Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wd40

    18

  • SlawoyAMD

    17

  • bilety

    13

  • Elvis

    12

Top użytkownicy w tym temacie

Kochani !

W obecnej chwili jestem w trakcie całkowitego przeglądu Burka,co nie zawsze jest możliwe ze względu na mroźne dni, bo może nie uwierzycie ale nabyłem go w ciemno, dlatego nic nie wiem na jego temat.

Zaryzykowałem :question: i czy mi się to opłaci będę wiedział dopiero po całkowitym przeglądzie który mam nadzieję skończyć do nowego sezonu, dlatego nic nie wspominałem o swoim ryzyku, a tak naprawdę jestem zaskoczony a zarazem podziwiam aktywność Paparazzo :lamo: że tak szybko działa. Zdjęcia dołączę: po pierwsze jak się nauczę - po drugie jak będę miał pewność że nadaje się wo gule do jazdy albo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,???????????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak coś, to śmiało pytaj... Pomogę szukać materiałów, bo trochę już Burka porozkręcałem i poskładałem do kupy...

Odnośnik do komentarza

Dziś spotkałem się przypadkiem wraz z kolegą kunisz-em w Urzędzie Miejskim.

Oczywiście byliśmy tam w celu rejestracji naszychnowych nabytków.

Różnica 10 minut w rezerwacji spraw - wydział rejestracji pojazdów.

To się nazywa wyczucie czasu. :-)

Kunisz jeszcze raz dzięki za zajęcie kolejki do kasy. :-,)

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem tych sprzętów i ja mówię Ci to tu i teraz:

Burek będzie żył, będzie jeździł i będzie cieszył !

Bo ja to mówię :D

Dzięki za słowa otuchy

Dziś spotkałem się przypadkiem wraz z kolegą kunisz-em w Urzędzie Miejskim.

Oczywiście byliśmy tam w celu rejestracji naszychnowych nabytków.

Różnica 10 minut w rezerwacji spraw - wydział rejestracji pojazdów.

To się nazywa wyczucie czasu. :-)

Kunisz jeszcze raz dzięki za zajęcie kolejki do kasy. :-,)

Pomożecie :notworthy: pomożemy

Kunisz, nie wiem czy już masz ten Manual do Burka, ale jak nie, to możesz zassać całość tutaj -> http://www.carlsalte...vice_manual.pdf

Dzięki, już pościągałem trochę informacji na temat Burka

Super Rysiu !

Cieszę się za Ciebie :D

Prosimy o zdjęcie !

Musisz przyjechać do mnie i tego mnie nauczyć (mam na myśli dodawanie zdjęć).

Ryszardzie-sąsiedzie :). Dziś zauważyłem, że poszukujesz instrukcji w PDF do 650-tki, zmianę w profilu też widać i nic kurczę się nie pochwaliłeś :D. Gratulacje :D. Zamawiam krótką przejażdżkę królem (na wiosnę) :D.

Jesteś pierwszy w kolejce !scooter

Odnośnik do komentarza

Musisz przyjechać do mnie i tego mnie nauczyć (mam na myśli dodawanie zdjęć).

Może w niedzielę będę przejeżdżał koło Ciebie, to wcześniej dam znać, ale nie obiecuję, to przecież jeszcze kilka dni :)

P.S.

Póki co, to może luknij uważnie na ten krótki filmik w którym jest przykład dodania zdjęcia na jakieś forum. Oczywiście darmowych stronek hostingowych znajdziesz więcej w sieci, jak oczywiście będziesz chciał, tylko daj sobie szanse i spróbuj, na prawdę nic trudnego. Powodzonka !

Odnośnik do komentarza

burgifan, może to i dziwne ale do tematu zdjęć podchodziłem parę razy no i temat ten nie przemawia do mnie, więc czekam na Ciebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam dziś siadłem na sprzęta pierwszy raz od wypadku czyli od 8 wrzesnia. Cichaczem przed Żoną i innymi czlonkami Rodziny, wolnymi chwilami od rehabilitacji i latania po lekarzach składalem pokiereszowanego sprzęta. Rozbity scooter miał iść do sprzedaży a ja miałem na zawsze zapomnieć o jednośladach. Niestety nie udało sie.. ta cholerna bakteria tak głęboko wemnie siedzi że nie wytrzymalem i dziś przejechałem się po osiedlowych uliczkach. Pierwsze metry byly strastraszne przed oczyma wypadek szpital itp. Teraz po kilku godzinach i wewnętrznej walce ze sobą już wiem źe nie odpuszczę i dalej będę jeździł. Jak na to zareagują moi Bliscy wolę nie myśleć. Pozdrawiam wszystkich fanów jednośladów i najlepszego w nowym roku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć wolf78,

cieszę się, że wróciłeś do nas, cały i już zdrowy. BRAVO !!! Gratuluję siły pasji.

Trzymaj się ciepło i wracaj w pełni sił z powrotem na drogi, na 2oo i rozkoszuj się jazdą.

