Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piknik charytatywny dla Patrycji Celji


JuStA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • JuStA

    18

  • PIN

    10

  • nat

    9

  • Tatko

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

My też bardzo dziękujemy za miły dzionek, było fajnie, wesoło i licznie - z naszej strony, szkoda tylko, że inni nie za bardzo dopisali, ale i tak było super.

https://plus.google.com/photos/108352352679177758481/albums/6155117304976222785?authkey=CP7ckcPRh7-2vAE

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzięki za miło spędzony dzień i super, że mogliśmy pomóc.

Zdrowia dla Patrycji.

Odnośnik do komentarza

Teraz na spokojnie mogę coś napisać.

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna, że chciało Wam się poświęcić słoneczne niedzielne popołudnie, które moglibyście spędzić zwiedzając piękne mazowieckie okolice.

Frekwencja przerosła moje najśmielsze oczrkiwania, jesteście wspaniali. To pokazuje jaki zgrany team tworzymy :)

Patrycji jak sami widzieliście potrzeba dużo zdrowia, a jej rodzicom wytrwałości i niestety dużego nakładu finansowego.

Tak jak napisał Orzełek, udało się zebrać środków na miesiąc leczenia i to w 90% to Wasza zasługa.

Dziękuję raz jeszcze, że nie pozostaliście obojętni na los Patrycji.

Fotorelacja rewelacyjna :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dzięki za miło i pożytecznie spędzony dzień Foty SUPER !

Odnośnik do komentarza

Również dziękuję za spotkanie, pogaduchy, a Dziewczynom (i dwóm dzielnym Panom) za zumbowanie i bokwowanie - było super i cieszę się, że przy okazji dobrej zabawy udało się zebrać trochę pieniążków dla Patrycji :)

Worlan, padre, Miętus, Ziuta/Jaco i pgizi - fotorelacje świetne :D czekam na fotki ArturAsa ;)

Odnośnik do komentarza

My również czyli Ja, Marta i Robert (CBR) przyłączamy się do podziękowań za miło spędzony dzionek w czasie którego, mogliśmy pomóc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrych słów nie brakowało i nadal nie brakuje, dobre nastawienie i otwarte serca dla innych, oby nam tego nigdy nie zabrakło...

>>>TUTAJ kilka pamiątkowych foteczek.

Odnośnik do komentarza

To ja już nie wiem które foto są naj :) fajnie.

Na pewno nie Arturasa :mad2: ... Widać mi wszystkie zmarchy, zaskórniki i to, że jestem nieogolony... ;) ;) ;)
Odnośnik do komentarza

To jeszcze ja się dorzucę z podziękowaniami za przyjemnie spędzone sobotnie popołudnie. Był to mój debiut wsród Burgamaniaków i dobrze wiedzieć, że pomimo przyjazdu bawarskim skuterem było mi dane poznać się z całkiem sporą ekipą ;-)

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach !

Odnośnik do komentarza

Również bardzo dziękuje za przemiłą niedziele. Dawno nie czułem takiej adrenaliny jak przy licytacji :D.

Adrenalinę to ja miałem prowadząc auto ze zwalniaczami zamiast hamulcy :lightbulb:

Grunt, że "impreza" się udała.

Widać, drzemie w nas siła !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie Długi :) chciałem Ci podziękować za tak eleganckie powożenie tymże pojazdem i bezpieczne dostarczenie do celu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Adrenalinę to ja miałem prowadząc auto ze zwalniaczami zamiast hamulcy :lightbulb:

Grunt, że "impreza" się udała.

Widać, drzemie w nas siła !

I te zderzaki chromowane ;) za 2 koła :D fakt było super :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...