Skocz do zawartości
Forum Burgmania

spotkania przy grillu 2015


wd40

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedzią zapraszamy na grilla, który odbędzie się u nas o godz. 15.00 w dniu 18 lipca br. (sobota) 19 lipca (niedziela) UWAGA: ZMIANA TERMINU !

W przypadku załamania pogody, bądź innych załamujących okoliczności zastrzegamy sobie prawo do przeniesienia tego dobrze rokującego spotkania na następną sobotę o tej samej porze.

Prosimy o ewentualne sugestie i wpisywanie się chętnych na listę. Pozdrawiamy.

1. wd40 + merida (Jola),

2. ....

3. ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo miło nam będzie się z Wami spotkać, wiec wpisuje się na listę. Jeśli nic się nie wydarzy będę z Asią.

1.wd 40 + merida (Jola)

2.Robsson + Asia (no i po wejściu do domu okazało się , że Asia 18-go jest w Warszawie)

3.............

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

List obecności zgodna z ilością osób:

1.wd 40 + merida (Jola)

3.Robsson

4.bilety + Zosia

6.............

Pracujemy w sobotę ale przyjedziemy

Odnośnik do komentarza

Sorki za OT ale czy dobrze kojarzę nick merida ?

49241a44cc85bc68.jpg

widzę podobieństwo :clapping:

ja niestety będę w Dominikowie to troszkę za daleko chociaż kto wie :wink32:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

List obecności zgodna z ilością osób:

1.wd 40 + merida (Jola)

3.Robsson

4.bilety + Zosia

6 SlawoyAMD (nie wiem czy z Gosią, bo poszła do pracy / ja tylko max do 17,30, bo na nockę lecę do pracy...)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również z przyjemnością najechał bym ten gród, w którym panują nieustraszony wd40 i jego przesympatyczna i urocza połowica - merida waleczna. Tym bardziej po stokroć żałuje, ponieważ o ich gościnności krążą legendy w całej zachodniopomorskiej ziemi... Ale niestety nie dane mi będzie, zaznać tej legendarnej gościnności i uczestniczyć w tej biesiadzie razem z moimi braćmi, gdyż już wcześniej zaciągnąłem się na wyprawę na południe naszych ziem, rabować i podbijać inne tereny...

Odnośnik do komentarza

Bardzo kusząca propozycja, kto wie, może się zjawię, ale proszę mnie nie wpisywać na listę, po prostu nie obiecuję. Decyzję podejmę na sam koniec.

Ale pomysł zacny, uwielbiam grilla i Was wszystkich :)

Jeśli nie będę miał na prawdę ważnego powodu żeby zostać, to na pewno przyjeżdżam !

Odnośnik do komentarza

A może niedziela 19-tego byłaby lepsza, może przyjechałaby Asia, a może Gosia... jesteśmy otwarci na propozycje.

Merida. :horse:

PS. Robson, to Urbi mnie tak ochrzcił i nawet mi się podoba. :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dnia 19-ego lipca roku pańskiego 2015, wróciłbym już z tej wyprawy na południu, na pewno trochę zmęczony ale okupiony łupami i wtedy zawitałbym w Wasze progi i zasiadł do stołu pobiesiadować z Wami wszystkimi...

Odnośnik do komentarza

Dnia 19-ego lipca roku pańskiego 2015, wróciłbym już z tej wyprawy na południu, na pewno trochę zmęczony ale okupiony łupami i wtedy zawitałbym w Wasze progi i zasiadł do stołu pobiesiadować z Wami wszystkimi...

Wojtku, a wydawało mi się, że nie używasz płynów ognistych, prasłowiańskich miodów lub vulgaris okowity. Jednak Twój dzisiejszy język wskazuje na nadużycie tego i owego

Odnośnik do komentarza

Ja z przykrością obejdę się smakiem bo 17-tego wyjeżdżam z rodziną na urlop. Będę tylko miał nadzieję, że pogoda spłata figla i przełożycie imprezę o tydzień (wtedy reflektuję).

Odnośnik do komentarza

Oki, u mnie też jest większa szansa, ale się zobaczy.

Czy macie aż tak wielkiego grilla, żeby pomieścić żarło dla wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

List obecności zgodna z ilością osób:

1. wd 40 + merida (Jola)

3. Robsson + Asia

5. bilety + Zosia

7. SlawoyAMD (nie wiem czy z Gosią, bo poszła do pracy / ja tylko max do 17,30, bo na nockę lecę do pracy...)

8. Urbi + Marita + Alex (synka można nie liczyć - będzie dla towarzystwa i jest niejadkiem ;) )

10. ...

Odnośnik do komentarza

Oki, u mnie też jest większa szansa, ale się zobaczy.

Czy macie aż tak wielkiego grilla, żeby pomieścić żarło dla wszystkich ?

damy rade grill jest sporawy ,. do zobaczenia ,oby nie padalo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

1. wd 40 + merida (Jola)

3. Robsson + Asia

5. bilety + Zosia

7. SlawoyAMD (nie wiem czy z Gosią, bo poszła do pracy / ja tylko max do 17,30, bo na nockę lecę do pracy...)

8. Urbi + Marita + Alex (synka można nie liczyć - będzie dla towarzystwa i jest niejadkiem ;) )

10. KriSSo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...