Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Halo halo!


kowalik

Rekomendowane odpowiedzi

tak to moja Pomarańcza :smile1: zapisał bym się do tej grupy dolnośląskiej, ale nie wiem ilu liczy sobie członków i kto jest bo od mojego wpisu to 2 :D

ps. no i może byśmy się zgadali na następny wyjazd może na Burgmanie ? - ja w tym roku mam jeszcze w planach na pewno woodstock :)

Odnośnik do komentarza

Panoramix kojarzy mi się z energetycznym napojem,który mogliśmy spożywać na tegorocznej Burgmanii(nawet zadałem ci pytanie o kolor,a ty coś tam .........i pojechałeś.

A że zaspałeś i nie pucowałeś się wcześniej to teraz musisz nadrabiać zaległości i pytać czy żyjemy(mieliśmy wolne miejsce w domku nr.6,ale dołączył kolega z Mazur)

Odpowiadam!-żyjemy i mamy się dobrze.

Co do zapisów to takowych nie ma(jesteś zDOLNOŚLĄZAKIEM z pierwszym wpisem) a jak chcesz się integrować to czytaj,pytaj na forum i pewnie się spotkamy gdzieś.

Odnośnik do komentarza

co do pytania to wielu pytało i wiele razy odpowiadałem, może nie kojarzę ciebie, może coś mi umknęło z góry przepraszam jeśli kogoś obraziłem, fakt zaspałem w tym roku, bo już rok temu się wybierałem na zlot Maxi skuterów no niestety jak to w życiu bywa nie pojechałem. Sorki że pytałem czy ktoś żyje, ale po ilościach wpisów i datach ich to mogło mnie zmylić, cieszy mnie jednak że jest inaczej :clapping: postaram się nadrobić zaległości, ale stawia pierwsze kroki tutaj, dopiero na zlocie uświadomiłem sobie, że jest w ogóle jakiś podział na regiony :) pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Cicho trochę bo nam nasz Kakaowiec zachorzał i wyjazdów nie organizuje. Część z nas jest na misjach szpiegowskich w różnych częściach kraju, świata i... niestety zaświata. Ale gdzieś Ty miał głowę na zlocie to nie wiem, bo zagadywany byłeś chyba przez każdego z nas, a nie pamiętasz :).

Komunikacja odbywa się generalnie poza forum, bo tak jest szybciej, sprawniej i przyjemniej, a podział na regiony to wynika raczej ze skupisk ludzkich niż z samych regionów i o ile wiem nie prowadzimy walk plemiennych... chyba nie prowadzimy. Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę.

Zapisów nie ma, ale wpisowe mile widziane :)

Odnośnik do komentarza

pracuję w hurtowni elektrycznej, więc materiałów mam pod nosem ;) instalację sam robiłem z tego co wiem są to zwykłe ledy jednej barwy w silikonowej otulinie (nie RGB wielokolorowe - droższe) Pomarańczowej, ale również dostępne są kolory: niebieski, czerwony, zielony, biały-zimny i biały ciepły - u mnie to koszt 14 zł. za metr mi na tą instalację wystarczyło 1,5 m , dodatkowo dokupiłem sterownik na pilota on/off to koszt 45,- zł. trochę zabawy żeby dobrze umocować i gotowe :) - może i rozmawiałem z wami, ale nikt nie raczył powiedzieć że jest z dolnośląskiego (a każdego nie będę pytał) niby podziału nie ma, ale widziałem, że niektórzy nosili koszulki z emblematem burgmani i regionu w różnych kolorach np : czerwone, niebieskie itp., może dla was to są rzeczy oczywiste ale osoba tak jak ja która patrzy z zewnątrz morze to inaczej zrozumieć, trochę zrozumienia ;) co do wpisowego nie ma problemu tylko musimy się spotkać :wink32:

Odnośnik do komentarza

Hello, widzę, że nowy narybek się pojawił :) Wygląda na to, że w przyszłym roku będzie więcej chętnych na moto-biwaki!

