Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY


CZARO

Rekomendowane odpowiedzi

U nas nie ma śniegu, wiosna,proponowałem makiemu,że go zabiorę do białego, to on powiedział, że burka odbierze w drodze do Ryni :-)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    17

  • CZARO

    17

  • MAKI

    13

  • ARTURRO 73

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Coo !!

Jak jeszcze ze dwa dni będzie pow,+5 to Strzałą Północy przyjadę do białego po Burka .

Coraz Bardziej mnie nosi do jazdy w nowym sezonie . :msn-cry::confused1:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za tydzień jak na złość może być -2 i 20 cm. śniegu .

Żart oczywiście .

Poczekam .

Odnośnik do komentarza

Jaro na początek przemilczę napisy na kufrze :P;) , a tak ze zdjęć to powiem ci że bardzo ładny stan,jeśli chodzi o dodatki to bardzo ładne i przemyślane /praktyczne . będziesz zadowolony jeśli tylko przyzwyczaisz się do wachlowania biegami :) . wygląda ,,grubo'' choć wiesz: grzane manetki,oliwiarka,przedłużka błotnika,mocowanie navi i będzie prawie full wypass a tak poważnie to coś mi się zdaje że tam brakuje najważniejszego DESKI REJESTRACYJNEJ !!! :) bardzo ładny motocykl naprawdę super.

Odnośnik do komentarza

Przedłużka błotnika zamówiona we wtorek myślałem, że szybko dojdzie i dzisiaj ją założę, niestety,jak do tej pory cisza...

Odnośnik do komentarza

Jaro zapomniałem dodać-dość ważne jak będziesz stawiał poza asfaltem (trawa,piach itd.....) poszerzenie stopki bocznej .

Odnośnik do komentarza

Uczepiliście się kolegi Jara , że ma fajną ,nową zabawkę . On nie zdążył jeszcze się nią nacieszyć ,bo nie miał kiedy.

Zima za oknem,post za uszami,do pierwszego pokazu na odpuście daleko-trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za tydzień jak na złość może być -2 i 20 cm. śniegu .

Żart oczywiście .

Poczekam .

Ja pierdziu !! Jak bym wykrakał ! :msn-cry:

Za oknem biało , w nocy temp. spada do - 2 st.

No i coo !! ? Na lawecie ? wracać ? :pimp:

Nieee !! Chyba spałem dziś od ściany !! :boxed:

Odnośnik do komentarza

Maki w ciągu dnia śmiało możesz wracać, jest między +2/4 więc te 99km dasz radę spokojnie doturlać się do domu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie jest tak żle .

Kret powiedział (ten pogodynek ) , że od następnego tygodnia w naszym regionie ma być do 12 st na + .

Na razie dopadła mnie lekka grypa . Myślę że do wtorku damy radę stanąć na nogi tfu... centralce .

Odnośnik do komentarza

Maki nie mów ze wszystkich zawstydzilem, ja juz zeszłej niedzieli poganialem troszkę mego burka po okolicy:) Romano nie dał się namówić bo go przy sobotniej porze ukochana na balet wyrwała i bał się ze wydmucha co %. Ja pojechałem w trase do Gdańska w sobotę i wróciłem nad ranem z zamiarem przespania całej niedzieli ale jak przebudzilem sie ok 15 i zobaczylem co sie za oknem dzieje to nie było sily by mnie w domu zatrzymać:) moje aku nawet po zimie nie naladowane solidnie wiec byla akcja reanimacja i strzał z przewodów i po dwóch obrotach silnika burek znowu zagrał:) może by coś na ten weekend ugrali? Moze jakaś kawka w gościnnym Ełcku jesli aura dopisze?? Ponadto panie kolego mam dług wdzięczności wobec ciebie wiec i "małe co nie co" do tego Ełcku tam przy najbliższej okazji ci dostarczę;)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jeśli byłby to przyszły weekend to ja bardzo chętnie spotkam się z wami na małe co nie co , gdyż w ten pracuję . Z tego co Szaman tam na górze krzyczał to pogoda ma być NICE :-)

P.s. Z tego co mi wiadomo to tego od Króla z Ełku też choróbsko dopadło

Odnośnik do komentarza

Właśnie dziś odebrałem swego Burka z serwisu w dalekiej Hajmówce u Mirka i jest super.Myśle,że maszyna jest w pełni przygotowana do planowanego wyjazdu.

Maki masz sprzęt po grubym serwisie -jedyny test to wyjazd na Bałkany.!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moze jakaś kawka w gościnnym Ełcku jesli aura dopisze?? Ponadto panie kolego mam dług wdzięczności wobec ciebie wiec i "małe co nie co" do tego Ełcku tam przy najbliższej okazji ci dostarczę ;)

Bez przesady ! wystarczy że pogodę przywieziesz .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...