Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Wielka Brytania


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk burgmanow w Londynie ci na peczki ;) tylko to niezrzeszone, tutaj to taki fotel średnio zarabiajacego krawaciarza na dojazdy do pracy (bez urazy oczywiście panowie w garniturach). Ja ogólnie myślałem o zakupie jakiejś maszyny ale ze jako zawodowy kierowca bywam w domu sporadycznie, a i jakiejś bardziej zażyłej przyszłości nie przewiduje tutaj to też jak narazić żadnych zakupów nie czynię, no chyba że urodzi się jakiś ciekawy pomysł na nowy zakup w Polsce i swoją wyslużona aczkolwiek wierną i wdzięczna k2-ójeczke przywiozę tutaj ale jak na razie nic takich cudownych olśnien nie zapowiada, no chyba że któryś z towarzyszy pisalby się na wyskok na dwóch kółkach z UK do Polski na przykład na burgmanie ;) to wtedy pisze się, sprowadzam moto busikiem lub na przyczepie i byłbym gotów na taką okazję porwać się na przejechanie kawałka świata na tą okoliczność :)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczolkin

    13

  • Mikołaj

    13

  • flyradek

    8

  • Jezman

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby co mam maszyne :) co prawda nie skuter ale mam nadzieje ze mnie nie wygwizdacie. No i musze co nieco porobic ale jezdzic sie da

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...