Skocz do zawartości
Forum Burgmania

1 Spotkanie "Burgmanijnych Podróżników" Styczeń 2016


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

baner.jpg

PIERWSZE Spotkanie "Burgmanijnych Podróżników"

czyli Podsumowanie dłuższych wyjazdów Burgmanii w 2015 połączone z hulanką karnawałową :)

W każdym sezonie są mniej lub bardziej znamienite dłuższe wyjazdy Burgmaniaków na 2 kółkach. Można tu wyłonić Grupę Pireneje, 2 Grupy Bałkańskie, Grupę Alpejską, Grupę Szczecińską i jak najbardziej Koronną wyprawę przez "pół Świata" xMarcina z Andrzejem.

Niektóre z nich są sumiennie opisane i okraszone zdjęciami na Forum. Wiele z tych opisów jest popartych doświadczeniami i przemyśleniami o których nie każdy mógł wiedzieć i nie każdy zakładał, że ich dozna.

Są też wśród nas tacy, którzy myślą o wyjeździe, gdzieś dalej i oczekują wiedzy od doświadczonych kolegów.

Założeniem tego spotkania jest wspólne przeżywanie wspomnień z wyprawy i wymiana ciekawych doświadczeń.

Zachęcam do udziału :)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Termin: 16 stycznia 2016 (sobota)

Miejsce: Warszawa, Hotel MEKSYK na terenie AWF

(tutaj muszę nadmienić, aby nikogo nie zmylić - nazwa MEKSYK - obiekt powstał dla naszej kadry olimpijczyków szykujących się na Igrzyska w Meksyku w 1968 r. - obecnie po remontach pełni funkcje hotelu i spotkań szkoleniowców kadry)

Obiekt jest w kameralnej części AWF, dobra komunikacja z dworcami - tramwaje, autobusy, metro. na miejscu bistro, bar

PROGRAM (sobota)

dokładny program będzie dopięty w grudniu!

Grupy "Podróżników" przygotują swoją indywidualną prezentację wyprawy.

Sala konferencyjna wyposażona jest w rzutnik LCD oraz nagłośnienie.

10.00 - rozpoczęcie

10.15-14 - sprawozdania i pokazy slajdów, dyskusje, wymiana doświadczeń

14.00 obiad

15-17 dokończenie pokazu slajdów, podsumowanie

a na zakończenie dnia:

18.00 Kolacja i party

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Obiekt w terminie piątek-niedziela jest dedykowany naszej Grupie i na tą chwilę od piątku do niedzieli hotel nie przyjmuje zewnętrznych rezerwacji. Osoby chcące przyjechać w czwartek proszę o info - koszt po bardzo preferencyjnej stawce.

Pokoje 1, 2 lub 3 osobowe z łazienkami oraz dostępem do internetu WiFi

Ilość miejsc noclegowych w obiekcie - 30

Ilość miejsc dla słuchaczy - opcja A+B - 60

Ilość miejsc dla osób w obiekcie maks. 80, co oznacza zamknięcie listy przy tej ilości

Dostępność wolnych noclegów będę potwierdzał po zgłoszeniu udziału.

Burgmaniaków chętnych do udziału w spotkaniu proszę o wpis w tym wątku wg klucza : NICK, region i wybrana OPCJA _

Zgłoszenia chętnych do udziału w terminie do 15 grudnia

Zamknięcie listy oraz wpłaty do 30 grudnia

Potwierdzeniem udziału i rezerwacji jest wpłata na konto:

Artur Bandyra PKO BP 43 1020 1026 0000 1302 0036 5700

(w tytule proszę podać zwięźle w kluczu: PODR, swój Nick, region i OPCJA)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

OPCJA 1

(FULL) przewidziana dla przyjezdnych - 310 zł

w cenie 2x nocleg ze śniadaniem - PIĄTEK meldunek

+

SOBOTA

A. Prezentacje, slajdy, pogadanki, dyskusje, wyjazdy, plany itd.

W trakcie całego dnia obsługa uzupełnia Serwis Kawowy, napoje, do wykorzystania 2 beczki piwa, Obiad

+

B. Impreza

Impreza połączona z kolacją, pełna obsługa

przewidywane menu: przystawki, sałatki, deski mięs i serów, ciepłe danie, ciasto, owoce, kawa, herbata, napoje

Alkohol we własnym zakresie lub płatny w barze w zależności od spożycia.

