Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Uznam AIR SHOW 5-6 IX 2015


Robsson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • minimi1

    14

  • Rzelu

    13

  • bilety

    6

  • Rogierro

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

A gdzie te samoloty?

A zobacz na pierwszym zdjęciu co tam leci.

Może i trochę wiało ale żeby zaraz padało jakoś nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Samoloty będą jak chłopaki zrzucą zdjęcia z aparatów. Droga ok, bez deszczu chociaż z silnym wiatrem. Niestety pokazy były ograniczone przez pogodę, ale ekspozycja w Hangar10 bardzo mi się podobała. Poznaliśmy miłą panią, która opiekuje się samolotami - czego więcej trzeba?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim uczestnikom tj. Rogerowi, Rzelowi, Markowi i Zosi (szacun) za wspólną wycieczkę i zwiadzanie Hangaru 10;-) Nakrecilismy dzisiaj przeszlo 250km ;-) Podziękowania również dla Robssona, który do nas dojechał i nie bał się ewentualnego deszczu (choć cala droge w sumie nie padalo) oraz dla calej reszty Burgmaniakow spotkanych juz w Swinoujsciu ;-) Dla pozostałych którzy zrezygnowali w ostatniej chwili ze względu na aurę: "chłopaki trza być twardym a nie miętkim"! ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja dziękuję, że zdecydowaliście się przyjechać bo mogłem spędzić w dobrym towarzystwie te kilka godzin. Dzięki Markowi za darmochę (na krzywy ryj) obejrzałem wystawę w Hangarze 10 - tenk ju Marek ;)

Pogoda może i nie była zbył rozpieszczająca ale Zosi to nie przeszkadzało żeby "wylegiwać" się na wydmie ;)

No i dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszej mini wyprawy gdyż dzięki Wam przytyłem kilkaset gram :clapping:

Reasumując - było zajebiaszczo :)

Zapomniał bym o deserku przed pokazami.

80b7ff105f8fbc8bb8f83030f203522f.jpg

f84e584682321ab7f26d646a0dd81c61.jpg

83efe477c674c70129dcd6079ab5973c.jpg

639a620d3cc42ba761596982f985f4ea.jpg

Odnośnik do komentarza

Wreszcie się doczekałem, będzie co wrzucać na FB :)

Dla mnie bohaterem wyjazdu (oprócz dzielnej Zosi, która jest poza konkurencją) jest Joshua_77, który wyruszył w ciemno NA NAKEDZIE wyposażonym w szybkę wielkości talerza na drugie danie, podczas gdy wielu posiadaczy szyb turystycznych i grzanych manetek zostało w domu w bamboszach..

Mnie na tej trasie 255 km zdrowo wydmuchało. Szacun.

Odnośnik do komentarza

Dzięki współuczestnikom wycieczki za super spędzony dzień. Rzelu, Marek, Zosia, Joshua, Robsson oraz już bez skutów, Samba, Krzysiek, Kot, Gosia - dzięki.

Tutaj link do kilku fotek, może coś się spodoba Azjonowi. https://goo.gl/photo...y1MRRn6ybMf4SDA

ładne foty - muszę tam pojechać dla Jaka, bo resztę macałem na innych airszołach. Jaka widziałem tylko raz na ILA w Berlinie (oprócz tego zaniedbanego na cytadeli w Poznaniu). Dzięki Roger ;)

Odnośnik do komentarza

Jak jest rocznik produkcji 1943 czyli frontowiec, ale - jak mi zdradziła miła pani zajmująca się samolotami - jest w przepięknym stanie i to prawdziwa "księżniczka".

TS-8 Bies z Krakowa też nad plażą dawał radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...