Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Wymiana,odkręcenie szyby xmax


Hekler

Pytanie

Witam.

Szukalem ale nie znalazłem wiec pisze.

Szykuje się do odkrecenia szyby w moim xmax ale to dopiero na koniec sezonu przed zimą.

Z dwóch powodów.Po pierwsze śruby sa plastikowe na srubokręt gwiazdkowy i jakiś magik wczesniej objechał łby tak ze czeka mnie pewnie jakas przeprawa z odkręceniem.Co byście proponowali zeby je odkręcic? Rozwiercić delikatnie i zdjąc szybe a pózniej kombinerkami wykręcic pozostałe trzpienie,czy moze myślałem zeby rozgrzać palniczkiem płaski srubokret i zrobic nowe naciecia a po wystygnieciu odkrecic?.....Moze ktoś miał podobne doświadczenie?

I wiadomo że skutkuje to nowymi srubami.Czy tu standardowo pasują typowe sruby motocyklowe z podkladkami z gumy do mocowania szyb motocyklowych czy inne?

A druga sprawa to przy okazji chce wyjąc akumulator przed zima do przeglądu i naładowania.

Czy trzeba zdejmować szybę a pozniej oslone zegarów zeby wyciagnąc aku czy wystarczy tylko przednia czacha zeby go wyjąć?

Z góry dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wiem. Odkrecalem plastik i patrzyłem ale wydawało mi się strasznie ciasno....myślałem że trzeba górna półkę odkręcić z szybą żeby wyjąć....skoro tak to problem ze śrubami nieaktualny. Nie ma sensu bawić się ze śrubami i utrudniać sobie życia he he

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...