+

NIEDZIELA – wymeldowanie o dowolnej porze dnia

OPCJA 2

A. + B. Sobota - 210 zł

OPCJA 3

B. Sobota - 130 zł

Kilka fotek i link do strony obiektu >>TUTAJ

Lista uczestników spotkania:

GRUPY WYJAZDOWE 2015

GRUPA "pół Świata" Bajkał, Mongolia

1. AndrzejMysłowiceS - opcja 1 + czwartek - WPŁACONE +40

2. xmarcinx - opcja 2 - WPŁACONE

GRUPA Pireneje

3. KasiaP - opcja 1 - WPŁACONE

4. MarP - opcja 1 - WPŁACONE

5. Ania 77 - opcja 1 - WPŁACONE

6. Krys70 - opcja 1 - WPŁACONE

7. Ewa B-B - opcja 1 - WPŁACONE

8. arturo-bb - opcja 1 - WPŁACONE

9. Kasia - opcja 1 - WPŁACONE

10. GadekW - opcja 1 - WPŁACONE

11. Patryk - opcja 1 - WPŁACONE

12. Joasia70 - opcja 1 - WPŁACONE

GRUPA Alpy

13. Piootr - opcja 2 - WPŁACONE

14. Irasko - opcja 2 - WPŁACONE

15. Sobier - opcja 2 - WPŁACONE

16. arturas - opcja 2 - WPŁACONE

Jaanek - obecny duchem

Indywidualny wyjazd

17. Rypak - opcja 1 - WPŁACONE

Chętni do udziału w spotkaniu:

18. Jack - opcja 3 - WPŁACONE

19. Radoslav - opcja 2 - WPŁACONE

20. Ewik - opcja 2 - WPŁACONE

21. Wrzonio - opcja 2 - WPŁACONE

22. Halinka - opcja 1 - WPŁACONE

23. Migu - opcja 1 - WPŁACONE

24. Justa - opcja 2 - WPŁACONE

25. Gosia - opcja 2 - WPŁACONE

26. Foczka - opcja 2 - WPŁACONE

27. Alfi - opcja 2 - WPŁACONE

28. Dorota - opcja 3 - WPŁACONE

29. Grzegorz76 - opcja 3 - WPŁACONE

30. Magda - opcja 3

31. Agnieszka - opcja 3

32. ?

Odnośnik do komentarza

Arturasie,

czytasz w moich myślach bliźniaku(ojca trza spytać gdzie i z kim).

Pomysł chodził mi po głowie od jakiegoś czasu,ale to Tobie udało się dopiąć temat do finału.

Jestem bardzo za takimi spotkaniami i mam nadzieję,że potwierdzę udział niebawem.

Ps,może warto podpiąć sondę na ''IMPREZY PODRÓŻE '' np.Najlepsza relacja z wyprawy 2014,2015? i nagrodzić osoby na takich spotkaniach jaką organizujesz lub na Ogólnopolskich zlotach Maxi

Taki mój pomysł na zachętę dla podróżników.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ładnie, "ojca..." zapewne coś w tym jest, że drwala do lasu ciągnie, a tak na poważnie to fajny pomysł, aby podkreślać i symbolicznie nagradzać trud opisywania wypraw (tutaj czas i chęci mają znaczenie) i do tego często jest piękna okrasa słowna i zdjęciowa - musimy o tym pomyśleć :)

Natomiast do tzw. Finału jeszcze daleko....

Mam nadzieję Rafał, że się wpisujesz na tą Imprezę? Prezentacje już po części będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur jak na razie Śląsk rezerwuje 10 miejsc noclegowych ale jeszcze mam nadzieję, że się rozwiniemy ;)

część od czwartku, część od piątku a część od soboty ( tak żeby Ci życia nie ułatwiać ;) ) do 31 października określimy się na 100% :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No jak bym mógł nie być :)

Artur, opcję pobytową znasz.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już czuję ten klimat w powietrzu ;)

W przyszłym tygodniu zacznę porządkować wpisy. I już mam prośbę do Joasi, aby dla porządku podać nicki i zakładane opcje przyjazdowe. Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arturku, taka mnie naszła myśl. Czy można by było skalkulować jaką kwotę trzeba by było zapłacić za osoby towarzyszące Podróżniczkom / Podróżnikom na samą zabawę karnawałową w sobotę - bez prezentacji. Może Koleżanki i Koledzy mieli by ochotę zaprosić na taką zabawę swoje Połówki ?

FYI - kaska za moją osobę poszła.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No właśnie, Arturek, pokombinuj jeszcze coś z ceną :) Też bym wziął swoją "Połówkę", ale kwota 210 zł x 2 robi się trochę wygórowana, jak za samą imprezę.

Ja jestem na 99% - sobota bez noclegu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

... osoby towarzyszące Podróżniczkom / Podróżnikom na samą zabawę karnawałową w sobotę - bez prezentacji. Może Koleżanki i Koledzy mieli by ochotę zaprosić na taką zabawę swoje Połówki?

...Też bym wziął swoją "Połówkę"

Słuchajcie impreza jest z założenia tematyczna, a wieczór miał być dodatkowym, przyjemnym akcentem naszego spotkania.

Nie chciałbym już na wstępie robić dwóch imprez, bo od początku miała być jedna i do tego PIERWSZA.

Do wspomnianego tematu powrócę na przełomie listopada/grudnia i biorąc pod uwagę WASZE KOCHANE połówki nie zostanie mi to obojętne :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słuchajcie impreza jest z założenia tematyczna, a wieczór miał być dodatkowym, przyjemnym akcentem naszego spotkania.

