Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Miejsce czwartkowych spotkań


KriSSo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja pamiętam to w zeszłym roku spotykaliśmy się o 18-tej nie o 19-tej. Nie staram się być złośliwy,tylko18.30 czy 19 to dla mnie zbyt pozno a nie chce rezygnować ze spotkań z wami.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    10

  • bilety

    8

  • ArtCho

    6

  • Rzelu

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Zdaje się że zmiana godz. spotkania wynika z tego, że po 18:15 odjeżdżają samochody odbierające dzieci spod Pleciugi i parking się luzuje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zmiany będą nikt się od tego nie odcina i trzeba wypracować kompromis dla tego jutro się spotykamy, normalna godzina w lato to 19-ta, więc przechodzimy łagodnie.

Marku, przepraszam ale chyba pomyliły się Tobie godziny... Odkąd pamietam i jestem wsród Was, to spotkania czwartkowe, w okresie letnim były zawsze na godz. 18.00 (żeby dłużej było widno...;-), zresztą osobiscie bardzo często się spóźniałem, pracując do 18.00), a spotkania w okresie zimowym, były na godz. 19.00.

W mojej wypowiedzi nie ma grama złośliwości, To tylko tak gwoli wyprostowania tych godzin.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie, żeby nie było smutno: na dzisiejszym spocie przedyskutowaliśmy wszystko, pożarliśmy kiełbaski pokoju i zagryźliśmy ogórem porozumienia.

Dla tych, którzy nie byli obecni: za tydzień spotykamy się o 18.15 w stałym miejscu, czyli pod Pleciugą, a o 18.30 ruszamy na rekonesans potencjalnych miejsc spotkań. Póki co mamy pomysł zobaczyć miejsce na Błoniach na parkingu, z którego wyruszamy co roku na motoserce, następnie pod fontanną/pomnikiem JPII, bądż inne miejsce w prostokącie Błoni.

Wszystkich uprasza się o przywiezienie na najbliższy spot własnych pomysłów miejscówek - jak napisałem wcześniej - aby je przejrzeć i zobaczyć jak to wygląda na żywo, czy się mieścimy, czy jest fajnie itp.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak napisał ArtCho, Zadaniem domowym dla wszystkich jest zastanowienie się do przyszłego czwartku na temat miejsc spotkań w okresie letnim i zimowym. Wszelkie propozycje mile widziane a nawet niezbędne.

Odnośnik do komentarza

No i było miło. Spotkanko przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, w szczęściu, zgodzie i miłości (do skuterów oczywiście). Tego nam trzeba było po ostatniej ostrzejszej wymianie zdań i poglądów. Ba ! Mało tego ! Nawet doszliśmy do porozumienia i to do tego stopnia, że ja z Markiem teraz jesteśmy za zmianą miejsca, a cała reszta wręcz odwrotnie ;) Tak więc skoro zdecydowana większość jest teraz za starym miejscem, to jesteśmy z Biletym przegłosowani. No trudno, szkoda, niech już zostanie ta Pleciuga, jakoś to przeżyję :)

