Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Wielka Brytania


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Gregorion, z tego co wiem to do 125 cc potrzebujesz jedniodniowe szkolenie z egzaminem a powyzej 125cc pelne prawko. Ale nie jestem na bierzaco i moge sie mylic.

Flyradek oczywiscie, ze nie potrzeba ci 2oo tylko po to zeby spotkac sie i pogadac z Burgmaniakami :) ja na pierwszym spotkaniu partyjnym bylem autem pozatym z tego co pisales skuter masz tylko ze w pl

Do spotkania wystarczy jakakolwiek knajpa lub pub zeby mozna bylo usiasc i pogadac.

Dajcie znac jakie dni / godziny wam pasuja?

Ja pracuje 4 dni w tygodniu od piatku do poniedzialku i zaczynam 15-16 do 23-24

Wiec weekendy pasuja mi tylko rano np. 10-11 rano zeby sie spotkac lub wtorek do czwartku niemal kazda godzina

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczolkin

    13

  • Mikołaj

    13

  • flyradek

    8

  • Jezman

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli o mnie chodzi, to pracuje od niedzieli do piątku w godz 22.00-6.00 (kochane nocki :msn-cry: ). Czasem w weekend jakis over, ale jesli dacie mi znac wczesniej to siechetnie ustawie.

Odnośnik do komentarza

No ja mam tak, wolne weekendy zawsze. A w tygodniu pon czw - do 16:00, pt do 13:00. Tyle w teorii, w praktyce przed wczoraj skończyłem o 0:30 także różnie bywa :)

PS. jakie macie koszty na rok za wasze maszyny? Mam tu na myśli koszty "państwowe"

Odnośnik do komentarza

Wg mnie wspolny mianownik wolnego czasu to sobota lub niedziela ale godziny przedpoludniowe. Wg mnie okolo 10.00-11.00.

Wowczas bylo by troche czasu posiedziec i pogadac ( taka poranna kawa)

Tyle ze do lutego mam " troche ciasno" z czasem.

Flyradek koszty panstwowe? Jedyne co mi przychodzi do glowy to

Road Tax i tu za 400cc place 36 lub 37£ na rok

Ubezpieczenie najprostrze to 80-100£ rok

Przeglad okolo 30£ raz na rok

Pozdrawiam i dajcie znac jaki dzien najlepszy wg Was na spotkanie

Odnośnik do komentarza

uu bristol daleko troche...

Ale tak patrze na mape i Bristol, Lightwater i moja miescina tworza ladny trojkat, to proponuje jakis kompromis w samym srodku: np Bicester, albo Bourton-on-the-Water (ladna, malownicza miescinka w sercu Cotswolds)

btw, u mnie w gre wchodza tylko weekendy, tez jestem za raczej okolo poranno-poludniowym spotkaniem

Odnośnik do komentarza

Panowie

Nadchodzaca sobota lub niedziela

Jakas przedpoludniowa kawa? Dajcie znac czy Wam odpowiada?

No i godzina ewentualnie (ja pracuje na 15.45 ale rano chetnie napije sie z Wami kawy)

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytam flyradek ma samochod wiec z dojazdem na meetup do np Bourton chyba nie bedzie problemu? Fajnie byloby sie wspolnie spotkac a nie robic podzialy na polnoc poludnie

PS Ten weekend ja odpadam. Mam juz wypelniony po brzegi planami.

Odnośnik do komentarza

Eee Mikolaju zdemaskowales mnie!

Marzyla mi sie mala wojna polnoc - poludnie hehehe

A powaznie to bralem pod uwage fakt, ze kolega jest stosunkowo nowy w uk (pamietam jak bylo ze mna)

Chwile trwa zanim sie dopasuje prace/mieszkanie/samochod/i cala mase innych rzeczy.

Ale skoro przedstawiles swoja calkiem ciekawa propozycje to najlepiej jak reszta sie wypowie:)

Napiszcie ktory weekend wam odpowiada

Odnośnik do komentarza

szczolkin Ty podzegaczu wojenny :clapping:

Mysle ze trzeba zaproponowac date z odpowiednim wyprzedzeniem, powiedzmy kilka tygodni naprzod przynajmniej zeby nie kolidowalo nikomu z innymi planami.

Moze pierwszy weekend marca? Sobota, 5.03; godzina 10.00; miejsce do dogadnia ale tak zeby wszyscy mieli w miare podobna odleglosc np Oxford, Bourton albo Bicster

Odnośnik do komentarza

Dzięki szczolkin za troskę :)

Nie radzę sobie najgorzej :P auto jest, przydałoby się przegonić od czasu do czasu bo prawie nie używam

Odnośnik do komentarza

Witam Burgmanie na obczyźnie;)

Los rzucił mnie w wasze strony i w tej chwili zamieszkuję Northampton.

