Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu Częstochowa 12 lub 17 kwietnia 2015


PAW_KOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PAW_KOR

    24

  • Julo

    16

  • Volvo

    11

  • szalony

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Na szczęście mam założony nowy pasek.

Częstochowie mogę zrobić w późniejszym terminie.

Został jeszcze Licheń. Nie da się wszystkiego razem pogodzić.

Odnośnik do komentarza

tak naprawde to mozna ogarnac trzy rozpoczęcia sezonu

1. 12.04 u Rypaka

2. 19.04 Cz-owa zlot gwiazdzisty

3. 25.04 Lichen

Wybór nalezy do indywidualnych preferencji, chęci oraz mozliwosci finansowo-czasowych.

Wszystko i tak wyjdzie w praniu!

O kolega ma nawet Nowy Passsssek :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkie koleżanki i kolegów. Trochę tu zamieszania z tym rozpoczęciem sezonu. Kilku moich znajomych z DELL-A szykuje się do Częstochowy 12.03. Tutaj czytam że 19.03 jest wypad do Częstochowy. Chętnie bym do tej Częstochowki zawitał jako początkujący burgmanowiec :notworthy: Co tu zrobić??

Pomocy!

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że kto chcę jechać do Rypaka albo do Częstochowy to niech sam wybiera wolny kraj,ja jadę 12-go do Częstochowy tak mi pasuje bo mam wolne a 19-go pracuje

Odnośnik do komentarza

Ja tez juz sam nie wiem. Chciałem jechać z żonką, a ona 12 nie może. Chciałem i tak mimo wszystko do Czestochowy zgodnie z tradycją pojechac ,ale dwa razy do medalikowa pomykac to mi sie jakoś nie widzi. JESTEM W KROPCE.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Łódzkie :fireman2:

Widać macie dylemat jechać tu,jechać tam,a ja Was zapraszam do siebie tak jak wy mnie zapraszaliście na Wasze spotkania.

Pogoda zamówiona,trasa ok.150km ciekawa z winklami(na powrocie możecie s8-szybciej).

Nie pękajcie i przybywajcie-niech moc będzie z Wami-Burgmaniakami :Jumpy:

http://www.forum.burgmania.net/topic/21861-rozpoczecie-sezonu-motocyklowego-2015/

Odnośnik do komentarza

PAW_KOR - może edytuj swój pierwszy post w tym temacie i dodaj ankietę z datami i nazwami imprez ?

Przez głosowanie wiadomo będzie gdzie i kto się wybiera.

Nie wiem czy jest opcja w ankiecie aby można było oddać kilka głosów jak by ktoś chciał jechać na kilka imprez.

Odnośnik do komentarza

To może zróbmy tak, że pojedziemy 12-go do Rypaka (w końcu tyle razy nas odwiedził, że nie wypada Mu odmówić), a 26-go zrobimy wyjazd do Lichenia. Jeśli komuś bardzo zależy na Częstochowie to może niech jedzie 19-go, a 12-go do Rypaka.

Odnośnik do komentarza

To może zróbmy tak, że pojedziemy 12-go do Rypaka (w końcu tyle razy nas odwiedził, że nie wypada Mu odmówić), a 26-go zrobimy wyjazd do Lichenia. Jeśli komuś bardzo zależy na Częstochowie to może niech jedzie 19-go, a 12-go do Rypaka.

Mnie to pasuje

Odnośnik do komentarza

Postaram się poprosić o urlop (w sobotę mam dzień pracy) i pojechać z wami. Do Rypaka wg google 171 km więc spokojnie trzeba liczyć 3 godz. jazdy.

To znaczy że o 8 rano trzeba by wyjechać z Łodzi

Odnośnik do komentarza

Pytanie do ekipy które wybiera się do Rypak-a.

Czy można się podłączyć 125 i jaką trasą planujecie przejazd ?

Razem z djpj1 podłączylibyśmy się do wycieczki.

Odnośnik do komentarza

Raczej S8, zapraszamy damy rade. Ustalimy jeszcze godz wyjazdu, ale raczej okolo 9:00. Jechalem do wrocka 1:45 min., wiec nie ma co za wczesnie jechac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...