Skocz do zawartości
Forum Burgmania

1 Spotkanie "Burgmanijnych Podróżników" Styczeń 2016


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Chociaż mi się komplikuje organizacja dnia w sobotę, staję na głowie aby wszystko poukładać.

Kasa poleciała na konto. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

SUPER.

Do piątku muszę zamknąć listę i przekazać podsumowanie hotelowi.

Liczę na to że ekipa mazowiecka z lepszymi połówkami będzie chciała zawitać chociaż na wieczorne party :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Liczę na to że ekipa mazowiecka z lepszymi połówkami będzie chciała zawitać chociaż na wieczorne party :)

Też na to liczę.

Bo inaczej to będą tańczyć sami :kicking: :kicking: tylko czy to nie będzie tak wyglądało :inlove::Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ha, ha, już zaczyna być wesoło :)

muszę zadbać o "kaloryfer"

Ja graf, ja graf. tu Wisła... Halooo Mazowsze :) jest tu kto?

Ma być w sobotę impreza i tacy znamienici goście przybywają do Stolycy...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za tydzień z okładem taka impra się szykuje, a tu taka cisza ? Czyżby tylko tyle osób ile zapisało się na listę ma wolny czas w przyszłą sobotę ? Zachęcam do wzięcia udziału w I Spotkaniu Podróżników, także przyszłych podróżników. Zaprośmy na wieczorną część swoje żony, dziewczyny czy kochanki. Będzie weselej. Jest karnawał i będzie okazja do wspólnej zabawy w doborowym towarzystwie.

Wiem, że szykowane są już wyprawy na ten rok i gwarantuję, że warto pojawić się przynajmniej 16 stycznia. Szykujemy prezentacje, filmy z wypraw, postaramy się Was zainspirować do kolejnych wyjazdów. Ci co się zadeklarowali, a jeszcze nie uregulowali wpisowego zachęcam aby to rychło uczynili. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zawsze mogą zatańczyć tak:3047999-poster-p-1-pony-magic-mike-music-supervisor1.jpg

Muszę zapuścić włosy to może będę wyglądał tak jak ten z tyłu :Jumpy::msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę o dopisanie Foczka. Wysłuchanie prezentacji podróżników+kolacja po. To ile mam przelać? bo nie wiem...?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Muszę zapuścić włosy to może będę wyglądał tak jak ten z tyłu :Jumpy::msn-wink:

Wiesiu kapelusz założysz i będziesz jak jego bliźniak. :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Proszę o dopisanie Foczka. Wysłuchanie prezentacji podróżników+kolacja po. To ile mam przelać? bo nie wiem...?

Aga, cały dzionek Sobota to opcja 2 od g. 10-tej + kolacja z biesadowaniem w gorących rytmach 210 zł

Listę uzupełniłem :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miejsca noclegowe jeszcze są, więc jak ktoś chętny spoza Wawy to Zapraszam. Listę uzupełniam na bieżąco. Zapowiada się niezła obsada :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur,

Tak jak rozmawialiśmy piszę się na sobotę :)

Kasa już powinna być u Ciebie.

Co do prezentacji to raczej nie dam rady nic przygotować, więc dla mnie nie musisz rezerwować czasy w planie dnia ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no ale że nikogo z Administracji nie ma na liście obecności ??? ;) no to z kim ślązaczki będą balowały ??? ;) no z tęsknoty uschniemy chyba ? ;)

i w ogóle jakoś tak mało przedstawicieli silniejszej płci ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asiu zimno było i co nieco zmroziło ;) ale gorące rytmy i wspomnienia z lata nas będą rozgrzewać :)

Dzięki za wpłaty :) Lista nam się już wyklarowała.

Prezentacje są kończone przez ekipy podróżników. Humory dopisują i tylko czekać na Spotkanie.

Mamy jeszcze dosłownie chwilę i jak ktoś chętny można się dopisać do udziału w ciekawym spotkaniu!

OPCJA 1,2,3 do wyboru.

W poniedziałek rano podpisuję końcowy glejt w hotelu i tym samym zamykam listę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...