Powoli przymierzam się do przerzucenia tu tmaxa i eksploracji terenów także myślę, że zorganizujemy jakieś spotkanko:)

Ale póki co muszę się tu ze stroną formalną uporać, zeby w ogóle można było pojeździć..

Wy swoje sprzęty kupiliście na miejscu czy przywoziliście z pl?

Jeżdzicie na polskich blachach czy przerejestrowaliście w obawie, że wam odholują?

Jeżeli ktoś z was przerejestrowywał to m,ożecie mi coś podpowiedzieć jak sie zabrać do tego tematu?

pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza

Witaj na wyspie Mussol!!

Dobrze ze grono nam sie powieksza!

Narazie ciezko nam sie spotkac raz na 6 miesiecy,

ale kto wie.. Moze niebawem Bedziemy mieli cykliczne spotkania raz w miesiacu :)

Temat poruszania sie w uk na polskich blachach jest mi obcy - 200 tu kupowalem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj

Rowniez nabywalem na miejscu. Co do tego jak zabrac sie za przerejstrowywanie to polecam lekturke

https://www.gov.uk/importing-vehicles-into-the-uk/overview

Masz krok po kroku wyjasnione co nalezy wykonac i jest to strona rzadowa wiec nie ma mowy o niescislosciach i prywatnych opiniach typu "bo brat szwagra tak zrobil..." itp

Odnośnik do komentarza

Siemanko wszystkim.

Zapraszam na wspólny wyjazd w 24-26 czerwca do Niemiec na wielki zlot motocyklistów.

Umieściłem nowy post "Gebelsowo 2016"

Tam sa szczegóły imprezy.

Jeżeli ktoś z was bedzie chętny to utworze osobny wątek do osób chętnych z UK i tam podam szczegóły.

Pozdrawiam

Jezman

Odnośnik do komentarza

Siemanko braci burgmaniakowa. Ja syn ziemi suwalskiej na zmienę przebywam raz tu raz (dokładnie miejscowość Wincanton) nieopopdal bristolu;) w związku z czym z chęcią się z wami również zintegruje. W polsce jest burek 400 a tutaj na razie dwie hondy dylan w rozsypce które muszę poskładać i sprzedać więc jeśli ktos by poszukiwał jakiejś ładnej i zdrowej 125cc to serdecznie zapraszam;) motocykle właśnie przechodzą działania odmładzające w moim ogródku, silniki dostają nowe pierścienie, uszczelniacze i uszczeleczki, myślę że do końca miesiąca kwietnia uwinę się z malowaniem i będę mobilny na wyspach jak nie na dylanie to może już nawet na czymś większym;)

Pozdrawiam wszystkich braci;)

p.s. można mnie również znaleźć na fb, wyszukując fraze: "mateusz rozbójnik rozrabiaka"

Odnośnik do komentarza

Witaj, jak zrobi sie cieplej zorganizujemy jakies spotkanie bo na razie ciezko, oj ciezko to idzie. Sen zimowy widac co niektorych jeszcze nie puscil.

Odnośnik do komentarza
Witaj, jak zrobi sie cieplej zorganizujemy jakies spotkanie bo na razie ciezko, oj ciezko to idzie. Sen zimowy widac co niektorych jeszcze nie puscil.

Nikt nie śpi. Jest otwarcie sezonu w Yorku 10/04/16 jak byś chciał sie przewietrzyć.

A potem następne w Huntington i wiele innych wyjazdów co chwile sa organizowane.

Odnośnik do komentarza

Jest tutaj właściciel białego Burgmana 650 z dwoma kuframi po bokach? Widuje prawie co dziennie w Londynie na Hanwellu, po godzinie 17-tej, blachy WB

Odnośnik do komentarza

I jak, spotkal sie ktos gdzies? Jak szczescie dopisze to za 3 tygodnie wyjazd do PL na urlop, ściągnę pajęczyny z majki :)

Odnośnik do komentarza

Jak każdego roku Robię wycieczkę skuterem po ładnych rejonach Anglii

W tym roku wypadło na jazdę po południowej Walii i Kornwalii

Wyjezdzam w niedziele 7 sierpnia rano z Nottingham i planuje powrót w czwartek 11 sierpnia wieczorem.

Plan zobaczenie fajnych zamków muzeów i ciekawe drogi i inne atrakcyjne miejsca warte zobaczenia.

Moze ktoś z was chętny ?????

Odnośnik do komentarza

Witaj Patryk B!

Z ktorej dokladnie czesci Londynu jestes?

Z moich informacji wynika, ze jak dotad tylko ja z forum uzytkuje w UK burka 400 (k9) wiec jest nas juz dwoch!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam szczolkin

Jestem ze wschodniej czesci Londynu dokładnie Lewisham New Cross

A juz sie obawiałem ze nikt po za mna, choc troche widac burgmanow 400 na drogach

Dlugo jestes uzytkownikiem swojego burka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...