Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spontaniczne spotkanie Suwalszczyzna 12-13 września...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo chętnie chciałem wziąć udział w spotkaniu, niestety sobotnia wizyta u lekarza uniemożliwia mi udział w spotkaniu.

Pozdrawiam.

zadzwoń do lekarza i powiedz,że nie przyjdziesz bo jesteś chory, wtedy będziesz mógł z nami spotkać się... ;-)
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    29

  • jac555

    13

  • boochos

    10

  • marig

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ja mogę wyjechać z Ol około 7 tylko muszę zajechać do matki zrobić jej śniadanie i zakropić leki do oczu jest po operacji i nie za bardzo sobie jeszcze radzi i potem w drogę ! Sylwek mój nr kom 604371787 . Dobra postaram się wcześniej to ogarnąć

Odnośnik do komentarza

zadzwoń do lekarza i powiedz,że nie przyjdziesz bo jesteś chory, wtedy będziesz mógł z nami spotkać się... ;-)

Lechu, przykro nam i żal.

PS. Co za czasy, tym lekarzom juz w głowach się przewraca, żeby chorych w weekend męczyć badaniami...

Ja, do NFZ bym skargę napisał.

Oczywiście jest to żart, Lechu - zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Jak napiszecie jaką robicie trasę postaram się jakoś Was złapać. A tak na marginesie, to idę do dentysty, który spieprzył robotę i nie wie co zrobić. Niestety na plecach nie miał napisane NIE WIEM CO ROBIĘ! ot co. Z NFZ nie korzystam, bo nie mam zdrowia. Taki przykład po urazie bardzo szybka wizyta za miesiąc, a rehabilitacja za pół roku. Ja bym zapomniał z czym idę. Wolę dr Google.

Odnośnik do komentarza

Jak napiszecie jaką robicie trasę postaram się jakoś Was złapać. A tak na marginesie, to idę do dentysty, który spieprzył robotę i nie wie co zrobić. Niestety na plecach nie miał napisane NIE WIEM CO ROBIĘ! ot co. Z NFZ nie korzystam, bo nie mam zdrowia. Taki przykład po urazie bardzo szybka wizyta za miesiąc, a rehabilitacja za pół roku. Ja bym zapomniał z czym idę. Wolę dr Google.

daj spokój z tym dentystą,przyjedź do Białegostoku,to Ci pomożemy,tzn.moja żona pomoże ...
Odnośnik do komentarza

Lechu, start o 11 z ośrodka Maniówka w Nowej Wsi pod Suwalkami, kierunek Druskienniki, przejście graniczne Orodniki. Potem powrót do Maniówki na posiadówkę.

Odnośnik do komentarza

Jak dojadę, to z noclegiem.

Lechu, to dojedź na wieczór, obiadokolacja o 19,a potem jakieś piwko przy ognisku, maki obiecał, że weźmie gitarę :-)
Odnośnik do komentarza

Maki ma wprawę w przewożeniu różnych rzeczy skuterem... ?

Jutro około 10:30 będę w ośrodku, damy radę ruszyć z ośrodka ok 11?

Na 14 mamy rezerwację stolika w Druskiennikach...

Odnośnik do komentarza

No i super maszyna sprawdzona zatankowana torba spakowana jeszcze tylko parę godzin i w drogę ! Jeszcze tylko doturlać się do Giżycka i w dwóch to już rażniej i weselej.To Panowie do zobaczyska w Suwałkach !OKK

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za spotkanie !!!

Droga powrotna do domku ,też fajna.

Jarek dobrze to rozegrałeś logistycznie.

Do następnego spotkania !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lepiej póżniej niż wcale .

Dzięki za spocik zakańczający sezon letni w W-M i G-P . Było fajnie i atrakcyjnie .

Do domciu dotarliśmy z Moplickiem o 12.40 - drogą optymalną prowadzoną przez Krzyśka ---- ale nie Hołka tylko Makiego .

Pozdrawiam wszystkich i do następnego !

P.S

A może teraz zacząć sezon jesienny ?

Odnośnik do komentarza

Witam chciałbym wszystkim bardzo podziękować za super weekend pełen wrażeń i przejechanych kilometrów za niańczenie mnie w czasie jazdy bo niestety mój skuter do rakiet nie należy i musiałem was hamować ale spotkanie z Wami było bezcenne i długo zostanie mi w pamięci na długie jesienne wieczory ! A PODZIĘKOWAŁ PODZIĘKOWAŁ ! :notworthy: P.S. Dzięki Wandzie nauczyłem się wstawiać zdjęcia na forum dzięki za podpowiedzi ,a Mackowi i Sylwkowi za super wycieczkę do Gołdapi na Cepeliny i zwiedzenie ,, Ciechocinka '' w Tężni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...