Papcioch pewnie miał pomarańczową czapeczkę z logiem dolnośląskim ;)

A tymczasem, skoro zostałem wywołany do tablicy, to propobuję taki oto wspólny wyjazd:

http://www.gitaraipiorem.pl

17-18 lipca 2015

Dolnyśląsk, miejscowość Borowice, koszty minimalne, możliwość spania w pensjonacie ośrodka Hottur lub namiotowo (sanitariaty w ośrodku).

Trasa do dogadania (propozycje mile widziane).

Na miejscu atrakcje w postaci wycieczki pieszej na jedyny dostępny do kąpieli wodospad z możliwością skakania z ponad 6 metrów wprost do wody.

Ewentualnie trasa skuterem po górkach w okolicy

Atrakcje wieczorne muzyczne, koncerty znanych gwiazd muzyki, nieco mniej popularnej, ale jakościowo lepszej.

W związku z tym, że w tym roku pauzuję w jeździe skuterem, to będę jechał autem, mogę jakieś graty przetransportować, po wcześniejszym przekazaniu fantów.

Byłem tam w zeszłym roku i naprawdę bawiłem się bardzo dobrze:

Fotki tu

Zapraszam!

Przykładowe trasy skuterowe:

Widokowy dojazd: https://goo.gl/maps/ObWkW

Dojazd/powrót szybki: https://goo.gl/maps/q6VEF

Pętelka po okolicy: https://goo.gl/maps/cF1e7

Odnośnik do komentarza

hej, dobry temat na wyjazd tym bardziej, że blisko - ja pomyślę muszę planować tak tydzień przed, chociaż mam w tym terminie wolne, z kolei na ten tydzień szykuje się zlot na Srebrnej Górze :

https://www.facebook.com/events/350419085117716/

jak pogoda dopisze po południu w piątek wyjazd - ktoś chętny - fajne widoki (byłem tylko nie na zlocie)

no i oczywiście może ktoś chętny na Woodstock - ja jestem (o ile nic nie wypadnie) co rok, na razie się udawało :)

https://www.facebook.com/PrzystanekWoodstock?fref=ts

ps. i tak z innej beczki szukam kufry, boczne małe ze stelażem może ktoś coś podpowie w tym temacie (givi kufry) a stelaż ?

Odnośnik do komentarza

Moża i ja w sobotę po południu wybiorę się na Srebrną Górę. Chociaż wystawiłem X-max'a na sprzedaż i wstępnie umówiłem się na niedzielę na sprzedaż... :msn-cry:

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie,

a może jakiś spot we Wrocławiu zorganizować i się poznać?

Proponuję niedzielę 05.07.2015, godz. 18:00 - miejsce: park handlowy Bielany, koło Starbucksa - https://www.google.pl/maps/@51.0466418,16.957332,18z?hl=pl - miejsce można ewentualnie zmienić

Zbieramy się jak co najmniej 5 osób się zdeklaruje.

Czekam na zgłoszenia i liczę na obecność.

Odnośnik do komentarza

Witam.Czy jest ktoś chętny na wyjazd nad morze wycieczka objazdowa po polskim wybrzeżu nocleg pod namiotem wyjazd w poniedziałek 20 lipca powrót w piątek wyjazd z wrocławia .Na razie jest nas dwóch jedziemy na suzuki burgman 125 i aprilia sportcity 200.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki!!! Tez chciałbym sie z integrowac. Nawinałem juz 9 tys km w tym sezonie i ciagle latam sam. Andreja i Robiego po trosze juz znam.

Chetnie bym smignał gdzies razem. Myslalem ostatnio o Pradze. Tylko ze teraz mam 3 tygodnie urlopu z dzieciakami a na dodatek padły mi

chyba łożyska w skrzyni wiec wydatki i wydatki, Tak czy siak melduje sie :)

Odnośnik do komentarza

no hej ja wstępnie szykuje się na Woodstock, więc może się zgadamy chcę jechać na piątek (31-07-2015) wieczór ktoś chętny :question:

Odnośnik do komentarza

Panoramix ja odpadam bo dokladnie tego dnia mam wyjazd do chorwacji. Chetnie bym sie jednak spotkal ktoregos dnia. Zwlaszcz ze mieszkamy od siebie

jakies max 60 km. Mamy skuty w tym samym wieku wiec chetnie bym sie spotkał i pogadał co je boli. Ja mam skrzynie rozkrecenia....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...