Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Odcinkowy pomiar prędkości- Babigoszcz


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    4

  • bilety

    4

  • Robsson

    4

  • Marek62

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Dzięki za ostrzeżenie!

A tak z ciekawości - cyka z przodu, czy z tyłu też? Tzn. czy motory też chwyta?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za ostrzeżenie!

A tak z ciekawości - cyka z przodu, czy z tyłu też? Tzn. czy motory też chwyta?

Artur tobie nie grozi, !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku, ale pojechałeś ;). Chcesz żeby Artur znienawidził nas do końca? :D.

Swoją drogą, wcale nie ma pewności, że już nie jest włączone? :kwasny: Trzeba będzie uważać już w czwartek. Niby mają włączyć w lipcu, ale kto wie….

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marku, ale pojechałeś ;). Chcesz żeby Artur znienawidził nas do końca? :D.

Swoją drogą, wcale nie ma pewności, że już nie jest włączone? :kwasny: Trzeba będzie uważać już w czwartek. Niby mają włączyć w lipcu, ale kto wie….

Myślę że Artur się nie obrazi, chociaż raz ma szczęście że mu nic nie grozi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur tobie nie grozi, !OKK

Marku, ale pojechałeś ;). Chcesz żeby Artur znienawidził nas do końca? :D.

Swoją drogą, wcale nie ma pewności, że już nie jest włączone? :kwasny: Trzeba będzie uważać już w czwartek. Niby mają włączyć w lipcu, ale kto wie….

Myślę że Artur się nie obrazi, chociaż raz ma szczęście że mu nic nie grozi.

No i się doigraleś. Ciebie też już nienawidzę!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur, nie przejmuj się nimi wszystkimi, mniejsze pojemności są fajne. Przyznam Ci się po cichu, że też powoli myślę nad zmianą w przyszłym roku mojej Yamahy na... skuter o mniejszej pojemności :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, nie przejmuj się nimi wszystkimi, mniejsze pojemności są fajne. Przyznam Ci się po cichu, że też powoli myślę nad zmianą w przyszłym roku mojej Yamahy na... skuter o mniejszej pojemności :-)

Wojtek: po cichu na mniejszą od Artura czyli na 50 cm.

Odnośnik do komentarza

w zeszłym tyg. słuchałem Czas reakcji w Radio Szczecin , była dyskusja na temat tego odcinka i.......... na motocykle to nie działa

Odnośnik do komentarza

Jetem ciekaw kto takie banialuki pisze

zasada działania jest prosta : system czyta tablice rejestracyjne i mierzy czas przejazdu

dla tych co nie widzieli tego kamery skierowane są w obie strony drogi i mogą robić detekcję zarówno najazdowo - od przodu jak i odjazdowo - od tyłu

wnioski nasuwają się same, ale jak ktoś ma duszę eksperymentatora to może próbować...

a tak przy okazji od 10.12 koniec testów i przekazanie do komercyjnego użytku, tolerancja na początek +12 km/h

Odnośnik do komentarza

Hrabia. ile kosztuje taka kamera?

Musi mieć niezłe parametry skoro jest w stanie odczytać nr pojazdu jadącego ponad 100 km/h.

Odnośnik do komentarza
.....dla tych co nie widzieli tego kamery skierowane są w obie strony drogi i mogą robić detekcję zarówno najazdowo - od przodu jak i odjazdowo - od tyłu.....

rozumiem, byłeś tam, i dokładnie widziałeś jak jest wszystko zamontowane na tym odcinku?

Jetem ciekaw kto takie banialuki pisze...

[media=]http://radioszczecin.pl/public/125/13899.mp3[/media] od 6:54s polecam posłuchać te banialuki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piotr, to napisz coś więcej, właśnie komentuj, bo jesteśmy ciekawi. Czyli facet w radiu nie ma racji mówiąc, że kamery nie łapią od tyłu w jednym kierunku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...