Skocz do zawartości
Forum Burgmania

71 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - Godzina "W"


JuStA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Pamiętaliśmy również i my. Godz. 17 w Austrii u podnóża Alp. Na trasie co niektorzy nas goraco pozdrawiali. Chwała Bohaterom.

deb2358c7537814b98037c58dde721b6.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za tak liczne stawienie się w Godzinę "W". Były odwiedziny tym razem u mojego dziadka na Powązkach Wojskowych, a także u Małego Powstańca a na zakończenie śpiewania (Nie)Zakazanych Piosenek na pl. Piłsudskiego.

Cześć i Chwała Bohaterom

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest mi niezwykle miało, że mogłem uczcić wybuch Powstania Warszawskiego w tak zacnym gronie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pięknie, Panie i Panowie, pięknie!

Ja już na bazie. Po wspólnym śpiewaniu podjechałem jeszcze na Kopiec PW. Ludzi multum, głównie oficjeli. Sam szczyt zamknięty dla nich ale na dole, na parkingu był ustawiony duży telebim i... krzesełka. Pochwalić organizację. Dużo policji bo i narodowców też sporo (race, skandowanie haseł, itp). Długo nie wytrzymałem bo plecy mocno dają mi się we znaki :(

Dziękuje Koleżeństwu za wspólną obecność na tej ważnej rocznicy.

Jutro wezmę się za filmik.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam krótki filmik i ze 2 zdjęcia. Bardzo wszystkim dziękuję. Było nam z synkiem niezwykle miło uczestniczyć w tak ważnej uroczystości w tak zacnym towarzystwie. Jak będę przy normalnym kompie to postaram się podjęli fotkami. Na FB umieściłem filmik w wersji surowej. Tak więc jak coś to serdecznie zapraszam. Paweł Kazakidis . Kazak.

Odnośnik do komentarza

I ja dziękuję,że dane nam było razem,uczcić tak dostojną chwilę.

Oddać Cześć i Chwałę Bohaterom.

Danił super fotka.w stu procętach odzwierciedla atmosferę dzisiejszego święta,

Tak można wyobrazić sobie ulice Warszawy z czasów Powstania.

ホンダシルバーウイング600マキシスクーター

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...