzięki Wam udało się zebrać więcej niż koszt zakupu pionizatora. Michałowi na kupno sprzętu została przekazana kwota 15.000,00 zł, pozostało jeszcze 1.436,00 zł.

Kwotę tą przekazuje na konto fundacji dla Michała do wykorzystania na inne niemałe potrzeby związane z leczeniem i rehabilitacją.

Jak widać na Was można liczyć w każdej sytuacji :clapping:.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gratulacje Jordan. Jak to mówią trening czyni Mistrza :) A jak jest upór i jest dla kogo trenować to nie 20-30 min ale pewnie maraton będzie :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michał - brawo :clapping:

Nie poddawaj się, ćwicz wytrwale do Burgmanii jeszcze trochę .....

Dasz radę !

Wiosna już tuż tuż - wiec szykuj się na spacery po okolicy ;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michał, już się nie mogę doczekać smaku piwa, które obiecałeś przynieść podczas Burgmanii w czerwcu :beer:

A teraz, ćwicz i walcz ! Wytrwałości, cierpliwości i dużo zdrowia życzę.

Keep The Faith !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Obiecuję zachowywać „ala pion” jak najczęściej. W razie co poratują mnie szelki w pionizatorze :.) Llewitacja nie będzie mi obca :D

Może piw nie rozniosę między stolikami ale postaram się pójść po nie do sklepu :) miło będzie pójść z kimś bo w pionizatorze mam zajęte ręce. Pomoc mile widziana :) i proszę w razie co o cierpliwość w pokonaniu drogi ze mną. Obawiam się że ślimaki w goglach mogą być szybsze :)

p.s. Lucjan oczywiście że możesz ale jak już wszystko założysz i ustawisz to poczujesz się jak spętana marionetka na sznurkach i pomyślisz że to był błąd życiowy. :D

Odnośnik do komentarza

Michał Brawo ! Tak trzymaj, zaczyna się z reguły od małego kroczku, potem jest kolejny i kolejny.... Najważniejsza jest motywacja.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Michał, >idziesz< w dobrym kierunku. Małymi krokami ale ważne, że do przodu.

Zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Michał brawo :) Pamiętaj, że małymi kroczkami, ale żeby do przodu, a cel osiągniesz, jestem tego pewna. Trzymam za to kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...