Odnośnik do komentarza

Czytajac Wasza zacieta walke o zmiane miejsca czwartkowych spotkan, pomyslalem o swoim miejscu pracy.Dlaczego? Poniewaz gdybym byl blizej Was tego problemu by nie bylo. U mnie jest spokoj ,duzo miejsca dla dziesiatek skuterow,aut itp pojazdow,zdala od glownej drogi , i co najwazniejsze przy kazdym spotkaniu oferuje dziesiatki a moze nawet setki kurzych,swiezych jajek do spozycia w roznych wersjach jakie tylko byscie chcieli spozywac . Przekonaja sie Ci, ktorzy odwiedza mnie podczas tegorocznych wakacji i nie tylko. Moze tylko ze spaniem byl by problem jesli ktos jest przyzwyczajony do wygodnej kanapy - jesli nie to tez nie ma najmniejszego problemu - slomy jest u mnie pod dostatkiem :clapping:Jajka musicie sami zbierac bo One wychodza mi bokami.Sam ich nie zjem ,a kury nie maja wolnego :chef: Rozwazcie moja propozycje :tabletalk: i....... w nastepny czwartek wyjazd do mnie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za spotkanie i ciepłe przyjęcie na pierwszym moim spocie Burgmanii. Szkoda że nie mogłem być dłużej. Myślę że następnym razem będę miał więcej czasu i polatam z wami to tu, to tam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czytajac Wasza zacieta walke o zmiane miejsca czwartkowych spotkan, pomyslalem o swoim miejscu pracy.Dlaczego? Poniewaz gdybym byl blizej Was tego problemu by nie bylo. U mnie jest spokoj ,duzo miejsca dla dziesiatek skuterow,aut itp pojazdow,zdala od glownej drogi , i co najwazniejsze przy kazdym spotkaniu oferuje dziesiatki a moze nawet setki kurzych,swiezych jajek do spozycia w roznych wersjach jakie tylko byscie chcieli spozywac . Przekonaja sie Ci, ktorzy odwiedza mnie podczas tegorocznych wakacji i nie tylko. Moze tylko ze spaniem byl by problem jesli ktos jest przyzwyczajony do wygodnej kanapy - jesli nie to tez nie ma najmniejszego problemu - slomy jest u mnie pod dostatkiem :clapping:Jajka musicie sami zbierac bo One wychodza mi bokami.Sam ich nie zjem ,a kury nie maja wolnego :chef: Rozwazcie moja propozycje :tabletalk: i....... w nastepny czwartek wyjazd do mnie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Jeszcze co prawda miesiąc ale my juz spakowani na czwartkowego spota u ciebie. Czyli spodziewaj się nas w środę 10 czerwca i będziemy tydzień.

Odnośnik do komentarza

No i było miło. Spotkanko przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, w szczęściu, zgodzie i miłości (do skuterów oczywiście). Tego nam trzeba było po ostatniej ostrzejszej wymianie zdań i poglądów. Ba ! Mało tego ! Nawet doszliśmy do porozumienia i to do tego stopnia, że ja z Markiem teraz jesteśmy za zmianą miejsca, a cała reszta wręcz odwrotnie ;) Tak więc skoro zdecydowana większość jest teraz za starym miejscem, to jesteśmy z Biletym przegłosowani. No trudno, szkoda, niech już zostanie ta Pleciuga, jakoś to przeżyję :)

Muszę przyznać że potrafisz przewrócić kota do góry nogami !!! :blush:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i było miło. Spotkanko przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, w szczęściu, zgodzie i miłości (do skuterów oczywiście). Tego nam trzeba było po ostatniej ostrzejszej wymianie zdań i poglądów. Ba ! Mało tego ! Nawet doszliśmy do porozumienia i to do tego stopnia, że ja z Markiem teraz jesteśmy za zmianą miejsca, a cała reszta wręcz odwrotnie ;) Tak więc skoro zdecydowana większość jest teraz za starym miejscem, to jesteśmy z Biletym przegłosowani. No trudno, szkoda, niech już zostanie ta Pleciuga, jakoś to przeżyję :)

Maciek, tak się zestresował całym spotem i rozmowami, ze jak tylko wrócił, to chyba dla odstresowania otworzył piwko i po kilkunastu łykach, napój chmielowy uderzył mu do głowy i wszystko mu się pokręciło... ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze co prawda miesiąc ale my juz spakowani na czwartkowego spota u ciebie. Czyli spodziewaj się nas w środę 10 czerwca i będziemy tydzień.

Ten dzien wielkim kolem jest zakreslony w moim kalendarzu. "Dziewczyny" w ilosci 400 szt. czekaja( ilosc moze ulec zmianie) kwiaty jeszcze rosna a muzyka nastanie jak zobacze Wasze maszyny i Was. Jeszcze tylko gniazdko do spania dla Ciebie i Zosi no i dla pozostalych. I rozwieszony transparent HERZLICH WILLKOMMEN in ILLINGEN .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z powodu braku Prezesa nic nie zrobiliśmy. Czyli spotykamy się póki co pod Pleciugą.

A miało być tak pięknie... :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...