Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info , kask będę szukał szczękowy, jakieś tekstylia( coś za około 600zł )na Niemierzyńskiej mi proponowano

Jeszcze w Gorzowie jest firma która szyje ubrania na moto, ale nazwe i adres musisz zapytać Biletego,

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wd40

    18

  • SlawoyAMD

    17

  • bilety

    13

  • Elvis

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdzone miejsce, ale nie wiem czy są wyprzedaże: http://moto-center.pl/content/4-o-nas (na Niemierzyńskiej), albo moto akcesoria na Mieszka (tam, gdzie kiedyś był Fiat). Sprawdź też na niemieckim lousie (louis.de) - moto akcesoria sprzedaje ich rzeczy, ale często drożej, a moto-akces sprowadza.

ArtCho, ja pracuję teraz w moto-akcesoriach, prawie wszystko z oferty Louisa masz w przeliczniku 4,2.

W przyszłym tygodniu dostaniemy katalogi Louisa dostępne dla wszystkich z powyższym przelicznikiem.

Jest też rozróżnienie na ceny internetowe i sklepowe. Na internecie taniej :msn-wink: Po zalogowaniu się na stronie moto-akcesorii ceny obniżają się o min. 2% (w zależności od rabatu danego klienta).

Nie uprawiam tutaj handlu, bo złożyłem rezygnację z pracy, ale wiem, że można coś utargować poniżej katalogu Louisa :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sencik, słuch po Tobie zaginął. Myślałem, że wcięło Cię w tym Barlinku, a tu proszę. Przyjedź koniecznie na jakiś spot pod Pleciugą, jak zrobi się cieplej! :)

A propos MA - nie chcę ich oceniać negatywnie, bo moje pierwsze zakupy były właśnie u nich (kiedy byli jeszcze na Gumieńcach, a potem na końcu Dąbia, koło Drobimexu). Jak odkryłem Louisa w Berlinie i jeździłem do Berlina kilka razy w miesiącu nie za swoje, to odkryłem, że jest taniej. Uważam, że to super że jest taki "supermarket" gdzie możesz wejść poprzymierzać, pomacać i obejrzeć. Choć nie zawsze mają wszystkie rozmiary (ale są elastyczni i sprowadzają z innych oddziałów, jeśli nie ma w Szczecinie). Wiem też, że żeby takie coś mogło istnieć, to musi ktoś kupować :) (popatrzcie na Inter Motors na Słonecznym - już go nie ma)Dlatego kiedy obejrzy się, przymierzy warto sprawdzić ceny w różnych miejscach i ocenić co się opłaca. (Np. mnie nie oplaca się jeździć specjalnie po paliwo do Auchana, żeby kupić o 10 gr. taniej, gdyż są to jakieś 20 km tam i z powrotem, czyli przy moim spalaniu ok. 9-10 zł).

Ale oczywiście nie mają wszystkich marek. Ja bym z gruba ocenił siłę nabywczą swojego portfela, przymierzył się do kilku marek i pooglądał, pomacał, przymierzył. Wtedy mamy wybraną markę, a następnie wybieram miejsce zakupu. Piszę tu głównie o odzieży.

PS

Jest jeszcze sklepik przy rondku na Krzekowie (między kościołem i zjazdem na Bezrzecze). Motocośtam. Tam mają mniej popularne marki kasków i trochę odzieży. Może coś znajdziesz. No i byłbym świnią, gdybym nie wspomniał Garaż Motor na Studziennej - tam też mają i kaski, i trochę ubrań.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pierwszy od kilkunastu, słoneczny dzień, więc trzeba było przejechać sprzęt... 40 km nawinięte na kółka, zmieniony tylny amortyzator, ogólna "polerka"... Dzionek wreszcie minął "normalnie" :P

f6e18cd4ea23b3e0.jpg

Odnośnik do komentarza

czesc , ja dzisiaj wymienilem olej z filtrem w silniku oraz filtr powietrza gabkowy ktory popryskalem sprayem. chcialem jeszcze wymienic filtr paliwa ale nie moge go znalezc . moze ktorys z kolegow ze swinoujscia wybiera sie na przejazdzke w okolice wolina to zapraszam na kawe i jesli mozna instruktaz obslugi skuterka :question:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gdybym wiedział wcześniej, może bym i podjechał do Wolimia :D ... Pogoda była cudna, mimo rześkiego powietrza...

Odnośnik do komentarza

SlawoyAMD dzieki , jeszcze nic straconego bo ja zanim sie rusze to jeszcze troche potrwa jeszcze kasku nie mam a mysle o szczekowym ls2 ff 370 z ciuchami jeszcze poczekam , moze mi minie ha ha

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak kask potrzebujesz (żadna to ujma brać używany, bo sam to praktykowałem)... mam dwa na wydanie (bezpłatnie - XL czarny z Lidla i S albo L lepszej firmy ProBike - muszę sprawdzić, bo jest w drewutni), bo jeden sam dostałem od Dareckiego, a dla żony Samba ofiarowała swój nieużywany już egzemplarz. Mi się marzy fajny Jet renomowanej marki, ale ponad 1K złotych jest poza moimi możliwościami :( Jak pogoda dopisze, to się zgadamy w jakiś dzień wolny od moich dwóch etatów (umowa-zlecenie-koszmar-tragedia i żużel) i może uda się podjechać przed opadami śniegu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

wd40 - jak coś, mój numer telefonu 604 061 705... ProBike jest srebrny - zapomniałem dodać :)

Odnośnik do komentarza

... może uda się podjechać przed opadami śniegu...

Sławek ... przed jakimi opadami śniegu? ...

Zapomnij o śniegu ... teraz już tylko wyglądać wiosny ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapisany w telefonie :) Dziś Romano dzwonił, proponując przejażdżkę... Niestety ja dziś i jutro uziemiony w robocie, a tak kto wie, może byśmy cię odwiedzili...

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem,wszystko super tylko towarzystwa brakowało. Widziałem kilka ścigów więc coś się dzieje. 4 stopnie i słońce jest wystarczające do spokojnej jazdy wokół komina, przy szybszej jeździe zaczyna sukienkę podwiewać. Pozdro ze Świnoujścia.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie pogoda dzisiaj sprzyjala na krotka przejazdzke na 2oo;-) Ja tez wrzucilem z powrotem akumulator i przepalilem troche burka wokol komina;-) Pozdrowienia dla wszystkich z GZ. Moze jakies spotkanie zorganizujemy bo jakos nudno sie zrobilo bez czwartkowych spotow;-(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wow.. Jeszcze tylko klubowa kamizelka i będzie komplecik :) Piękne słoneczko miałeś, u mnie trochę bardziej pochmurnie, no i w pracy niestety. Zero km :(

Odnośnik do komentarza

Witam! Dzisiaj słoneczko,pięknie świeci, to do pracy na 14;00 pojadę hondzią przy okazji zobaczę kto się kąpie na Głębokim.Gorzej będzie z powrotem o 22;00 ale to kawałek,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś bądźmy sercem i myślami z Robssonem, któremu w ostatni dzień urlopu nieszczęśliwie małżonka się połamała (na stoku wjechał w nią inny użytkownik śniegu) http://iswinoujscie.pl/artykuly/35341/

Na szczęście jest już w domu, ale Robsson teraz musi zastąpić ją we wszystkim w domu, więc jakby coś, śmiało dzwoń, to pomożemy... Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Asi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...