Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piknik charytatywny dla Patrycji Celji


JuStA

Rekomendowane odpowiedzi

Będę robił wszystko co by być,bo kilka skuterów to żadna atrakcja,dopiero Duża zgraja zrobi pożądane wrażenie.

Więc przybywajcie!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • JuStA

    18

  • PIN

    10

  • nat

    9

  • Tatko

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Na powyższą intencję, korzystając z czasu i pogody wypucowałem dzisiaj skuter, że się normalnie świeci jak goła d... w polu na wiosnę ;)... Postaram się przybyć :)

Odnośnik do komentarza

Bosy super tylko jak Ty będziesz żył przez 1.5 tygodnia bez możliwości użytkowani skuta ? :)

Będę jeździł pod parasolem ;)
Odnośnik do komentarza

No nie ma wyjścia trza być zobaczyć jak wygląda ups jak świeci goła na polu i to jeszcze na wiosnę. :msn-wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Będę robił wszystko co by być,bo kilka skuterów to żadna atrakcja,dopiero Duża zgraja zrobi pożądane wrażenie.

Więc przybywajcie!!!!

Popieram kolegę Dunaja

Zróbmy konkretny zjazd czym nas więcej tym lepiej!

Pamiętajmy, że każdy z nas może potrzebować pomocy.....

Ja będę na 99,9%

Odnośnik do komentarza

Paweł myślałam o tym. Chciałabym zrobić "wjazd" całej kolumny dla tzw. wielkiego WOW :) Myślę aby umówić się jakieś 20 - 30 minut przed planowanym rozpoczęciem pikniku na stacji benzynowej (której, to do ustalenia w terminie późniejszym). Ja i tak będę chciała wcześniej podjechać do miejsca pikniku w celu zorganizowania odpowiednio widocznego ale jednocześnie bezpiecznego miejsca dla Nas :)

Myślę moi drodzy na ten temat cały czas :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Całym sercem tak, postaram się być, taniec już zacząłem co by pogoda dopisała, śledzę z uwagą. Czyli co start o 13:30 tylko z jakiego miejsca?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Justa myślę że trzeba bardziej ofensywnie, o tej i tej, tu i tu ;) wiesz jak plan działania na skutek ........ ;)

Odnośnik do komentarza

PIN-ek... Co ty wyprawiasz. Budzisz kobitę o 5:20 i każesz jej ustalenia czynić? ;)... Spokojnie czekamy na sygnał do zbiórki :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was wszystkich.

Bardzo się cieszę, że jest taki odzew i chęć wsparcia :)

Kilka szczegółów organizacyjnych:

1. Spotykamy się 13.30 na parkingu przed Urzędem Dzielnicy Warszawa Białołęka ul. Modlińska 197

2. Godzina 14.00 ruszamy w kierunku Naszego punktu docelowego, czyli na teren Białołęckiego Ośrodka Kultury mieszczącego się przy ul. Vincenta van Gogha 1.

3. Tam parkujemy Nasze maszyny by inni mogli nacieszyć swoje oko i wesprzeć szczytny cel jakim jest pomoc dla Patrycji.

Zapomniałam o najważniejszym. Będziemy mieć dla Patrycji przesyłkę specjalną, nowego przyjaciela Burgmaniaka, którego przekazał nam Piootr. Dziękujemy bardzo.

Teraz kilka słów o tym co Nas czeka na miejscu:

1. Dla tych co będą chcieli się poruszać, będą pokazy ZUMBY oraz Bokwa.

2. Umiejętności taneczne zaprezentuje Nam zespół Fantazja.

3. Będą również pokazy grupy rekonstrukcyjnej "Semper Fidelis Res Publicae".

4. Będzie można skorzystać z usług masażysty ;)

5. Kto będzie potrzebował, będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych ;)

6. Ci co byli w Ryni pamiętają, Ci, którzy nie mogli być będą mieli okazję zobaczyć pokaz sokolnictwa (dziękuję pgizi za pomoc w zorganizowaniu pokazu) :D

7. Piknik odwiedzi również Straż Pożarna.

I najważniejsze, odbędzie się LICYTACJA, w której będziemy mogli wylicytować wiele atrakcyjnych rzeczy. Między innymi przepiękne obrazy namalowane przez tatę Naszego kolegi Padre (Dziękuję Marcinie za przekonanie taty) oraz rzeźby samego Marcina :)

Wszystko to co zostanie zebrane do puszek i w trakcie licytacji zostanie przekazane na dalsze leczenie Patrycji.

Szaman obiecał pogodę, więc liczę na przybycie dużej grupy Burgmaniaków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...