Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Uznam AIR SHOW 5-6 IX 2015


Robsson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Drodzy Koledzy i Koleżanki :)

W związku z poruszonym wczoraj tematem pokazów lotniczych zadzwonłem dziś do Świnoujskiej Organizacji Turystycznej w Świnoujściu aby podpytać o program w/w imprezy.

Ponieważ nie ma jeszcze tematu "Wrzesień 2015 w Zachodniopomorskim" pozwoliłem sobie założyć nowy temat.

Poniżej linki do programu i cennika.

http://uznamairshow.eu/program-imprezy/

http://www.hangar10.de/pl/kontakt-pl

Pokazy kunsztu pilotażu będzie można oglądać za FREE gdyż główną sceną ma być plaża w Świnoujściu.

Samoloty oczywiście będą startować z lotniska Heringsdorf w Zirchow gdzie będzie można zwiedzić wystawę statyczną za żywą gotówkę ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • minimi1

    14

  • Rzelu

    13

  • bilety

    6

  • Rogierro

    6

Top użytkownicy w tym temacie

JA CHCĘ, JA CHCĘ!!!

Nie ukrywam że chętnie pomacałbym Kettenkrada, i Zundappa, i Messerschmitta, i Jakowlewa, i Polikarpowa, i Mustanga...będę musiał wziąć coś na uspokojenie :)

Zapłacę te 10 Eu, niech się nażrą wyzyskiwacze.

Sobota byłaby optymalna.

Odnośnik do komentarza

JA CHCĘ, JA CHCĘ!!!

Nie ukrywam że chętnie pomacałbym Kettenkrada, i Zundappa, i Messerschmitta, i Jakowlewa, i Polikarpowa, i Mustanga...będę musiał wziąć coś na uspokojenie :)

Zapłacę te 10 Eu, niech się nażrą wyzyskiwacze.

Sobota byłaby optymalna.

dobra to i ja kce też i do parku rozrywki tez kce- nie chce tylko do restauracji bo ceny są kosmiczne (3 razy tyle, ile w naszym ślicznym kraju)- dziwne- w schwedt jest jakby taniej

Odnośnik do komentarza

Mam podstępny plan i żadne VERBOTENy nie staną mi na drodze.

Kto z naszej grupy wygląda na najbardziej chorowitego?

PLAN

Faza 1:

Wyznaczona osoba podczas zwiedzania symuluje atak serca, padaczki, co tam kto umie - znajdą się w GZ fachowi konsultanci.

Faza 2:

Obsługa wystawy rzuca się nieść pomoc poszkodowanemu, reanimować, wzywać karetkę itp.

Faza 3:

Ja i Azjon włazimy do kabin Messerschmitta, Spitfajera i Mustanga, dosiadamy Kettenkrada i Zundappa, a reszta GZ robi nam maksymalną liczbę zdjęć.

Faza 4:

W razie powrotu obsługi zasłaniamy się nieznajomością języka, powołujemy się na tradycje walki z faszyzmem (tu im rura zmięknie) i na braterstwo narodów w UE.

tumblr_nr6ssy1ZBp1tp71ino1_500.jpg

MUSI SIĘ UDAĆ :)

Odnośnik do komentarza

Zatem pytanie?- jedziemy na Uznam?- Jedziemy do Świnoujścia?- kiedy jedziemy (sobota)- jedziemy na pokazy? Jedziemy do Hangaru?- myślę, że z rana pojedziemy. Kiedy są pokazy samolotów historycznych ( ma latać Supermarine Spitfire, North American Mustang, Boeing PT-17 Stearman, Bücker Bü-131 Jungmann oraz DeHavilland DH.82 Tiger Moth.). Rzelu- organizuj mini wyprawę pod swoim dowództwem- prowadż wodzu- opracuj trasę, koszty itd

Odnośnik do komentarza

Od godz. 9.00 otwarty jest teren w Świnoujściu nad którym będą latały samoloty

Robsson - prośba do Ciebie żebyś ustalił dokładne miejsce, dojazd, najlepsze miejsca widokowe itp.

