Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sympatyk - pewne nieścisłości


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

członek Klubu na prawach użytkownika........

Członek Klubu z pewnymi ograniczeniami.

Przecież o tym wszystkim rozmawialiśmy we właściwym czasie i we właściwym miejscu.

Regulamin był czytany, omawiany i został zaakceptowany.

Odnośnik do komentarza

Dalej nie otrzymałem jasnej odpowiedzi, ale żeby już nie bić piany zacytuję regulamin:

6.1. Sympatyk Klubu ma prawo:

c) korzystania z forum na prawach użytkownika, o przyznaniu i cofnięciu możliwości czytania postów w dziale Klubowym decydują władze Klubu.

Zwracam się z prośbą do Władz Klubu o przyznanie mi możliwości czytania postów w dziale Klubowym. W przypadku odmownej decyzji proszę o jej uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza

Czaro, jak już dużo wcześniej napisałem...

(...) dostęp do działu klubowego mają Klubowicze bez ograniczeń lub Sympatycy potrzebujący tego dostępu ze względu na wykonywaną funkcję. (...)

To uzasadnienie znajduje się w moim dzisiejszym poście z godziny 11:23 i nie pojmuję, co w nim mogło być do tej pory niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z całym szacunkiem do Sympatyków (z różnych powodów),zauważyłem że zanim zostali przeniesieni do innej grupy to wcześniej już mało odwiedzali Forum i coraz mniej ich było widać gdziekolwiek.Bycie Klubowiczem i możność decydowania o tym co się w nim dzieje to jest wyróżnienie a nie obowiązek.Nikt nikogo do Klubu na siłę nie ciągnie,i jeśli ktoś uznał że nie ma czasu zajmować się sprawami Klubu to po co mu czytać co się w nim dzieje?Tak jak napisałem w innym wątku,powinni mieć innego koloru znaczki pod nickiem co by ich wyróżniało od normalnego użytkownika i tyle.Pozdrawiam wszystkich Sympatyków

Odnośnik do komentarza

Nikt nikogo do Klubu na siłę nie ciągnie,i jeśli ktoś uznał że nie ma czasu zajmować się sprawami Klubu to po co mu czytać co się w nim dzieje?

Chyba Krzysiu czegoś nie rozumiesz....Poprosiłem o status Sympatyka bo nie mam czasu na organizację imprez w regionie, wyjazdów krajoznawczych itd oraz bycie opiekunem regionu. Wydaje mi się, że bycie Klubowiczem to nie tylko pierdzenie w stołek i nic nierobienie.Niektórym jest z tym bardzo dobrze, weszli do Klubu i już, nic od siebie przez cały czas.Zero jakiejkolwiek inwencji,zaangażowania, cicho siedzą i nic nie robią. Ja tak nie umiem.....

Po co mam przyjechać na Kongres, jak nie wiem co się dzieje w Klubie? Piwko mogę wypić na Burgmanii. Skoro Sympatyk ma mieć tylko znaczek i nic więcej to chyba lepiej być użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z całym szacunkiem do Sympatyków (z różnych powodów),zauważyłem że zanim zostali przeniesieni do innej grupy to wcześniej już mało odwiedzali Forum i coraz mniej ich było widać gdziekolwiek.Bycie Klubowiczem i możność decydowania o tym co się w nim dzieje to jest wyróżnienie a nie obowiązek.Nikt nikogo do Klubu na siłę nie ciągnie,i jeśli ktoś uznał że nie ma czasu zajmować się sprawami Klubu to po co mu czytać co się w nim dzieje?Tak jak napisałem w innym wątku,powinni mieć innego koloru znaczki pod nickiem co by ich wyróżniało od normalnego użytkownika i tyle.Pozdrawiam wszystkich Sympatyków

Krzysiek ale proponowałem żeby nie bić piany na forum przeczytaj ze zrozumieniem cały wątek i napisz swoją opinię w odpowiednim miejscu, albo nie pij więcej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chyba Krzysiu czegoś nie rozumiesz....Poprosiłem o status Sympatyka bo nie mam czasu na organizację imprez w regionie, wyjazdów krajoznawczych itd oraz bycie opiekunem regionu. Wydaje mi się, że bycie Klubowiczem to nie tylko pierdzenie w stołek i nic nierobienie.Niektórym jest z tym bardzo dobrze, weszli do Klubu i już, nic od siebie przez cały czas.Zero jakiejkolwiek inwencji,zaangażowania, cicho siedzą i nic nie robią. Ja tak nie umiem.....

