Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LUTY


CZARO

Rekomendowane odpowiedzi

Czaro miałem tego nie pisać, ale ta Twoja nowa szyba w Twoim sprzęcie to bardzo brzydka... ;-), osłonę silnika dopiero dzisiaj wieczorem założyłem, dlatego zdjęcia garażowe :-), zastanawiam sie jak ten chlapacz na blotnik zamontować, na klej,czy jakieś małe śrubeczki...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    17

  • CZARO

    17

  • MAKI

    13

  • ARTURRO 73

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Czaro miałem tego nie pisać, ale ta Twoja nowa szyba w Twoim sprzęcie to bardzo brzydka... ;-), osłonę silnika dopiero dzisiaj wieczorem założyłem, dlatego zdjęcia garażowe :-), zastanawiam sie jak ten chlapacz na blotnik zamontować, na klej,czy jakieś małe śrubeczki...

moja szyba nie jest nowa ,dołożyłem ,,swój''deflektor i mam ciszę jak na B650 :P a po za tym moja tenera to ogólnie taki brzydal-transformers ,a v-strom w nowej budzie jest taki mocno ,,metroseksualny'' więc nie wypada go szpecić i powinien zostać jak najbliżej ,,fabryki'' (o tych nalepkach mówię poważnie, bez uszczypliwości, one mi się nie widzą,oczywiście sprzęt jest twój więc twój wybór ) ,a co do przedłużenia to masz parę opcji ,śrubki,klej ,nity .moim zdaniem malutkie śrubki lub nity załatwią sprawę na stałe. i wizualnie niczego nie zepsują można je potem maznąć czarną farbką.

Odnośnik do komentarza

Jaro, bardzo ładne nowe ubranko.Teraz możesz nie bać się o sprzęt w razie nerwowych sytuacji...

@Czaro, ta szyba faktycznie jest brzydka :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Eee tam na odpuście nie zauważą :shutup::laughing: .

A tak w ogóle to sentyment do B650 pozostał ? co? - Przynajmniej dla wysokiej szybki :down: .

Odnośnik do komentarza

Chlapacza nie będę na razie montował,nie wiem, czy będzie mi potrzebny,na allegro znalazlem za 57 zł... Pojeżdże zobaczę. Ps.a nalepki zostaną, nie będę musiał odpowiadać na pytania, a co to za marka... :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

jaroo te SUZUKI na kufrze to jak. ,,świni siodło,, tak pasuie . A może ty ten napis MAKIEMU z Burgmana co w twoim garażu stoi podprowadziłeś co ?

Tak na poważnie zdejmij - bez obawy nikt cię nie zapyta - czy to ROMET ??

Odnośnik do komentarza

@Czaro, ta szyba faktycznie jest brzydka :ninja:

już napisałem że nie szyba a deflektor,i on niema wyglądać ładnie, on ma DZIAŁAĆ . nie mylmy dwóch spraw naklejkowego tuningu z czymś co po zamontowaniu/założeniu faktycznie działa. Czaro jak byś jeździł od lutego czy marca do późnego października lub listopada systematycznie codziennie i robił przy tym duużo koła kilometrów to inaczej byś spojrzał na ten deflektorek :P .

Maki co do sentymentu do B650 to powiem ci tak najszczerzej jak mogę to sprzęt najwygodniejszy,najbardziej pakowny na jakim do dzisiaj jeździłem.i ekonomiczny choć ekonomia w porównaniu do v-stroma jest na tym samym poziomie lub ciut gorszym. ale wygoda,ochrona przed warunkami atmosferycznymi ,cisza w kasku to cud miód :) ..

Odnośnik do komentarza

Toć żartowałem, deflektor jest jak najbardziej ok, sam kształt Twojego moto akurat mi się nie podoba, z resztą jestem na niski na takie sprzęty a butów na 20cm koturnach raczej nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki co do sentymentu do B650 to powiem ci tak najszczerzej jak mogę to sprzęt najwygodniejszy,najbardziej pakowny na jakim do dzisiaj jeździłem.i ekonomiczny choć ekonomia w porównaniu do v-stroma jest na tym samym poziomie lub ciut gorszym. ale wygoda,ochrona przed warunkami atmosferycznymi ,cisza w kasku to cud miód :) ..

No i to chciałem usłyszeć - aż mi lżej na duszy :msn-wink: , że nie wszyscy o B650 tak źle myślą .

Odnośnik do komentarza

No i to chciałem usłyszeć - aż mi lżej na duszy :msn-wink: , że nie wszyscy o B650 tak źle myślą .

Witajcie , Maki czytam czytam hi hi hi :fireman2: .

Pozdrawiam serdecznie :fireman2: .

Odnośnik do komentarza

No i to chciałem usłyszeć - aż mi lżej na duszy :msn-wink: , że nie wszyscy o B650 tak źle myślą .

Maki żeby nie było za kolorowo były powody do jego sprzedaży :) jak już większość wie nie podoba mi się awaryjność skrzyni a może nie tyle awaryjność co jej całkowite nie spodziewanie się /maksymalne zaskoczenie awarią,bez wcześniejszych oznak umożliwiających wcześniejszą naprawę lub coś w tym stylu...,małe koła,mały skok zawieszenia,bardzo mały prześwit pod motocyklem/skuterem/to tyle z minusów.teoretycznie można uznać że plusy i minusy się rekompensują pozostaje kwestia wyborów i priorytetów ..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nikt nikomu nie dogodził ! Twój bysio też ma wady i zalety .

A tu jaka niespodzianka !

Upiorek !? Aleś wyrósł !!!

Co z Tobą ? Nie dawałeś oznak na forum ! Ty naaszsz - Sympatyku . :msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nikt nikomu nie dogodził ! Twój bysio też ma wady i zalety .

Maki jeśli chodzi o ładowność ,komfort kanapy czy ochronę przed wiatrem/deszczem kulturę pracy silnika to tenera jest 100 lat za b650 . to tak na pocieszenie żebyś miał :) .ja ,,tylko'' mogę wjechać/zajechać gdzie tylko dusza zapragnie ,drogami/szlakami jakie tylko można napotkać gdziekolwiek w europie czy na świecie . :P

ps.to jest właśnie kwestia wyboru i priorytetów.co komu potrzebne... .na szczęście dla nas motocyklistów są różne sprzęty na różne okazje/potrzeby i to jest zarąbiste.

Odnośnik do komentarza

Jaro kupisz sobie skuter 125 i będziesz znowu klubowiczem .bo z tego co przeczytałem to sympatycy coś mało mogą, jak na to co robili i ile czasu działają na burgmanii .

Odnośnik do komentarza

Rafał, to jest porzucenie mienia,maki powiedział, że nie chce więcej na burka patrzeć, i jak chcę to mogę zabrać go od Mirka... A więc wziąłem sobie ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki,na razie to ja mam kluczyki i dowód, można powiedzieć, że mam maxi :-)

Nie bądź taki mądry ! - w dowodzie rej. to ja jestem , a umowy użyczenia to nie masz !! Takżżżeee tylko możesz się przejechać , Na tyle pozwalam . :down:

Chyba :helpsmilie: Jak prawo pozwala :msn-cry: ! co ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...