Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czyj to burgerking?


Gość Cobesh

Rekomendowane odpowiedzi

Mój AN stoi nawet bez alarmu... ale ma najlepsze niewidoczne zabezpieczenie na ?wiecie... polisa AC...

A czy w polisie AC nie ma napisane nic o 2 dodatkowych zabezpieczeniach poza tym co jest seryjnie w skuterku?

Nie, nie ma nic napisane o innych zabezpieczeniach niż te fabryczne. Agent też musi napisać jakie zabezpieczenia ma pojazd W CHWILI UBEZPIECZENIA... Mówię Wam... najlepsze zabezpieczenie to AC... nie ma kluczy, kodów, haseł itd...

Odnośnik do komentarza
Mój AN stoi nawet bez alarmu... ale ma najlepsze niewidoczne zabezpieczenie na ?wiecie... polisa AC...

A czy w polisie AC nie ma napisane nic o 2 dodatkowych zabezpieczeniach poza tym co jest seryjnie w skuterku?

Nie, nie ma nic napisane o innych zabezpieczeniach niż te fabryczne. Agent też musi napisać jakie zabezpieczenia ma pojazd W CHWILI UBEZPIECZENIA... Mówię Wam... najlepsze zabezpieczenie to AC... nie ma kluczy, kodów, haseł itd...

faktycznie.... pielegnujesz burgera przez kilka lat, chuchasz, dmuchasz, cos mu dokupisz, normalnie igla..... i pewnego brzydkiego dnia ktos ci..... podpierdziela twoja "lepsza polowke".... (odpukac)

i dostajesz kase z AC..... w kwocie o wiele nizszej, niz rzeczywiscie twoj pojazd byl wart przez dbanie o niego....

Odnośnik do komentarza
faktycznie.... pielegnujesz burgera przez kilka lat, chuchasz, dmuchasz, cos mu dokupisz, normalnie igla..... i pewnego brzydkiego dnia ktos ci..... podpierdziela twoja "lepsza polowke".... (odpukac)

i dostajesz kase z AC..... w kwocie o wiele nizszej, niz rzeczywiscie twoj pojazd byl wart przez dbanie o niego....

O ile wogóle ... :blink: Każdy kto próbował kiedy? odzyskać odszkodowanie z OC lub AC doskonale wie ile trzeba włożyć w to czasu i nerwów bo firmy baardzo żadko kwapi? się wypłacić cało?ć lub wogóle cokolwiek ... wiem bo gdzyby nie to że mam znajomego wysoko ustawionego w s?dzie do dzi? zobaczyłbym kasę ale jak ?winia księzyc :blink:

Odnośnik do komentarza

sam to ostatnio przerabialem, szkoda z OC 16.06 skuter odebralem z ASO 06.09 ale to jeszcze nie koniec w poniedzialek dostarczylem faktury do kochanej warty nad prawie 4000 pln a oni teraz beda to analizowac i jeszcze chca abym przyjechal skuterem aby stwierdzili czy napewno go naprawilem ... OOO!! ZGROZO!! Jak powiedzialem im, ze moj stan zdrowia nie pozwala na przyjechanie do nich na skuterze to mi powiadziano abym napisal podanie o ogledziny w miejscu zamieszkania, bo oni nie sa od tego aby jezdzic po garazach i ogladac motocykle !! i ze zawsze mozna wziasc lawete :blink:

przez prawie 2 miesiace pan rzeczoznawca staral mi sie udowodnic ze skuter mozna naprawic za 1500 pln, gdzie wycena z ASO mialem ponad 4000 pln. Tlumaczyl, ze mozna pokleic plastiki, polakierowac, ze sa zamienniki, ze w dobie internetu mozna zapisac sie do jakiegos klubu i napewno pomoze ktos mi go naprawic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takie slowa uslyszalem od pracownika Warty na ul. przasnyskiej w Wawie .... !@$%&*^*( w jakim my zyjemy kraju ??

Odnośnik do komentarza

Co do zabezpieczeń, to faktycznie to tylko gadżety, ale moja impulsuj?ca na niebiesko dioda imobilisera odstrasza każdego ;)))

a tak na poważnie, to sam zostawiam skuter w wawie bez zabezpieczeń tylko z zblokowan? kierownic? i imobiliserem ..nawet w podziemnych parkingach centr handlowych o czasem bardzo póĽnych godzinach i jako? nikt się nie połaszczył ;)

swego czasu posiadałem PEUGEOTA FE50 ..był ubezpieczony i baaardzo chciałem żeby go kto? ukradł.. -za dnia zaparkowałem nim w bluecity (na ?rodku między samochodami) ..i jak wróciłem po niego o 02:00 po pracy, to stał sam na ?rodku.. :blink:(( ..szkoda, że nikt go nie wzi?ł :((( ;))))

:blink:

Odnośnik do komentarza

sadze, ze skuterow bardziej markowych niekt nie buchnie, bo malo kto nimi jezdzi.... obecnie chinszczyzna sei szerzy..... i bedzie potrzeba czesci na chinszczyzne niz np na Trekkera.... maszynki podobne do mojej widzialem w Lodzi moze z 3-4 razy.....

ja naszczescie nie mialem problemow z odszkodowaniem..... zlozylem rachunki i po zabawie... !yeah

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...