Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spontaniczne spotkanie Suwalszczyzna 12-13 września...


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast piwka dla mnie był by jakiś kompot bo ja nie pije od paru lat.

wszystkie popitki każdy we własnym zakresie,myślę że jakiś sklep będzie w okolicy... Dogadamy się na miejscu.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    29

  • jac555

    13

  • boochos

    10

  • marig

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Po wczorajszym spotkaniu z Makim nabieram chęci na spotkaniee z Wami :)

Przemku jeżeli chcesz przyjechać z noclegiem, to tak jak pisałem w pierwszym poście, kto się nie określił do końca tygodnia nocleg rezerwuje sam,telefon na stronie ośrodka, pokoje na pewno są wolne,podkreślam nie jestem organizatorem spotkania, tylko pomysłodawcą, wszyscy jesteśmy organizatorami ;-) ps.a dlaczego mirdob nic nie pisze,mam nadzieję, że jedzie z nami,bo jest uwzględniony w rezerwacji...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysiu dziękuję za informację, nie jestem do końca zdecydowany na ten wyjazd ale jutro tam zadzwonie dowiedzieć się wszystkiego, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam, może się spotkamy na Suwalszczyźnie, a jak nie tam to na Mierzei

Odnośnik do komentarza

Jestem po rozmowie z panią z ośrodka, ustaliliśmy: przejeżdżamy w sobotę 12 wrzesnia, około 11,małe kulanko,o 19 mamy obiadokolacje, a potem możemy rozpalić ognisko, kielbaski we własnym zakresie, prawdopodobnie w tej wiosce jest sklep, można w nim zaopatrzyć się w oranżade,w niedzielę śniadanie... Koszt takiej przyjemności jest następujący: nocleg 45 zł osoba (zarezerwowałem pokoje dwuosobowe) obiadokolacja 25 zł (ma być smaczne) śniadanie 15 zł. A więc koszt całkowity 85 zł osoba,myślę, że cena jest ok. do zobaczenia. Ps.adres ośrodka jest na ich stronie, w pierwszym poście jest link. Mój telefon: 6086dwa777siedem

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałbym dołączyć się do kulanka w zacnym towarzystwie, jednakże dlatego ,że jestem z Suwałk nocleg będzie w domciu. Ośrodek jest mi znany ponieważ słynie z wycieczek przedszkolnych.

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałbym dołączyć się do kulanka w zacnym towarzystwie, jednakże dlatego ,że jestem z Suwałk nocleg będzie w domciu. Ośrodek jest mi znany ponieważ słynie z wycieczek przedszkolnych.

zapraszamy, w ośrodku będziemy około 11,myślę że na kulanko wystartujemy po 12...
Odnośnik do komentarza

może ktoś z osób zapisanych na Suwalszczyznę chce odkupic ode mnie kamizelkę odblaskową?,z klubowym logo,mało używana,to mogę ją wziąc ze sobą,rozmiar L , cena...niech będzie 50 zł...,

Odnośnik do komentarza

Jarek , to może zamienimy się ?

Sprzedamy moją XL a ja wezmę twoją L

Troszkę mi się z niej wyrosło . A może wezmę ja jak nie będzie więcej chętnych.

Bierz ze sobą ,pogodę zamówiłeś ???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i co zostaje nam spotkanie ,, Starej Wiary '' ?

Trudno !!

Kto z Olsztyna i okolic jedzie do Suwałk przez Olecko? Mógłbym jechać z Ełku na Olecko - tam byśmy się złączyli w grupę .

Jeśli nie to jadę przez Augustów .

Odnośnik do komentarza

Proponuje na miejscu byc np.10:30,pomyślałem o wycieczce na Litwę, mamy tylko 80 km,a pogoda ma być ok,dołączy do nas boochos, no i ktoś jeszcze odzywał się z Suwałk. Do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza

Cześć chłopaki to wychodzi że tylko ja będę z Ol postaram się wyjechać jak najwcześniej ale i tak czeka mnie ponad 200km tak że jadąc około 100 to i tak wyjdzie ponad dwie godziny . Myślę że poczekacie na mnie zanim się doturlam pozdro J

Odnośnik do komentarza

Cześć chłopaki to wychodzi że tylko ja będę z Ol postaram się wyjechać jak najwcześniej ale i tak czeka mnie ponad 200km tak że jadąc około 100 to i tak wyjdzie ponad dwie godziny . Myślę że poczekacie na mnie zanim się doturlam pozdro J

hej,to wyjedź wcześniej ;-) ps.a stalone przypadkiem nie jedzie przez Olsztyn?
Odnośnik do komentarza

Hej, jak długa traska na Litwę jest przewidywana...?

Są dwie opcje

230km kontra 160, ta druga krótsza ale powrót jest identyczna drogą....

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie tylko, że ja już małą traskę będę (będziemy) mieli nawiniętą.

I dacie złapać trochę oddechu !

jac555 spotkajmy się w Giżycku,ja jadę górą Lidzbark,Kętrzyn.

Odnośnik do komentarza

Sylwek,a możecie być na miejscu po 10,to odpoczniemy ze dwie godzinki,i atak na Litwę, tam jest fajnie i niedaleko, dobre drogi,i mały ruch...taka okazja może nie powtórzyć się ;-)

Odnośnik do komentarza

Sylwek. Dasz rade ruszyć ok 7?

Mielibyscie ponad godzinę na restart.

Na Litwie rzeczywiście jest mniejszy ruch, no i prędkość do 90...., tak jak w Polsce zresztą ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...