Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Air Show Radom 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.06.2017 o 21:59, Geni napisał:

Dzisiaj ukazała się informacja, że dzięki olaniu tematu przez MON Airshow 2017 się nie odbędzie.

Jakoś mnie to nie dziwi, najpierw Opole, teraz to. Ale spokojnie, to jeszcze nie koniec.

air.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spokojnie, na razie jest słowo przeciwko słowu, więc nie wyjeżdżajcie tutaj z kretyńskimi memami... :angry: Sprawa wygląda na podobną do "Opola", gdzie lokalne władze zaangażowały się w "spór ogólnoPOlski"... 

"...Tymczasem Ministerstwo Obrony Narodowej wydało w piątek komunikat, w którym czytamy, że informacje o wycofaniu się wojska z organizowania pokazów w Radomiu są „nieprawdziwe”. Według ministerstwa, to prezydent Radomia chciał jednodniowych pokazów, a wojskowi nie przyjechali, gdyż radni dostali wszystkie materiały drogą elektroniczną. CZYTAJ TEŻ: Ministerstwo Obrony Narodowej o Air Show 2017 w Radomiu. 

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/a/air-show-2017-w-radomiu-nowe-fakty-w-sprawie-pokazow-lotniczych-co-dalej-z-impreza-raport,12140436/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, stator napisał:

Nicto, pojadę w celach turystycznych.....

To nie zapomnij odwiedzić słynnego lotniska :) Ostatnio było zamknięte z powodu konserwacji podłóg - cokolwiek to znaczy :) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak jak pisałem, walka jednak trwa, mam nadzieję, że pokazy się odbędą...
http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/a/air-show-2017-radom-mon-gotowe-do-organizacji-imprezy-miasto-chce-podpisac-porozumienie-z-wojskiem,12151531/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za organizatorów. Jeżeli uda im się wynieść ponad partyjne podziały, to będę miło zaskoczony.

Być może zarówno samorząd, jak i MON zdają sobie sprawę, że zaniechanie organizacji tak popularnej imprezy z przyczyn jasnych do odczytania (partyjniactwo i chęć utopienia konkurentów politycznych) jest kopaniem się we własny zadek i to obiema nogami jednocześnie.

Odnośnik do komentarza

Jak to co - jak wypali, to jadę, jak zwykle na 3 lub 4 dni - miejsce na namiot już mam zaklepane.

Ani MON nie straszny, ani samorząd - widać skumali, że nie warto się kopać samemu w dupę :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...