Ale jeśli IMPREZA Karnawałowa to jak dla mnie OBOWIĄZKOWO z kobietami.

Bal SAMCÓW pod egidą kolorowej TĘCZY mnie nie interesuje :evil:

A jeśli bez imprezy Karnawałowej to samo spotkanie Podróżników wychodzi stanowczo za drogo. ( mam na myśli przyjezdnych - min 2 noclegi bo nie pojadę o 4 rano aby zdążyć na spotkanie o 10 rano :frusty: + spotkanie to wychodzi 400zł na osobę - to drożej jak wesele :msn-cry: )

Zresztą PODRÓŻNICY mogli by spokojnie podróżować na spotkanie a nie udać się piechotą za róg.

Następną edycję proponuję robić np. tak jak byliśmy na spotkaniu podróżników w Ustroniu na Równicy. Wynajęte całe schronisko , jedzenie i picie ile kto chce to sobie kupuje.

W nocy kiełbaska i grochówka za 10zł.

Koszt imprezy z noclegiem , śniadaniem i grillem ok 70zł.

Zabawa była przednia bo liczy się towarzystwo a nie oprawa :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pracuję nad tematem z Hotelem i obiecuję, że będzie tutaj pozytywne zaskoczenie :)

Więc bardzo Was proszę - nie róbmy na ten czas tak :frusty: tak :evil: lub tak :msn-cry: . Przysłowiowa "wisienka" jeszcze nie ujrzała światła dziennego :)

Nie chciałbym, aby ten wątek stał się tematem do dyskusji nie na temat, albo porównań z innymi spotkaniami.

..Następną edycję proponuję robić np. tak jak byliśmy na spotkaniu podróżników w Ustroniu na Równicy. Wynajęte całe schronisko..

Arturze, dzięki za uwagi :)

Następne spotkanie możemy zrobić w innym miejscu nawet ustronnym miejscu. To będzie PIERWSZE i w moim zamyśle Warszawa w zimie była odpowiednim komunikacyjnie miejscem dla ew. przyjazdu z każdego miejsca. Brałem pod uwagę tutaj i Śląsk i Szczecin.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale jeśli IMPREZA Karnawałowa to jak dla mnie OBOWIĄZKOWO z kobietami.

Bal SAMCÓW pod egidą kolorowej TĘCZY mnie nie interesuje :evil:

A jeśli bez imprezy Karnawałowej to samo spotkanie Podróżników wychodzi stanowczo za drogo. ( mam na myśli przyjezdnych - min 2 noclegi bo nie pojadę o 4 rano aby zdążyć na spotkanie o 10 rano :frusty: + spotkanie to wychodzi 400zł na osobę - to drożej jak wesele :msn-cry: )

Zresztą PODRÓŻNICY mogli by spokojnie podróżować na spotkanie a nie udać się piechotą za róg.

Następną edycję proponuję robić np. tak jak byliśmy na spotkaniu podróżników w Ustroniu na Równicy. Wynajęte całe schronisko , jedzenie i picie ile kto chce to sobie kupuje.

W nocy kiełbaska i grochówka za 10zł.

Koszt imprezy z noclegiem , śniadaniem i grillem ok 70zł.

Zabawa była przednia bo liczy się towarzystwo a nie oprawa :clapping:

Cieszyłem się na to spotkanie(też byłem na Równicy) ale z przyczyn o których pisze Artur, niestety muszę odpuścić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

30 listopad nadszedł więc zgodnie z obietnicą informuję:

na Pierwsze spotkanie "burgmanijnych podrózników" przyjedzie 12 ślązaków:

1. AndrzejMysłowiceS - czwartek

2. KasiaP, MarP - piątek

3. Ania 77, Krys70 - piatek

4. Ewa B-B, arturo-bb - piątek

5. Kasia, GadekW - piątek

6. Patryk - piątek

7. Anton - piątek

8. Joasia70 - piątek

Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasiu bardzo dziękuję za potwierdzenie :) Zapowiada się ciekawy dzionek w styczniową sobotę ;)

Podróżnicy zacznijcie szykować prezentacje!!!

Ja ze swojej strony rozmawiałem z hotelem i dla osób przyjezdnych mamy mały Bonus, który przekłada się właśnie na koszty.

Przez całą sobotę nie musimy martwić się o szczegóły tylko celebrować nasze spotkanie.

Cieszyłem się na to spotkanie(też byłem na Równicy) ale z przyczyn o których pisze Artur, niestety muszę odpuścić.

Migu liczę na to że może się Tobie odmieni :)

Zmodyfikowałem więc opis w pierwszym poście i ZACHĘCAM wszystkich do zgłoszeń.

Listę będę uzupełniał co 2-3 dni w PIERWSZYM POŚCIE.

Na tą chwilę jest już kilka chętnych osób.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piootr twój wpis daje nadzieję.

Bo na razie wyglądało że w stolicy jest tylko Ewik i sami faceci :confused: ( panowie nie bądźcie samolubni , przyprowadźcie swoje żony , córki , siostry czy kochanki. Ma być zabawa ! )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...