Po co mam przyjechać na Kongres, jak nie wiem co się dzieje w Klubie? Piwko mogę wypić na Burgmanii. Skoro Sympatyk ma mieć tylko znaczek i nic więcej to chyba lepiej być użytkownikiem.

Czarku,do obowiązku Klubowicza nie należy organizowanie imprez.Przeczytaj regulamin proszę.Klubowicz nawet nie musi być na Kongresie (chyba że się mylę)Zapis jest albo Kongres albo Burgmania,przynajmniej tak to było ustalone.A ponadto Forum jest wirtualne i takiej też działalności wymaga od Klubowiczów.Nie musisz być wszędzie i ze wszystkimi,na tym polega sztuka wyboru.

Krzysiek ale proponowałem żeby nie bić piany na forum przeczytaj ze zrozumieniem cały wątek i napisz swoją opinię w odpowiednim miejscu, albo nie pij więcej.

Marku,piszę w tym wątku bo tu mogą pisać i czytać Sympatycy.gwarantuję Ci że nie jestem pijany,nie mam żadnych zwidów

Odnośnik do komentarza

Z tym obowiązkiem to bym polemizował (żartuję)....Burgmania lub Kongres i min 3 spotkania Klubowe......Wiadomo jak jest. Myślę, że Marek ma rację, nie bijmy piany a ja czekam na decyzję Władz Klubu w mojej sprawie.

Możecie w odpowiednim miejscu przedyskutować jeszcze czy status Sympatyk ma jakikolwiek sens. Nic lepszego od użytkownika forum a niby członek Klubu. Różni się jedynie napisem nad liczba postów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dalej nie otrzymałem jasnej odpowiedzi, ale żeby już nie bić piany zacytuję regulamin:

6.1. Sympatyk Klubu ma prawo:

c) korzystania z forum na prawach użytkownika, o przyznaniu i cofnięciu możliwości czytania postów w dziale Klubowym decydują władze Klubu.

Zwracam się z prośbą do Władz Klubu o przyznanie mi możliwości czytania postów w dziale Klubowym. W przypadku odmownej decyzji proszę o jej uzasadnienie.

ooooooooo, to ja też poproszę o taki dostęp. :-)

Podanie do którego Admina?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dla mnie pojęcie " Sympatyk" to ktoś kto był klubowiczem a obecnie nie spełnia jednego lub kilku punktów regulaminu. Dalej jednak sympatyzuje z naszym klubem. Przesiadka ze skutera na moto jest równoznaczna z "przesiadką" z Klubowicza na Sympatyka, a co za tym idzie pewnymi ograniczeniami.

Czaro, wracaj do nas, bo przecież Ty jesteś wzorem spełnienia wszystkich punktów regulaminu. :)

Odnośnik do komentarza

Grzesiu, wiem że spełniam warunki bycia Klubowiczem, ale z brak czasu nie pozwala mi na aktywny udział w imprezach,wyjazdach itd.

Na Burgmanii jestem co roku, na Kongresie byłem 3 lata z rzędu, w regionie było trochę imprez, w których uczestniczyłem i organizowałem.Teraz niestety nie mam na to czasu i zdrowie już nie to.

Nie obrażam się na nikogo,nie strzelam focha, dalej wszystkich lubię, nie jestem pieniaczem, ale nie chcę też być wirtualnym Klubowiczem, który nic nie robi.

A moje pytania dotyczą furtki, która jest w regulaminie. Dlatego proszę o wyrażenie zgody i możliwość czytania działu Klubowego.

Pewnie zaraz pojawią się zdania, że sam na to się zgodziłem i wiedziałem o konsekwencjach. Sądziłem, że skoro regulamin daje taką możliwość, to nie ma sprawy i będę mieć podpięte Klubowe wyłącznie do czytania.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziwną metodę wybrałeś. Pozbyłeś się przysługujących ci uprawnień, czemu nie jeden się dziwił, a teraz chcesz w drodze negocjacji odzyskać „przywileje”.

Nie ma problemu abyś czytał Klubowe - wyraź chęć bycia Klubowiczem a „dostęp” powróci automatycznie. Te dwie rzeczy są ze sobą ściśle powiązane i są naturalne. Po co szukać furtek i zawiłych konstrukcji bazujących na wyjątkach (Sympatyk z dostępem a la Klubowicz), gdy czeka rozwiązanie proste i natychmiastowe.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po rozmowie z Grzesiem, wszystko już wiem. Temat proszę zamknąć.

Chyba zasłużyliśmy na kilka zdań więcej.

Odnośnik do komentarza

Grzesiek wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości na temat zapisów w regulaminie.Tyle w temacie.Proszę zamknąć.

Czarek na Twoją prośbę zamykam. Lucjan

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...