Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Proszę o Wasze opinie.


Gość Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Artixie absolutnie i z cala odpowiedzialnoscia i stanowczo musze zaprotestowac przeciw takim insynuacja.Nie bronie takich lotrow.Tylko po co pisac na forum zwiazanym z jednosladami rzeczy oczywiste ze 90% to a 10%tamto.

Wszyscy o tym wiemy ja tylko jestem ciekaw skad kolega ma takie informacje o uciekajacych motocyklistach bez prawka oc itd. !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    7

  • jagroski

    5

  • dr.big

    3

  • Kubus

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Majonku czy mi sie wydaje,czy ty bronisz gosci ganiajacych bez prawka. Wsrod kierowcow i to bez wzgledu czym jada sa osobniki niereformowalne i zawsze beda lamac przepisy i uciekac przed policja. Tylko ze stereotyp motocyklisty jest inny, to bandzior na 2 kolach i 1 % niestety potwierdza ta regule, psujac opinie tym 99% normalnie lamiacych przepisy, bo tych jezdzacych przepisowo to ja naprawde nie znam.  !wchair

Artix.

Sadzę, że nie chodziło Majonowi o obronę tych bez PJ... Problem poruszony w tym po?cie jest jak widać dosyć zawiły a sytuacja na temat której się wypowiadamy ma bezpo?redni wpływ na to jak Ty czy ja będziemy postrzegani na ulicy... Wła?nie przez takiego debila (jak ten którego gonili w Lublinie), my motocykli?ci mamy tak? a nie inn? opinię u innych użytkowników... Według mnie należy z tym walczyć żeby nam "normalny" było lepiej... Prawda????

Akurat ten debil miał PJ... potrzebował adrenaliny...

Odnośnik do komentarza

sorry że tak napisałem :rolleyes:

NIe powinnienem pis?c

2 razy większe zagrożenie...
byłem podinspirowany bo poprostu widziałem takie sytuacje na własne oczy... i nie jedn? osoba się o tym chwaliła

szkoda, tylko ze tacy wlasnie DEBILE psuja reputacje o nas motocyklistach

Nie stanowi? większo?ci zwracam honor Majon

Jednak nie widze problemu w wyrobienu takich dokumentów jak pj czy kupywania moto z paierami...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...