Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu Częstochowa 12 lub 17 kwietnia 2015


PAW_KOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PAW_KOR

    24

  • Julo

    16

  • Volvo

    11

  • szalony

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej S8, zapraszamy damy rade. Ustalimy jeszcze godz wyjazdu, ale raczej okolo 9:00. Jechalem do wrocka 1:45 min., wiec nie ma co za wczesnie jechac.

Julo to srednia ponad 100km/h ale ok niech będzie 9.00

Odnośnik do komentarza

Ja i djpj1 dołączymy w Sieradzu.

VOLVO 673 gdzie można się z Tobą spotkać w Sieradzu i o której?

Z tą prędkością ponad 100 to bym tak nie szalał przy naszych 125cc :)

Odnośnik do komentarza

Pojedziemy na spokojnie góra dwie godzinki, trasa w 90% to ekspresówka. Spotkanie jest o 11:30 to jak ruszymy przed 9:00 będzie w sam raz. Po drodze najprawdopodobniej dołączy jeszcze Świderek.

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Czytając powyższe posty proponuję spotkać się o godz. 08:45 na parkingu przed głównym wejściem do Ikei, a następnie wystartować o godz.09:00 w dalszą drogę. Ja będę na pewno jechał, chyba że pogoda się zepsuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie z wielkim bólem muszę zrezygnować z wyjazdu i z góry przepraszam za małe zamieszanie.

Na śmierć zapomniałem o żony urodzinach 12-tego o czym na szczęście przypomniała mi "kochana" teściowa.

Mam nadzieję ,że nie raz jeszcze będzie okazja do spotkania i pojeżdżenia razem.

Odnośnik do komentarza

Djpj1 określ się czy jedziesz jeśli tak to czy Ci pasuje CPN w Woźnikach.

​Jak chcesz to skontaktuj się z Świderkiem650 on tez jest z Kalisza i spotkamy się gdzieś po drodze.

Odnośnik do komentarza

A ja Moto muszę poświęcić. Adek jeżeli jesteś chętny to lecimy w parę osób 12.04 na Częstochowę. 19.04 ma być kiepska pogoda. Startujemy z łodzi około 9

Odnośnik do komentarza

Nie koniecznie trasa jest najlepsza na docieranie. Ostatnio czytalem, ze lepiej docierać w mieście, z tym , ze należy stopniowac maksymalne obroty. Wraz ze wzrostem przebiegu zwiekszac obroty i dopiero po przejechaniu co najmniej kilkuset kilometrów odwinac manete na fula.

https://onedrive.live.com/?cid=d467274d56e97d10&id=D467274D56E97D10%21290&sff=1&authkey=%21ACM-xgMXtkH_JQk&v=3

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...