Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XI Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2015* 5-7.06.2015 Nowy Jasiniec


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    21

  • dr.big

    8

  • fundi600

    8

  • Joasia70

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Statorki także proszą o wpisanie na listę:

wariant 1

Stator koszulka męska L

Agrawka koszulka damska L

Najchetniej pokój dwu osobowy. (chrapiemy!)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam , proszę o dopisanie do listy ; wariant 1 AndrzejMyslowiceS , " Grupa Śląsk " , koszulka M .

Kasę przelałem wczoraj . Przyjeżdżam w czwartek .

Odnośnik do komentarza

Przelew zrobiony . Nie wiem czy tak można ale w jednym przelewie zapłaciłem za 3 osoby czyli nr na liście 150 PAWELNEOS - nr na liście 151 SENIOR - nr na liście 181 KAZIU Również prosimy o wspólny kwaterunek .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bardzo proszę o dopisanie do listy wariant 1. Marecyś koszulka L Meggy koszulka L, Ola 13 lat koszulka S, Tosia 2 lata koszulka rozmiar nie znany na dzien dzisiejszy ;)

Odnośnik do komentarza

Przelew zrobiony . Nie wiem czy tak można ale w jednym przelewie zapłaciłem za 3 osoby czyli nr na liście 150 PAWELNEOS - nr na liście 151 SENIOR - nr na liście 181 KAZIU Również prosimy o wspólny kwaterunek .Pozdrawiam

Nie ma problemu , ważne żeby w tytule przelewu były nicki , mile widziane nr . na liście :)

pozdro

Odnośnik do komentarza

Przelew zrobiony . Nie wiem czy tak można ale w jednym przelewie zapłaciłem za 3 osoby czyli nr na liście 150 PAWELNEOS - nr na liście 151 SENIOR - nr na liście 181 KAZIU Również prosimy o wspólny kwaterunek .Pozdrawiam

Kaska poszła.

Proszę o wspólne zakwaterowanie z kolegami z pomorskiego 150 PAWELNEOS - 151 SENIOR - 181 KAZIU.

Pozdrawiam. STASIU

Przepraszam ale czy aby nie zapłaciliście dwa razy ?

Odnośnik do komentarza

Kaska poszła.

Proszę o wspólne zakwaterowanie z kolegami z pomorskiego 150 PAWELNEOS - 151 SENIOR - 181 KAZIU.

Pozdrawiam. STASIU

Proszę wstrzymajcie się z prośbami o zakwaterowanie , będzie założony osobny wątek.....

Dziękuję za wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ale czy aby nie zapłaciliście dwa razy ?

\

Nie LUCJAN .To nie jest zapłacone 2 razy Tylko STASIU użył mojego wpisu aby naświetlić z kim by chciał być zakwaterowany

Ale dzięki za troskę i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...