Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zbiórka na szlachetną paczkę


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie milczące Podlasie podsyłam inicjatywę i prosiłbym o wasze zdanie i info na temat udziału w poniższej akcji....

Witajcie Burgmaniacy :)

mam przyjemność otworzyć powyższy wątek i jednocześnie koordynować u nas działania dotyczące "SZLACHETNEJ PACZKI" od Burgmaniaków. Zarejestrowałem się już w Fundacji i kontaktowałem się z jednym z koordynatorów tej akcji i jestem z nim w kontakcie.

Jakiś czas temu akcję zapoczątkował i prowadził nasz kolega z Dolnego Śląska - Rypak, a w kolejnym roku przejęła to Ewa B-B, więc można powiedzieć że akcja jest już cykliczna. W poprzednim roku zbiórka wyniosła ok. 4000 zł z czego prowadzący się sumiennie rozliczyli, a potrzeby wytypowanej przez Zespół Ewy B-B rodziny, zostały w pełni zaspokojone - podsumowanie >>TUTAJ

22 listopada, Fundacja  otwiera bazę rodzin, które zostały zweryfikowane pod kątem biedy i bieżących potrzeb.

Wybierzemy wtedy rodzinę lub rodziny, którym będziemy mogli pomóc, dla których będziemy szykować paczkę.

Do 12 grudnia mamy przygotować i przekazać gotową paczkę.

Bardzo Was dodatkowo proszę o przedyskutowanie tematu na spotach :tabletalk:

Ja już wiem, że w naszym gronie "Szlachetnych Pomagierów" już mam :)

Otwórzcie swoje Serca. Czekam na Wasze propozycje i Wsparcie!!! - Tutaj każdy nawet mały złocisz się liczy.

  :xmas::newyear::xmas:

ZRÓBMY PACZKĘ!!! Pomóżmy innym! Nie bądźmy obojętni.

Podaję dane do przelewu:

Artur Bandyra 43 1020 1026 0000 1302 0036 5700

w tytule płatności proszę wpisać: SzlachetnaPaczka oraz NICK lub zamiast nick,u dla tych co nie życzą się ujawnić hasło ANONIM

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mateusz, fajnie, że się odezwałeś :)

Serdecznie DZIĘKUJĘ za wsparcie. Razem możemy więcej, a przy takich inicjatywach widać, jaka jest siła w Burgmanii i ilu jest tutaj fajnych, zakręconych ludzi :)

Odnośnik do komentarza

Arturze wiesz ze ja nie lubię cicho siedzieć ;) będę niezmiernie wdzięczny jeśli uda się cokolwiek ogarnąć w najbardziej milczącym regionie;) sam ze swojej strony postaram się wspomóc szczytny cel pod koniec miesiąca w skromny sposób ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...