Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Akcja charytatywna PIONIZATOR ciąg dalszy...


Ewik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ewik

    26

  • Joasia70

    7

  • Jordan

    6

  • Piootr

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

W listopadzie dowiedziałem się o kontynuacji akcji zaczętej na XI BURGMANI.

Myślałem że akcja aukcji na zlocie to dobra zabawa (i odmienna ala atrakcja) no a później nie mogłem uwierzyć że robicie to dla mnie. Koniec mnie zaskoczył i zakręciła się łza gdy usłyszałem wynik końcowy i że Burgmania przekaże dochód dla mnie na potrzeby i leczenia (pionizator).

Czas leciał a wy spontanicznie wpłacaliście pieniądze do BURGMANI by pomóc mi w zakupie pionizatora. Cena była ogromna, tym bardziej jak nie mogę już pracować i myślałem że z pomocą kupie go za dwa lata może rok. Parę tygodni temu powiedziała mi Karolina, że Ewa zajmuje się tematem i że dzięki Wam uda się zakupić szybciej. Po tej wiadomości zrobiło mi się słabo i dobrze że siedziałem bo bym zaliczył ziemię.

Dziękuję Krzytrowi, dr. Bigowi, Arturasowi za zorganizowanie aukcji charytatywnych, dziękuję Ewie za zorganizowanie ostatniej akcji na Burgmani i finałowe udane zakończenie. Jest Was zbyt wielu, by wymieniać więc WIELKIE dziękuję wszystkim biorącym udział.

Dzięki Wam mogłem złożyć zamówienie, (18.12) wpłaciłem wymagane 7500 i za około 5 tygodni już będę używał w rehabilitacji no oczywiście po wpłacie pozostałej sumy. Udało się Wam zebrać na pionizator. Jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczny. I DZIĘKUJĘ wszystkim że mogę na Was liczyć i na waszą pomoc.

NFZ przy pełnym zestawie (tylko), dofinansowuje 2000zł. Pionizator wtedy kosztuje 15000zł. Dzięki Wam wpłaciłem 7500zł. Pozostało 7500zł płatne do 14.01.16.

Jak się uda to pójdę z Jarkiem do sklepu ale nie będzie łatwo na pewno

Umieszczę zdjęcia jak już go będę miał i do BURGMANI może już będą postępy.

Pozdrawiamy i do szybkiego zobaczenia na kongresie a później na Burgmanii

Screen%252520Shot%25252012-16-15%252520at%25252004.54%252520PM.JPGScreen%252520Shot%25252012-17-15%252520at%25252004.30%252520PM.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michał wszyscy cieszymy się, że będziesz mógł rozpocząć rehabilitację za pomocą pionizatora.

Ale musisz się trochę przyłożyć :)

Pamiętasz, że obiecałeś mi na następnej Burgmanii przynieść ze sklepu dla mnie piwo :)

Myślę, że wywiążesz się z obietnicy a ja będę mogła to piwo wypić

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to zrobimy tak, zbiorę zamówienie kto jakie piwo chce i ktoś musi iść ze mną bo sam się nie zabiorę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michał bardzo się Cieszę że Ci pozytywny nastrój zaczyna potęgować. O to chodzi :)

SUPER TY!!!

Wesołych i wspaniałych Świąt dla Ciebie i najbliższych :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przemknęła mi myśl żeby zabrać Tomka z taczką ale przypomniałem sobie, że ma inne przeznaczenie taczka, w końcu to wódkowóz to chyba nie będę zmieniał przeznaczenia wozu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki akcji kalendarz stan konta rośnie :clapping:

Obecnie na pionizator zebraliśmy 15.971,00 zł. :)

SUPER BURGMANIA, SUPER WY :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kochani, jestem ogromnie poruszona Waszym zangażowaniem w niesieniu pomocy jednemu z nas. Pokazaliście, że na Burgmaniaków można liczyć nie tylko w czasie spotkań, zabawy czy podróży, ale też kiedy potrzebujemy konkretnej pomocy materialnej. Dzisiaj wpłynęła ostatnia wpłata z akcji kalendarz prowadzonej przez arturasa. Udało się dzieki Wam uzbierać więcej niż zakładaliśmy. W styczniu Jordan powinnien już mieć pionizator i będzie mógł rozpocząć rehabilitację. Nadal będę informować na bieżąco o postępach w sprawie zakupu pionizatora.

Tym samym akcję pionizator zamykamy kwotą 16.436,00 zł. :clapping:

SUPER BURGMANIA, SUPER WY :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pionizator przysłany ale stał nieużywany. 2 tygodnie niskiego ciśnienia wyeliminowały mnie z funkcjonowania. Jedynie sprzyja mi wysokie. Im wyższe tym lepsze.

Wreszcie udało się mnie zapiąć w pionizator. Początki nie są długie max do 20-30 min. Bo szybko się męczę ale liczę na to że to się zmieni dzięki uporowi i systematycznemu ćwiczeniu. Może się uda do BURGMANI osiągnąć większy czas i dystans. Na razie zostaje taka forma ćwiczeń (zima-wiosna to za chłodno by wyjść na dwór).

Wstawie więcej zdjęć na dniach . jeszcze raz dziękuję

20160217_204505.jpg20160217_204628.jpg

Dziękuje za wparcie a tym samym bycie ze mną myślami.

Jeżeli ktoś nie może obejrzeć zdjęć to o następne zadbam by były do obejrzenia przez wszystkich

Jestem uparciuchem więc pewnie ta systematyczność będzie no i cel przyświeca dodatkowo, że na BURGMANI coś mam zrobić :)

Mam nadzieje, że będzie mało dni które uniemożliwią mi ćwiczenie a najlepiej jakby ich nie było pozdrawiamy z Karoliną i do zobaczenia.

A jak będą kolejne zdjęcia to życzę miłego oglądania

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super, życzę powodzenia w ćwiczeniu. Systematyczność to podstawa, zresztą wszelkich ćwiczeń. Życzę wytrwałości i powodzenia.

P.S.

Niestety fotki u mnie nie działają :(.

Odnośnik do komentarza

Super wiadomości, trzymam kciuki. Wkrótce mam nadzieję, że Twój wymarzony cel zostanie osiągnięty :)

P.S. Rzeczywiście fotek nie widać :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Super, że udało się nam wspólnymi siłami zrealizować plan pozyskania pionizatora.

Michał, to teraz spinamy pośladki i trzymamy pion :)

Zdrowia życzę.

Ps. Jak coś podeślijcie fotki do mnie na maila.

Odnośnik do komentarza

No Panie Michale to koniec wylegiwania się.

A nakleiki burgmani na sprzęcie, to rozumiem deklaracja nie stania w miejscu.

Gratuluje ! Życzę wytrwałości w czwiczeniach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...