Mam nadzieję, że się w końcu spotkamy w tym roku.

Dzięki za życzenia i również wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza

Witam tu sie nie przedstawiałem.Mam na imie Roman urodzony i mieszkający w Szczecinie 44 wiosny na karku,zaczynam jazde Hondą PCX125 rocznik 2011, jednoślad zakupiłem 28/12/2014 w Białymstoku po wprowadzeniu ustawy skusiłem sie na 125cm gdyż mam tylko prawko kat B. lato przejeżdziłem keewey 50cm3. prawdopodobnie połknąłem bakcyla i mi sie to spodobało

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam tu sie nie przedstawiałem.Mam na imie Roman urodzony i mieszkający w Szczecinie 44 wiosny na karku,zaczynam jazde Hondą PCX125 rocznik 2011, jednoślad zakupiłem 28/12/2014 w Białymstoku po wprowadzeniu ustawy skusiłem sie na 125cm gdyż mam tylko prawko kat B. lato przejeżdziłem keewey 50cm3. prawdopodobnie połknąłem bakcyla i mi sie to spodobało

Roman, już wystarczy tych powitań... Przedstawiłeś się już chyba wszędzie... ;-) Udało nam się, wirtualnie trochę Cię poznać... :-)

Witamy Cię i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej maxiskuterowej społeczności no i oczywiście tego Forum Burgmanii.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam tu sie nie przedstawiałem.Mam na imie Roman urodzony i mieszkający w Szczecinie 44 wiosny na karku,zaczynam jazde Hondą PCX125 rocznik 2011, jednoślad zakupiłem 28/12/2014 w Białymstoku po wprowadzeniu ustawy skusiłem sie na 125cm gdyż mam tylko prawko kat B. lato przejeżdziłem keewey 50cm3. prawdopodobnie połknąłem bakcyla i mi sie to spodobało

Witaj w naszym gronie.

Odnośnik do komentarza

jaki kask? gdzie najlepiej kupić w Szczecinie? jakiś kąbinezon albo ubranie do tej pory jezdziłem w zwykłych portkach,moze trzeba kupić coś innego? nie za drogiego moze teraz jakieś wyprzedarze sa jak ktoś coś wie to poproszę o info

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sprawdzone miejsce, ale nie wiem czy są wyprzedaże: http://moto-center.pl/content/4-o-nas (na Niemierzyńskiej), albo moto akcesoria na Mieszka (tam, gdzie kiedyś był Fiat). Sprawdź też na niemieckim lousie (louis.de) - moto akcesoria sprzedaje ich rzeczy, ale często drożej, a moto-akces sprowadza.

Aha, co do kasku: jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Moim zdaniem nie warto oszczędzać na kasku i na pewno musisz go założyć na głowę przed zakupem, aby sprawdzić czy Ci pasuje. Oczywiście wybór masz spory, bo możesz kupić zwykły za 150 zł, albo markowy za 2000. W sumie mówi się, że najbezpieczniejsze są integralne, ale jak dla mnie ograniczają widoczność. Rozsądńym wyborem są szczękowe (kilkoro z nas je ma), ale chyba najpopularniejsze na skuter są otwarte (ale jak polecisz mordą na pysk, to nic Ci żuchwy nie osłoni). Ja mam różne i używam je w zależności od warunków. Na początku i końcu sezonu jeżdżę szczękowych Schuberthem C3 (drogi jak cholera), ale na co dzień w otwartym Pro Biker, kupionym w Louisie. I dla mnie ważne jest, żeby miały blendę przeciwsłoneczną, a latem dobrą wentylację.

Odnośnik do komentarza

romeo1971, miejsca które wskazał ArtCho, są bardzo dobre abyś dokładnie wybrał sobie to co Ci odpowiada, sprawdził rozmiar a potem poszperał w internecie :lamo: a na pewno znajdziesz to samo tylko z drobną różnicą cenową. Ja mam już to przerobione i naprawdę się opłaca.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sprawdzone miejsce, ale nie wiem czy są wyprzedaże: http://moto-center.pl/content/4-o-nas (na Niemierzyńskiej), ........................ Sprawdź też na niemieckim lousie (louis.de) - moto akcesoria sprzedaje ich rzeczy, ale często drożej, a moto-akces sprowadza.

Nadmienię że Niemierzyńska sprowadza w cenach jakie są w www.louis.de bez dodatkowych narzutów czasem z rabatem jak się upomnisz. Na pewno pomoże jak powiesz że przyjechałeś z polecenia Klubu Maxi-skuterowego.

Odnośnik do komentarza

Na pewno pomoże jak powiesz że przyjechałeś z polecenia Klubu Maxi-skuterowego.

Jasne że tak ... doliczą Ci parę procent klubowej marży ... :laughing: :laughing: :laughing: ... na działalność statutową ma się rozumieć ...

W każdym razie, popatrz w sklepach co Ci pasuje i czego potrzebujesz a później poszukaj w czeluściach internetów ... (powtrzam się bo Ryszard już o tym pisał) ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...