Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Serwisy Motocyklowe - Podkarpacie - nasze uwagi i opinie.


EndriuBis

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, arturo-bb napisał:

Jak dla mnie za ten zakres pracy to cena ok.

 

Miałem robione to samo  i u tego samego gościa. Gwarancje daje gość od przewijania ale ponieważ mój serwisant robi u niego od dawna i wielokrotnie to sam dał mi gwarancję na dłuuuuuuugo 😉 Prędzej sprzedam skuter niż będę musiał zapłacić jeszcze raz. (A sprzedam dopiero jak na liczniku pyknie ponad 200 tyś-więc jeszcze parę lat przed nami )

Czyli do wiosny mogę czekać spokojnie, fura ma gwizdać😁

Odnośnik do komentarza

Bardzo pomocny temat, brakuje tylko aby podawać również nr.tel. bo jeśli jesteście zadowoleni to niektórzy chcieliby się tam umówić oraz dokładnie gdzie leży bo wtedy będąc na trasie wiesz czy w okolicy jest jakaś pomocna dłoń

Ja ze swej strony mogę polecić firmę Moto-  nie pamiętam pan Tomasz Piekarski, naprawia głównie mechanikę, w estetykę się nie bawi.Ja osobiście robiłem u niego paski,rolki, łańcuch rozrządu, łożyska w kołach oraz wymiana opon(z wyważaniem dynamicznym- ciężarki) robi również silniki motocyklowe. Słyszę na Mielcu że jest dość solidny. Ja zrobiłem po jego przeglądzie około 4,500 km i jest okej.Nie wiem tylko czy robi elektrykę, ale jak wymieniał mi uszczelnienia lag to wiedział co robi, byłem przy tym.

Pan Tomasz ma warsztat w domu ostatni dom na wylocie z Mielca w stronę Kolbuszowej

Odnośnik do komentarza

Witam ! Polecicie jakiś dobry serwis w okolicach Rzeszowa/podkarpacia do Peugeota satelis 125 2009r? Brak ładowania na wolnych obrotach, na wysokoch jest, był u jakiegoś magika ktory zmienił dwa razy regulator ładowania i nic nie pomogło. Moto kolegi, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Witam ! Polecicie jakiś dobry serwis w okolicach Rzeszowa/podkarpacia do Peugeota satelis 125 2009r? Brak ładowania na wolnych obrotach, na wysokoch jest, był u jakiegoś magika ktory zmienił dwa razy regulator ładowania i nic nie pomogło. Moto kolegi, pozdrawiam !
Hej . Mogę polecić : https://g.page/Motokiko?share

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
[mention=14188]Bogusz[/mention]  a coś więcej ?  Ceny, terminy, fachowość ? a można im powierzyć skuter ? Jest szansa że rozbiorą i złożą plastiki bez uszkodzeń ?
Ja Andrzej jestem zadowolony . Zmieniało mi pas , pompa wody - zestaw naprawczy , tylna opona nowa , lampa przód-zmiana , itp . Polecam . Plastiki złożone poprawnie . Bez uszkodzeń

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Termin umawiam . Przyjeżdżałem rano na 8.30 i odbierałem w tym samym dniu po pracy po 16.00

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...