Skocz do zawartości
Forum Burgmania

spotkania przy grillu 2015


wd40

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy Koledzy!

Widać, że za oknem niepewnie, ale zapraszamy bez względu na pogodę, bo wszystko przygotowane. Jest namiot, a jak będzie ostro lało, to schowamy się w domu. Całkiem możliwe, ze cały dzień będzie się tylko chmurzyło, a za tydzień też nadają deszcze.

Tak więc pakować ferajnę i do Recławia! Czekamy!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Musimy niestety przeprosić szanownych gospodarzy, ale w związku z moją niedyspozycją żołądkową, nie przybedziemy na dzisiejszego grilla... :(

Pozdrawiamy i zyczymy smacznego oraz udanego spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witamy Koledzy!

Widać, że za oknem niepewnie, ale zapraszamy bez względu na pogodę, bo wszystko przygotowane. Jest namiot, a jak będzie ostro lało, to schowamy się w domu. Całkiem możliwe, ze cały dzień będzie się tylko chmurzyło, a za tydzień też nadają deszcze.

Tak więc pakować ferajnę i do Recławia! Czekamy!

U nas pada więc postanowiłem że przyjedziemy autem już zatankowany. Będziemy około 15-tej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dojedziemy z Robssonem i dziewczynami z małym poślizgiem czasowym... Tak troche po 15.00... Przy okazji może choć trochę przestanie lać :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Żebym jeszcze miał jakiegoś wspólnika do wyjazdu ... to kto wie ...

Udanego grilowania ... :)

Mogłeś się zgadać z Markim i KriSSo :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Było super :) Jestem tak objedzony karkówką z grilla, że teraz piwo ledwo mi się mieści...

Aura dziś wybitnie deszczowa, ale jedyny dzień wolny od początku miesiąca nie zniechęcił mnie od przyjazdu 2oo, choć lało jak cebra...

8e8015fb92fc62b3.jpg

Waldek z Meridą Waleczną rozstawili namiot, więc żaden deszcz nie był nam straszny. Na stole pyszności, drinki z ogórkami i ogródkową miętą, sosy na czosnkowo i ostro do arbuza... Słowem Grecja się chowa...

200c6c8cc96803c7.jpg

ad067e1270bb56c0.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom "spotkania przy grillu 2015" za super atmosferę i dobre humory a w szczególności Gospodarzom za wspaniałe przyjęcie (tak jak Sławek napisał greckie żarcie jest przereklamowane).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję Gospodarzom za zaproszenie, Markowi i Zosi, że zechcieli mnie zabrać ze sobą oraz wszystkim obecnym za wspaniale spędzone popołudnie i wieczór.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...