Operacja "Messerschmitt"

Plan wyjazdu 05 września 2015

9.00 wyjazd - trasa: S3 117km+prom lub przez Niemcy 130 km - do przegłosowania w sobotę 29/08, możliwe 2 grupy

11.30 przyjazd do Heringsdorf i penetracja wystawy statycznej na lotnisku oraz samolotów startujących do 1 bloku pokazów nad Świnoujściem

13.00-15.00 przejazd do Świnoujścia, plaża, lody, kawa, obiad, zajęcia w podgrupach

15,00-18,00 2 blok pokazów

18.00 wyjazd do Szczecina, trasy alternatywne

Wystawa na płycie lotniska prawdopodobnie zwolni nas od włamywania się do Hangaru10, ale ochotnika z przećwiczonym atakiem padaczki warto mieć na podorędziu.

Dla posiadających nawigacje adres lotniska:

Flughafen Heringsdorf GmbH

Am Flughafen 1

17419 Zirchow

Odnośnik do komentarza

Jacku- niestety, wychodzi głęboka nieznajomość psyche naszych drogich sąsiadów zza Odry. padaczka jest mało skuteczna, jest coś innego- znacznie bardziej skuteczne (naocznie sprawdzone)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Od godz. 9.00 otwarty jest teren w Świnoujściu nad którym będą latały samoloty

Robsson - prośba do Ciebie żebyś ustalił dokładne miejsce, dojazd, najlepsze miejsca widokowe itp.

6829f56592d28bf7.png

EDIT: Wejście na plażę w przedłużeniu ulicy Powstańców Śląskich.

Odnośnik do komentarza

Operacja "Messerschmitt"

Plan wyjazdu sobota 05 września 2015

Wyjazd godz. 9:00 stacja 1-2-3 Lubieszyn

Trasa przez Locknitz-Pasewalk-Anklam-Heringsdorf 122km

przewidziany krótki postój\małe zakupy 15 min. w Anklam

Lista uczestników którzy zgłosili mi swój udział:

1.Rzelu

2.Minimi

3.Urbi

4.Krisso

5.Hrabia

Będzie dobrze!

messerschmitt-bf-109kl.jpg

Odnośnik do komentarza

To nie rozumiem, sugerujesz, abyśmy bili Artura, czy tylko strzelali mu nad głową? Czy też to, że pałka była gumowa to ma jakieś znaczenie? A może tylko guma ma uspokajające oddziaływanie na defetystę, bo nie chcę bić Artura trzonkiem od siekiery, żeby został dalej defetystą, ale chcę go wyleczyć. Z tego wynika, że gruby kabel energetyczny będzie chyba dobry

Odnośnik do komentarza

Teutoni żądają okupu 10 Euro od osoby za wjazd na teren lotniska i wystawy.

W cenie zawarte jest zwiedzanie Hangaru 10.

Proszę o uwzględnienie tego przez uczestników.

Jest też propozycja Minimi, aby wjechać bez płacenia, pod izraelską flagą...

Odnośnik do komentarza

Teutoni żądają okupu 10 Euro od osoby za wjazd na teren lotniska i wystawy.

W cenie zawarte jest zwiedzanie Hangaru 10.

Proszę o uwzględnienie tego przez uczestników.

Jest też propozycja Minimi, aby wjechać bez płacenia, pod izraelską flagą...

I z opaskami na rękach Burgmania Tel Awiw- powiedzmy sobie szczerze- wtedy Rzelu nawet może zabrać sobie śmigło od meserszmita i tyle powiedzą

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uczestników, którzy zgłosili mi swój udział:

1.Rzelu

2.Minimi

3.Krisso

4.Hrabia

5.ArtCho

6.Rogierro

7.Joshua_77

Aktualizuje listę, ponieważ w związku z wyjazdem na urlop, nie deklarowałem swojego udziału w tej imprezie...

Pozdrawiam i życzę udanego wypadu i ciekawych wrażeń.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...