Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czyj to burgerking?


Gość Cobesh

Rekomendowane odpowiedzi

Stoi pod serwisem NIKONA w Warszawie?

http://img221.imageshack.us/img221/9486/1409061142bz2.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/9968/1409061143fg9.jpg

http://img80.imageshack.us/img80/5499/1409061144qp7.jpg

Burgmania jest wszędzie <_<

Zdjęcia zmienione na linki. Cobesh.... na przyszło?ć proszę nie wrzucać fotek na forum większych niż 700 pix szeroko?ci!

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza

Brudas straszny <_<

Co? mi znajomo wygl?da ta sztuka ...

p.s

Zapraszam do Suwałk, mój często stoi w centrum miasta zabezpieczony tylko alarmem - wyjechałe? okrutnie z ta lawet?.

Odnośnik do komentarza
Brudas straszny <_<

Co? mi znajomo wygl?da ta sztuka ...

p.s

Zapraszam do Suwałk, mój często stoi w centrum miasta zabezpieczony tylko alarmem - wyjechałe? okrutnie z ta lawet?.

Tak prawda.

Podczas wakacji w Hispanii, widiałem jak w Maladze kradni? jedno?lady, podjeżdza dostawczakiem, pakuje na pake i tyle go widzieli, dlatego uważam że zykła linka boa i skuter przypięty do jakiego? stałego elementu krajobrazu utrudnia kradzież.

Odnośnik do komentarza
Brudas straszny whist

Sczerze mowiac nie widze, zeby on byl az tak strzasznie brudny <_<

Moze ktos uzywa skutera tylko do dojazdu do pracy itp. i nie ma czasu na to, zeby latac caly czas w okol niego ze szmatka, myc go, pastowac itd :o

Nie zrozumcie mnie zle, ale skuter to jak kazdy inny pojazd srodek transportu i tylko od wlasciciela zalezy w jakim stanie on bedzie i wydaje mi sie, ze nie ma co tak od razu najezdzac na wlasciciela... i jego maszyne :o

Sorry za Ot.

Pozdrawiam

asmo :o

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Brudny Shrekowy An 650 whist

Na myjnie z nim ! <_<

Odnośnik do komentarza
Brudny Shrekowy An 650  whist

Na myjnie z nim !   <_<

Mariusz on wcale nie jest brudny , on ma po prostu taki "kolor" brudny :o

Tak to taki specjalny lakier że wygl?da na brudny :o a tak na poważnie to widać na nim zaschnięte krople wody.

Odnośnik do komentarza

Cobesh , samochód myję rzadziej, ale skuterem nie wyjeżdżam jak nie jest czysty , nawet przy super pogodzie jest przecierany na koniec dnia lub następnego przed wyjazdem , jazda takim czy?ciutkim mnie strasznie rajcuje .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Te krople to poprostu slady po deszczu z Pinska. whist Co do mycia, ja tez lubie jezdzic czystym, ale niestety nie mam na to czasu, zeby codziennie pucowac kazde zabrudzenie. Dla mnie od kilku kropel wazniejszy jest idealny stan techniczny. Takie pucowanie od srodka tego czego nie widac. A czyszczenie jak juz przyjdzie na to pora zajmuje mi caly dzien, bo jak juz cos robic to robic mega dokladnie. :P Po deszczu oczywiscie kercher idzie w ruch zeby splukac syf ale pare kropel zaschnietych nie powoduje u mnie paniki. Skuter to nie tylko dla mnie pasja ale i pojazd do jazdy codziennej.

Odnośnik do komentarza
Brudas straszny

Brudas?

To porz?dny ekologiczny i naturalny brud białoruski i ciuteczka polskiego. Do wczoraj woziłem taki sam. Aż żal było go zmywać whist

Odnośnik do komentarza

Artix ,jak kupiłem Helixa od Niemca to wymieniłem opony , klocki, płyny, olej , filtr powietrza , paliwa i przeszedł szczegółowy przegl?dzik w warsztacie motocyklowym oraz polakierowałem wszystkie plastiki nielakierowane ł?cznie z kufrem w kolorze bordo metalik a dodatki w srebrnym metaliku/ jak widać w avatarze/ żebym mógł bardzo małym nakładem sił doprowadzać go codziennie do stanu , który by mnie rajcował. Tak więc , tak? sam? wagę przykładam do stanu technicznego jak i optycznego , chociaż nie dopuszczam my?li, żeby kto? z dużych chłopców i dziewczynek nie dbał o swoje zabaweczki. whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dbanie o stronę techniczn? nie wyklucza dbania o estetykę i higienę naszych wozidełek. Powiem więcej... najczę?ciej jedno z drugim idzie w parze.

Ten kto mnie zna wie, że na pkt czysto?ci moich skuterów mam zajobca i jest to nieuleczalne. Jak wracam po deszczu do garażu i wiem, że na noc zostawiłem skuter cały usyfiony to mam traume i nie ci?gle o tym my?le whist .

Oczywi?cie nie twierdze, że jestem normalny ale po prostu tak mam i tyle.

Odnośnik do komentarza

A nie wiem czy wiecie ale szwedzcy naukowcy z królewskiego Instytutu Technologi w Sztokholmie odkryli paradoksaln? zasadę, że minimalnie szorstka powieżchnia ma lepsze wła?ciwo?ci areodynamiczne niż zupełnie gładka, zatem takie zaschnięte krople wody mog? wplyn?ć na ekonomie whist (Focus EKSTRA Jesień 2006 Encyklopedia Osobliwo?ci 2)

A może tu wła?nie chodzi o t? cał? areodynamike? Nikt z was nie pomy?lał o tym :P

Odnośnik do komentarza
Chodziło mi o to że nie był niczym zabezpieczony, nawet disclokiem, wiadomo okazja czyni złodzieja.

BTW. Fajny stelaż pod kufer.

Mój AN stoi nawet bez alarmu... ale ma najlepsze niewidoczne zabezpieczenie na ?wiecie... polisa AC...

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
Chodziło mi o to że nie był niczym zabezpieczony, nawet disclokiem, wiadomo okazja czyni złodzieja.

BTW. Fajny stelaż pod kufer.

Mój AN stoi nawet bez alarmu... ale ma najlepsze niewidoczne zabezpieczenie na ?wiecie... polisa AC...

whist niieee no co ty łańcuch i do latarni

hahaha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...