Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Halo halo!


kowalik

Rekomendowane odpowiedzi

Paru jest, bliżej sezonu coś zorganizujemy :) Tymczasem przejrzyj historię postów z naszych wyjazdów :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich dolnoślązaków,

Jako początkujący burgmaniak chętnię dołączę do jakiegoś wyjazdu.

--

BTW

czy na podforum "dolnośląskie" jest tylko 1 post czy ja czegoś nie widzę?

Odnośnik do komentarza

A nadążysz ćwiartką za nami ? :)

p.s.

Chyba że masz tego Holseta z obrazka :)))

chciałbym go mieć :-)

to nawet nie ćwiartka a ósemka... musiałbym spróbować pojechać jakiś odcinek w "większym" gronie.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś ma jakieś plany wypadowe na najbliższy weeekend? Ja bym chętnie rozruszał kości i skuter. Dzisiaj załóżyłem nową szybke Pugi i wymieniłem rolki w wariatorze - więc trzeba dotrzeć. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Może i ja bym do was podbił, co prawda jestem z wielkopolski ale do was mam bliżej do Wrocka niecałe 80km.

Odnośnik do komentarza

Może w kwietniu ktoś się wybiera ...http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/1859-Rozpoczecie-Sezonu-Motocyklowego-Ii-Pielgrzymka-Motocyklistow-Dolnego-slaska-Do-Wambierzyckiej-Krolowej-Rodzin-I-Patronki-Ziemi-Klodzkiej..html ?

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem niesamowity wysyp maxi w tym roku na wrocławskich ulicach, a czuję się jak dziewica z Wąchocka.

Dlaczego w Wąchocku nie odbył się marsz dziewic?

Bo jedna zachorowała, a druga powiedziała, że sama nie pójdzie... (i wcale nie piję tu do Smarcia... wcale a wcale) (ani trochę).

Pozdrawiam zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza

Papcioch

Kilka się jeszcze uchowało :)

A tak na serio czekam na łykiend co by w koncu spokojnie z garażu wyjechać ( techniczne problemy z podjazdem ) - Silver uziemiony że tak powiem.

Jak tylko będę poprawnie mobilny ( nie na 4oo ) to na pewno do szacownego grona ( 2oo ) się odezwę i podjadę

Odnośnik do komentarza

Szaary, to już jest ten łykend? Czy jeszcze rozpracowujesz podjazd? Bo Koci Rajd czeka i musisz się załapać z ekipą jadącą w słońcu. Tak jak to było w zeszłym roku - jechaliśmy i się zastanawialiśmy dlaczego wszyscy są przemoczeni :).

Odnośnik do komentarza

Powiedz mi Robercie, co Ty tam tak mocno rozkręcasz? Bo może ja też będę zainteresowany rozkręcaniem :). Póki co oddałem właśnie lodówkę na Żegiestowską do kastracji, bo nawet stojąc na czerwonym potrafiła jechać trzydziestką :). Mam nadzieję, że mi ją oddadzą na weekend przejrzaną, wydmuchaną, naolejoną i wyfiltrzoną bym mógł zadać szyku w Sobótce na rynku jak jeszcze ją umyją i nawoskują przy okazji.

A wracając do pytania, to interesuje mnie zerknięcie w wariator i sprzęgło o ile nie zdążę tego jutro zobaczyć w serwisie - grzebiesz tak głęboko?

Odnośnik do komentarza

Jechała "30" bo narwista jest :)

w tamtym roku zaglądałem do wario i zmieniałem rolki,

A teraz wymieniałem gumeczki w lagach, i na wszelki wypadek wysłałem do kolesia na sprawdzenie ich prostości :)

dlatego chyba raczej nie zdąży odesłać do soboty.

Odnośnik do komentarza

Papcioch

Właśnie wczoraj zasypali kostkę miałem - więc wreszcie mnie odblokowali. Plan na tę chwilę to doczyścić bo zasyfili mi garaż, podładować aku i na jakąś krótką przejażdzkę.

Pozdro

P.S. Dam znać co i gdzie to może się gdzieś spotkamy.

Odnośnik do komentarza

Lodówka po kastracji śmiga aż miło. Przestała czoperować i znów cichaczem pod dom podjeżdżam. Na czerwonym stoi i się pierwsza nie wyrywa i chyba spalanie się obniżyło, ale to jeszcze do sprawdzenia.

Kastracja polegała na wymianie rolek z oryginalnych na oryginalne-nowe i jak na mój gust te stare nie okazują oznak zużycia. Jakieś cuda, albo zasługa nowego serwisanta co go zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

A Dolny Śląsk żyje?

Ktoś tu się jakoś organizuje?

no właśnie po wpisach to widzę, że umarło w dolnośląskim :| hello :Jumpy: żyje ktoś? :helpsmilie:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...